Атовець присоромив молодиків, які не поступилися місцем дівчині у рожищенській маршрутці

15 Квітня 2019, 13:38
8042

Типову ситуацію, що відбулась у маршрутці «Луцьк – Рожище – Єлизаветин», описав і проілюстрував на фото атовець Андрій Метешко.

Допис він розмістив на власній сторінці у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, дівчина з особливими потребами простояла з Копачівки до Луцька, а двоє молодиків спортивної зовнішності, років по 20-25 просиділи з Рожища до Луцька.

«Напрошується питання: чому так? Думаю, всі себе впізнали», – резюмує пан Андрій.

Коментарі
15 Квітня 2019, 17:07
Ну і шо.....Пацики за проїзд заплатили? Заплатили! Як і всі інші. То чого хтось комусь щось має уступати? Хто не може їздити стоя, хай їздить на таксі.
15 Квітня 2019, 17:13
Соромно за таку невиховану молодь, а тимпаче, що це хлопці, майбутні, так сказать, захисники!!! А потім вони будуть ходити і скиглити що влада не така, президент не такий і т.д.. СОРОМ!!!
15 Квітня 2019, 17:33
А якби це була ваша сестра, дівчина чи мама?
15 Квітня 2019, 17:41
ДО РЕАЛЬНОГО ПАЦАНА!!!!<br/>якщо ти РЕАЛЬНИЙ ПАЦАН -то шуруй на схід в зону бойових дій !!! а то сидиш тут в теплій засідці і таку х....пишеш ! <br/>бидло ти .а не реальний пацан і жаргон твій ЗЕКІВСЬКИЙ !!!!!!!
15 Квітня 2019, 18:05
Не на захист хлопців. Але чому пан Андрій сам не поступився місцем дівчині???? Або не зробив зауваження на місці, цим молодикам? Дивно.... Ніби ця писанина щось змінить
15 Квітня 2019, 18:37
А що це за чмо тут бичить? Може назвешся, чи стрілу на вєчєрок може заб'ємо?
15 Квітня 2019, 18:57
А ти, я так розумію, тільки но зі Сходу повернувся, захисник хрєнов?????????
15 Квітня 2019, 19:39
Нехай такий уважний депутат айонної ради Метешко А. краще з'являється на засідання, а не &quot;виписує&quot; помилки інших!
15 Квітня 2019, 20:03
чому люди які заплатила гроші до луцька мають поступатися місцем?! особисто мені коли не подобається водій, чи маршрутка, або не має сидячих місць я чекаю наступну!! потрібно як у києві люди стають у чергу
15 Квітня 2019, 20:17
Особисто я не проти того, щоб місцем комусь поступитися, але бувають моменти, коли ти такий собі збираєшся до Луцька на екзамен чи співбесіду, відповідно нарядно та чисто одягнений, спеціально йдеш в центр міста на першу зупинку, щоб зайняти сидяче місце і в нормальному вигляді (чистий, не вимнутий, з не обтоптаним взуттям) доїхати до пункту призначення. А тут бац.....Давай місце нам, бо ми такі &quot;ветерани праці&quot; їдемо на базар з повними клунками полуницю чи ще там щось (неважливо що) продавати.... І тут ось цю ситуацію я дещо перестаю розуміти....
15 Квітня 2019, 22:00
Якщо я не помиляюсь, то передні сидіння в автобусах призначені для інвалідів та пасажирів з дітьми. Біля них і відповідні позначки є.
16 Квітня 2019, 00:24
А чому Атовець не підійшов і не осоромив молодиків? А &quot;в тіхаря сфоткав&quot;. Може так в нього заведено моя хата скраю ?
16 Квітня 2019, 00:52
це одна з найгірших маршруток в районі
16 Квітня 2019, 01:01
А в маршрутці стоячі пасажири мають бути?
16 Квітня 2019, 01:01
Боже великий єдиний Україну від хамів храни
16 Квітня 2019, 01:22
Реальний пацан ти не знаєш що тебе чекає у майбутньому схаменися
16 Квітня 2019, 03:14
Так,те що не підійшов і не осоромив,це мені мінус, просто пізно помітив хто сидить а хто стоїть.<br/>І якби хата моя була з краю,то зараз тут так не підгорало.<br/>Своїм місцем я поступився мамі з малою дитиною ще в м.Рожище із простояв до самого Луцька. На цю тему можна дискутувати довго, просто є люди,які дійсно потребують того щоб їм поступились місцем,от як та дівчина.Я не перебільшую.У всіх старіють батьки, дружини вагітніють,потім дітки маленькі будуть,буває в силу різних причин сам стаєш людиною з особливими потребами...а їхати треба кудись і не завжди є власний транспорт.Вихід-маршрутка.І ось стоіш із старенькою мамою,чи з вагітною дружиною,чи з немовлям на руках,або сам на милицях всю дорогу,а всі в навушниках відвертають голову у віконечко.Се ля ві.<br/>Люди будьте добріші,толерантніші.<br/>І нехай хтось такий уважний не розказує де мені з'влятись і що виписувати.<br/>До авторів цієї статті:до чого тут те що я АТОвець? Ви сюда ще б Зеленського приплели,глобальне потепління і......міграцію птахів.Таке враження що тільки АТОвці звертають уваги на такі речі. Хоча,на цілу маршрутку мабуть я один і звернув на це увагу,пізно і без дії.Шкода.<br/>Сподіваюсь на те, що всім відповів.
16 Квітня 2019, 09:33
Я вважаю, що поступатись місцем потрібно, в житті всяке буває і різні трапляються люди. Але в міському транспорті стільки стоячих людей, де ти стоїш на 1 нозі всю дорогу впершись в двері автобусу, ну це якось не дуже зручно...
16 Квітня 2019, 11:25
Видно,що атовець теж сидить,а не стоїть!<br/>Якщо він такий правільний,то потрібно було піти і запропонувати своє місце!!!<br/>А не соромити там когось ,через фото!!!<br/>Хай за собою дивиться, псевдо джентельмен!
16 Квітня 2019, 12:58
По-перше:почитайте мій коментар від Андрій.<br/>По-друге:якщо ви такий сильний експерт,то проаналізуйте фото, порахуйте кількість сидінь в маршрутці(Єлизаветин) і прийміть адекватне рішення.&quot;експерт&quot;...
16 Квітня 2019, 14:02
На жаль, така реальність... Зазвичай, місцем вагітним, мамам з дітками, стареньким поступаються саме дівчата і жінки.. Хлопці, як правило, відвертаються, дивляться у вікно, натхненно слухаючи музику...
18 Квітня 2019, 02:33
Ваш сайт новин цікавіших та пізнавальних публікацій не взмозі опублікувати? А коментатори це люди які тільки обс... ють один одного. Не розумію редакторів видання публікувати якісь дописи з соцмереж таких фотографів, які в &quot;тихаря&quot; роблять знімки за спиною та наголошують себе хто Вони є.
18 Квітня 2019, 02:35
Так це ж два пасивних гомосексуаліста. У них і своя сторінка в Фейсбуці є. Ці два гоміка завше пишуть в інтернеті що дуже негативно ставляться до жіночої половини людства.
20 Квітня 2019, 00:20
В наш час більша половина хахлів - сама страшна мерзота в світі і Україні!