Декларація головного податківця району: будинок і земельні ділянки

15 Квітня 2019, 09:19
5708

Начальник Рожищенської ДПІ Ківерцівського управління ГУ ДФС у Волинській області Сергій Самчук декларацію про доходи за 2018 рік подав 6 березня.

Згідно з документом, чоловік не має жодного майна, усе зареєстроване на дружину Ларису Самчук.

Вона є власницею житлового будинка на 79 квадратів та земельної ділянки на 0,1 га у Рожищі. У селі Рудня жінка має ще дві ділянки на 3,6 га та 0,5 га.

Луцька ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області заплатила Сергію Самчуку 119 183 гривні зарплатні, а Головне управління ДФС у Волинській області – ще 30 151 гривню. Дружина заробила 89 309 гривень у Рожищенській РДА та 4000 гривень від надання майна в оренду. 23 427 гривень – пенсія тещі Світлани Романюк.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
15 Квітня 2019, 13:39
Кучеряво живуть
15 Квітня 2019, 14:23
Де та кучерявість.Йди,працюй і не заздри.Із зарплати йдуть відрахування.Подивіться хто не працює офіційно,а кучеряво живе.Задовбали такі писаки.
15 Квітня 2019, 14:26
Теж мені, головний податківець. Без году неделю як на посаді
15 Квітня 2019, 14:54
До речі розумний і чесний хлопець....Не те що його великий попередник....
15 Квітня 2019, 15:18
На рахунок "папєрєдніка" згідний з Вами на 100%. І Вам скажу, що для того "папєрєдніка" звичайно, що нинішня влада "погана". Від "кормушки" забрали.
15 Квітня 2019, 15:29
Дуже хороша Людина! Вітаю з призначенням, не знав, що начальник.
15 Квітня 2019, 16:07
Люди ведуть належний спосіб життя. Батьки їх вели належний. Все норм. Кучерявості не бачу.
15 Квітня 2019, 16:51
Приємно що достойна людина зайняла цю посаду
15 Квітня 2019, 17:05
Красавчик друг дитинства
15 Квітня 2019, 18:48
Колись,дуже давно,жила по сусідству з сім'єю Сергія,він ще був зовсім маленький.<br/>Чудові люди,завжди з задоволенням спостерігала за ними,бо сім'я була зразковою!
15 Квітня 2019, 18:55
Сергій там один нормальний хлопець на всю податкову, не те що той хамло-очкарік та тупорилі пенсіонерки зверху, у яких, що не спитаєш - нічого не знають....
15 Квітня 2019, 19:29
а Кривовязюка куди поділи?
15 Квітня 2019, 20:00
В Ківерці, там корито більше....
15 Квітня 2019, 20:36
Класний, толковий чувак!)
15 Квітня 2019, 22:13
Сергій і Лариса хороші люди,а &quot;кучеряво&quot; живе отець Петро,хаток понабудовував,навіть в смт.Дубище має:і чого думає про матеріальне,а де духовність?
15 Квітня 2019, 22:18
Ви молодець.На попів нехай дивляться всі,а не на державників.
15 Квітня 2019, 22:52
На Шняка вашого подивіться. От вам отець Петро жити не дає. А Самчук хай навчиться з людьми говорити. Теж мені головний податківець.
16 Квітня 2019, 00:04
Як мало тих, на кого хочеться дивитись, ще менше тих, від кого тішиться душа.
16 Квітня 2019, 01:04
Мало ділянок і маленький будинок.Ще не встиг накрасти.Одразу видно що недавно біля годівннички.
16 Квітня 2019, 11:41
Відкрила Ківерці новини.Там дійсно новини,а не публікація декларацій.Пишіть новини,а не декларації.Всі працюють і платять податки,пишіть за тих хто ніде не працює і жирує.
16 Квітня 2019, 15:33
Ти б теж хотіла ніде не працювати і жирувати.
17 Квітня 2019, 11:37
Дуже хороша і порядна людина.