Декларація головного лікаря районної лікарні: частина будинку, ділянка та авто

16 Квітня 2019, 12:38
9953

Головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні Віктор Редзій декларацію про доходи за 2018 рік подав 15 березня.

Згідно з документом, чоловік має у власності частину будинку, земельну ділянку та авто.

Зокрема, на Віктора Редзія зареєстровано частину будинку на 24 квадрати, земельну ділянку на 0,05 га у Луцьку. Також чоловік має авто «Volkswagen Golf 6» 2010 року випуску.

Заробітна плата Віктора Редзія, отримана за основним місцем роботи, – 157 767 гривень. Заробітна плата отримана за сумісництвом (хірург) – 43 229 гривень. Ще 3000 гривень – дивідендів.

Дружина Тетяна Редзій заробила 201 405 гривень та отримала 17 469 гривень пенсії.

Син Вадим Редзій отримав 149 906 гривень зарплатні. Невістка Тетяна Редзій заробила 59 312 гривень та отримала 8 600 гривень соціальних виплат.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
16 Квітня 2019, 15:48
А кажуть в лікарів мала зарплата,тому і хабарі беруть.
16 Квітня 2019, 17:18
А ви вважаєте, що це велика заробітна плата? Не смішіть...
16 Квітня 2019, 17:56
Кучерявий, Вам відомо , що таке бути лікарем.????Вчитись треба 8 років. Знайшли високу зарплату. Хабарі???? Не несіть - і брати ніхто не буде. У Вас вимагали хабар????
16 Квітня 2019, 18:04
а що той редзій зробив в лікарні за ці роки??????????????? ТІЛЬКИ РОЗВІВ ПЯНСТВА НА РОБОТУ ХТО ЯК ХОЧЕ ТАК І ХОДИТЬ, ПОРЯДКУ НІЯКОГО НЕМАЄ, ВІН СОБІ В КАЗНУ ВЗЯВ ГРОШІ ВКРАВ І ДАЛІ ПІДЕ НА ПОВИШЕНІЄ, ІЗ ЗАРІЦЬКОЮ НАТАШКОЮ ТАМ ТОЖЕ ЦІЛЕ КІНО КОХАНЦІ ТО ОДНЕ А ЇХНІ СХЕМИ ВІДКАТИ........ТРЕБА ЛЮДИ ДОБРІ ВИХОДИТИ І ПРОТЕСТУВАТИ, ЗАЛУЧАТИ ГРУПУ ПІДТРИМКІ ЖУРНАЛІСТІВ І НА АВЕРС ЩОБ ВСІ ТО ПОБАЧИЛИ, ПОТРІБНО ЗБИРАТИ ГРОМАДУ, тому що він нічого доброго не зробить, на рахунок хабарів бере сто відсотків, це хабарі з пацієнтів та із самих лікарів, тримає пенсіонерів на робочих місцях які несуть кожного місяця так звані ,, взяточки,, невже не можна взяти молодих людей з освітою які вчились 11 років разом з інтернатурою, нічого доброго нема, ставте + хто згідний будем далі щось робити, щоб зламати цю схему корупції, бо нам тут жити, ростити дітей та лікуватись, повірте люди добрі ми в луцьких лікарнях нікому непотрібні, в нас є своє, але просто нема порядку іза редзія, при ковальовцю хоч трохі боялись
16 Квітня 2019, 18:17
я то з вами згідний але то потрібно не словом а ділом а саме краще підійти з юридичної сторони там тако як розібратися половина пенсіонерів сидить йому їх вигідно тримати дадуть раз в рік 50% від зарплати і він їх далі тримає, наскікі відомо ще приміщення в оренду здає тоже собі нехіло в кишеню буде класти, пдюс ділиться Вінська з ним там тільки призови воїнкомати то бабла має неговорячи вже що там торти канфети носять коньякі а потім льончик на машині забирає з тими клунками це всі бачать а мовчать, так само Чайка рентген тоже дає непогано йому, навіть з атошніків беруть гроші, що немають такого права робити, зі стоматологів носить Ільчук та Мурай і він їх тримає далі- цим дідам вже по 85 років таке враження що в нас немає молодих спеціалістів, інтерни практиканти тоже з них беруть відповідні суми це можна довго і багато писати в тій лікарні,,рука руку миє,, але все задля власних інтересів , своїх же інтересів фінансових, може Вам уже пора задуматися Вікторе степановичу? У вас є совість перед людьми? Ви собі побули пів дня в лікарні і з комфортом поїхали на шикарній машині в луцьк додому а нам тут жити. завжди так не буде віктор степанович звертаюсь до вас. Прийде інша влада пожене вас як паршивого кота . вас і вашу систему так звану і за той бардак що ви розвели
16 Квітня 2019, 18:20
Молодець,все правда +
16 Квітня 2019, 18:23
поїхала в польщу ,а саме краще щоб і він туди поїхав і попрацював взяточник
16 Квітня 2019, 18:37
У Чайки син герой Ато .а ти тільки спец по довгому язику
16 Квітня 2019, 19:26
Боже мій, які примітивні коментарі. Уявіть собі хоч на мить, що людиська, які це пишуть, ці тупі та примітивні створіння мають право голосу і будуть обирати президента і парламент....
16 Квітня 2019, 19:31
Вас, очевидно, Заріцька "послала", не прийняла залицянь. Інакше, чому б ви іі приплітали до кожноі публікаціі, що хоч якимось боком стосується лікарні. Вже до деклараціі Редзія яке вона має відношення???!!!
16 Квітня 2019, 19:32
Чайка з вас бере гроші собі в кишеню, чи платите в аптеку за рентгенплівку?
16 Квітня 2019, 20:00
такому лікарю _ людині як чайкуа і не шкода грошей дати!!! Під його кабінетом ( тимчасово ) всі здорові!!!!!!!!! Почуття гумору просто класс!!!!! Син Молодець !!!!!!!!
16 Квітня 2019, 20:04
Хочеться плюнути в морду тому, хто каже, що Чайка бере гроші за рентген. Максимум, це може по плівку в аптеку послати. А якщо не ходячий і немає кому збігати, то сам йде. Переконався на власному досвіді. Так що заткніться брехуни нещасні....
16 Квітня 2019, 20:44
беспредєл розвів головний лікар на чолі з моргуном
16 Квітня 2019, 21:10
111 додав ще 4 в кінці і знову за своє, ну як же ж - ще Моргуна не обіс...в
16 Квітня 2019, 21:34
Такого безпорядку який зараз твориться біля лікарні небуло ніколи.
16 Квітня 2019, 22:25
Ви так все знаєте, якби то при всьому і всіх хабарах були присутні.І мабуть Наташа дійсно вам відмовила що таку гадость на людину пишете.не гарно брехню писати. Або пише людина яка дуже близька Редзію що так все подробно описує.Задумайтесь.Якщо все це правда то майте мужність піти і сказати В.С.Редзію прямо в очі.
16 Квітня 2019, 22:29
За Чайку даремно почали гадості писати. В лікарні є декілька хороших спеціалістів, але більшість треба гнати під три чорти. Окремо хочу згадати зав.стоматологічного відділення Ковальчука. Падло рідкісне, лікує зуби(хоча це не його профіль), а через видаляє. Питання, яке він має право лікувати, коли він протезист.<br/>Проте й обладнання з минулого століття. Про який рівень лікування можна говорити.
16 Квітня 2019, 22:34
Вітя бере навіть за посаду санітарки,а за пенсіонерів правда дань несуть знаю бо там працюю, а перевірки везуть в гості,Копачівка,,А як веде себе головна см,ніби секс по визову
16 Квітня 2019, 22:59
Цікаво,коли редзій робив останню операцію,адже він отримує зарплату за сумісництвом як хірург....
16 Квітня 2019, 23:06
не лікарня, а якась помойка
16 Квітня 2019, 23:15
Не лікарня помойка, а цей сайт. І що далі тим більше гною тут.
17 Квітня 2019, 01:29
Тут на всіх різні гадості пише людина яка підхопила хламідіоз. Короче один раз гульнула людинка і заразилась. Що таке хламідії почитайте в інтернеті, мені неохота багато клацати по клавіатурі компютера.
17 Квітня 2019, 01:45
Щось коментатор Андрій нічого не пише. Мабуть знов десь в Луцьку з геями в клубі кальян курить.
17 Квітня 2019, 03:27
сміхунчик той пяний Леонець алкаш ще є на відділенні чи вже поперли за пянки?
17 Квітня 2019, 03:29
Гордіючка почала хартурити в лікуванні і наставляє чотири кишені щоб поклали
17 Квітня 2019, 03:33
будете ви тепер зуби лікувати дорого !!!!!!подякуйте головному лікарю за оренди приміщень і так зване скорочення по лікарні
17 Квітня 2019, 03:52
редзій багато награбував
17 Квітня 2019, 16:20
І чому б то,як тільки якась публікація стосується лікарні,кількість коментів починає бити рекорди,ніхто не підкаже?
17 Квітня 2019, 20:02
Вибачте, але не розумію сенсу в цих статтях, свої гроші заробляйте, а сторінку наповнюйте цікавим і корисним контентом, а то натравлюєте людей! Чи журналістам немає таланту писати нормальні тексти? Тільки з декларацій цифри переписувати
18 Квітня 2019, 01:11
Районка як районка. Є хороші спеціалісти. Є не дуже. Окремий привіт УЗІсту Сегеді - спеціаліст може і нічо. А от хамло рідкісне. До людей треба по-людськи
18 Квітня 2019, 02:02
Половину лікарів потрібно вигнати бо вони зовсім тупі в Луцьку лікарі нормальні дивуються .А от Ковальчук це унікал знають усі в лікарні що він не вміе ніяких зубів вставляти хто ще до нього ходить.
18 Квітня 2019, 03:28
Протягом останнього місяця, коли з'являється новина про Рожищенську районну лікарню, дійсно так багато негативних коментарів, а особливо на адресу головного лікаря Редзія В.М.<br/>Як лікар, який раніше працював в даній установі і знає всю «кухню» зсередини, я хочу сказати, що коментарі не безпідставні. Дійсно, «риба гниє з голови». А голова вже давно згнила і через неї догниває все тіло.<br/>Зараз працюю в іншій медичній установі, де головний лікар є керівником «від Бога» і відчуваю велику різницю.<br/>В Рожищенській районній лікарні дійсно тотальний бардак, відсутність трудової дисципліни та непрофесіоналізм. Відсутня нормальна діагностика, яка є основою для встановлення правильного діагнозу, не проводяться жодні обговорення хибних діагнозів та розбори летальностей. Спеціалістів не стимулюють, не зацікавлюють в фаховому удосконаленні, не дисциплінують за хамство чи службову халатність.<br/>Від даного хаосу страждають пацієнти, звичайні люди-рожищани, наші мами, тати, брати та сестри. Люди, які з невстановленими діагнозами помирають в реанімації, із запущеними діагнозами доліковуються в Волинській обласній лікарні.<br/>Дуже шкода про це все чути, шкода людей, вони не винні.<br/>А винне керівництво району, яке не моніторить роботу лікарні. Тому-що це керівництво не звертається за медичною допомогою в Рожищенську лікарню, а їде безпосередньо в Луцьк. І Редзія перепризначають «по блату».<br/>Вікторе Степановичу, якщо у вас ще є совість, просто зійдіть з платформи. Ви недостойний керівник, це не ваше. Ви не професіонал та безгосподарник. Від цього страждають люди. <br/>Одним із нормальних керівників бачу Олега Миколайовича Шевчука, лікаря-гінеколога, який тримає порядок в своєму відділенні. Чистота, ремонти, строгість з середнім медперсоналом, а основне: професійний контроль ведення вагітних, пологів, гінекологічних пацієнток. Зав. відділенням, який вболіває за своє відділення, відповідальний за свою професійну роботу.<br/>А Редзію потрібно просто сміливо піти…
18 Квітня 2019, 03:42
Зарплата в понад 200к я вважаю гідною щоб не брати хабарів.Так я давав хабар в лікарні.Якби Гайвороонська не дахувала Редзія він давним-давно вилетів ,як пробка, за повний розвал і безгосподарність.Можливо, він як лікар норм.,але як менеджер-дно.
19 Квітня 2019, 00:26
Чудовий кандидат на посаду головного лікаря це Козак Олег Анатолійович,розумний,молодий,ввічливий до пацієнтів,головне добрий і справедливий...
20 Квітня 2019, 20:03
Дуже точно описав про црл лікар. Повністю згідна. Тому що сама там працювала. Дійсно, одне п'янство, бардєль, ніякоі дисципліни, хабарництво. Від себе хочу добавити ще про одних &quot; спеціалістів &quot; Солодуху і Долішняка. Як цих тварюг ще земля носить? Вже такого хабарника як Долішняк нема ніде. І некомпетентний, там шизофренія наяву. Солодуха ще та падаль. Хамло, хабарник, х...ло. Так, можна багато писати, але який керівник, такі і кадри. Нормальні лікарі давно повтікали. Є кілька спеціалістів, але і вони скоро підуть, або втечуть. Гідні поваги це Мосійчяук Таня, Галян Ярослав, Малиш, Семенюк, Томашевський.
20 Квітня 2019, 20:25
Ще хочу добавити, що не завадило б ввести одну штатну одиницю - поводиря для Самойліча. Кому кому, а йому давно пора зійти з платформи. Він хороший як людина і як лікар, але йому там нічого робити. Але друг ще тримає. І гроші є йому на зарплату.
24 Квітня 2019, 16:08
Ну все, виговорились, дякувати Богу))))
25 Травня 2019, 15:56
Всі беруть хабарі і Редзій і Моргун і Заріцька і багато інших.Звільняти всіх нахрєн.