Декларація начальника рожищенської поліції: цінні папери та земельна ділянка

16 Квітня 2019, 09:15
6926

Начальник Рожищенського відділення Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Олександр Басалик декларацію про доходи за 2018 рік подав 11 березня.

Згідно з документом, чоловік має у власності земельну ділянку та цінні папери. Решта – майно дружини.

Зокрема, на Лесю Басалик зареєстрований житловий будинок на 171 квадрат, садовий будинок на 15 квадратів, гараж на 21 квадрат, підвальне приміщення на 34 квадрати та земельна ділянка на 0,07 га у Рожищі.

Олександр Басалик має земельну ділянку на 2 га у селі Іванчиці Рожищенського району. За дорученням він кермує автомобілем «Skoda Fabia» 2012 року випуску. Також у його власності – 45 акцій ВАТ «Львівенергоремонт».

 

Заробітна плата чоловіка, отримана за основним місцем роботи, – 160 496 гривень. Дружина заробила 151 573 гривні. Також вона отримала 17 469 гривень допомоги на дитину та 4 900 гривень благодійної допомоги. Олександр Басалик у 2018 році отримав 1100 гривень допомоги профспілки та 1265 гривень виплати учасникам АТО. Ще 15 000 гривень – дохід від відчуження рухомого майна.

Також чоловік сплатив 19 107 гривень кредиту.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
16 Квітня 2019, 12:25
Ні, ну погодьтеся....реально "ніщєта". Ну хіба це зарплата для очільника поліції, який все життя в органах, має високе звання та ще й учасник АТО. Ну згідний, з учасником АТО трохи переборщив, але все ж....
16 Квітня 2019, 12:32
Дійсно, підготуйте репортаж про рожищенських бариг, валютчиків, контрабандистів. Напишіть хто і в яких будинках живе, якими машинами їздить, де відпочиває. Чи слабо? Бо ж можуть і по шапці настукати, ото ж бо й воно....
16 Квітня 2019, 14:16
Пишіть,шукайте цікавіші новини.Я думаю валютчики,бариги без освіти вищої краще живуть ніж бюджетники у яких зарплати державні із відрахуваннями.Напевно у вас більше новин цікавіших немає.
16 Квітня 2019, 15:01
Де живуть бариги, валютчики і контрабандисти має знати якраз оцей поліцейський. І саме від його роботи залежить буде їх багато чи мало. І щоб по шапці не настукали теж робота поліції. А так дійсно будуть боятися писати про цих бариг, бо їх є багато і ніхто їх за сраку не ловить.
16 Квітня 2019, 17:09
Конкретизуйте,хто у вашому розумінні бариги?
16 Квітня 2019, 18:27
Дуже багато офіційно безробітних.які прекрасно живуть.податків не платять і хочуть мати гарну пенсіюта інші видатки держави.що йдуть за рахунок бюджетників
16 Квітня 2019, 19:39
внас бюджетники вже є субєктами господарської діяльності?від їх кількості залежить наповнення бюджету як такого?А ядумав,чим більше бюджетників,тим важче для бюджету будь якої країни і в нормальних країнах їх,бюджетників кількість стараються не роздувати,на відміну від нас.Чи Україна ноухау придумала?більше бюджетників-вищий добробут!
16 Квітня 2019, 19:42
Конкретизую! Бариги - це безсовісні торгаші, які не платять податків, не оформляють людей. І при цьому по справжньому кучеряво живучи тільке те і роблять, що обсирають владу, керівників усіх мастей, лікарів, вчителів і взагалі будь-кого, хто на язик прийде. За їх словами, ніхто і нічого не робить тільки космічні зарплати отримує, і лише вони бідолаги тяжко трудяться на благо держави як ті бджоли, розбудовують Україну....
17 Квітня 2019, 09:39
Якщо мала зарплата то ніхто нікого на роботі не тримає
17 Квітня 2019, 21:34
В Басалик Лесі 12 тис в міс зарплата? Це за якою таріфною сіткою Віктор Степанович? Ганьба.
18 Квітня 2019, 03:46
Басалик все записав на дружину.Черговий недолюстрований,хитрозроблений чинуш.