У Рожищі організували хресну ходу за мир в Україні

14 Квітня 2019, 19:00
5533

У місті Рожище організували хресну ходу за мир в Україні та родинах. Напередодні Великодня захід вже традиційний, його провели не вперше.

Віруючі розпочали ходу у неділю, 14 квітня, біля каплиці Святого Івана Богослова, поблизу райлікарні. Християни пройшли вулицями Коте Шилакадзе, Мостова, Шевченка, Незалежності та Гагаріна. На кожному перехресті колона зупинялась для спільної молитви.

Дорогою до ходи долучались представники різних конфесій. Завершилось дійство біля костелу Преображення Господнього. Як це було, бачив фотокореспондент Район.Рожище.



























Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
14 Квітня 2019, 22:39
А де ПЦУ? Що вже стали "канонічєскіє" і обєднання християн їх теж не хвилює?
14 Квітня 2019, 23:37
Йди паси корови і цілуй ікону Путіна
15 Квітня 2019, 00:38
Хто ці фотки робив?
15 Квітня 2019, 00:45
винний фотограф
15 Квітня 2019, 01:00
Чого завжди, не завжди! Але це жах. А організаторам подяка!
15 Квітня 2019, 01:16
Найдете картка.<br/>Денисюк Ольга Мирославівна.<br/>Відгукніться.
15 Квітня 2019, 11:00
Дулюк і Трофімчук нажаль не змогли прийняти участь у хрестній ході за мир в Україні. Наші герої-патріоти борються на Сході України з прокремлівськими бойовиками. Ми гордимося Дулюком і Трофімчуком. З перших днів московської агресії вони пішли захищати нас. Оце мужність, оце патріотизм. Молодці! ГЕРОЯМ слава! А ми, рожищани, тут картоплю садимо.
15 Квітня 2019, 13:12
Так розумію то мацковський патріархат? За рускій мір в родинах?
15 Квітня 2019, 13:16
А ти де? Теж на Сході, в окопі сидиш.
15 Квітня 2019, 13:23
Клоунада...а де Шняк???
15 Квітня 2019, 13:24
А соррі, забула. Шняк цього року не має часу, храми віджимає)))
15 Квітня 2019, 14:28
А ти дурепа або дурень. Не відаеш про що говориш.
15 Квітня 2019, 16:23
А ти там йшов?
15 Квітня 2019, 17:24
Вгамуйтесь Гундяєвці,побійтесь бога.
15 Квітня 2019, 17:27
А чому ПЦУ не приймало участь? Не комільфо з італійцями молитись?
15 Квітня 2019, 22:01
Дибіли це за мир молииось
16 Квітня 2019, 11:04
це не клоунада..Тут згадуються Страсті Христові отой шлях Христа за нас грішних і невдячних перед Богом людьми..Адепти кіріла покайтесь і верніться у лоно канонічної церкви вас злість і ненависть зїдає із середини..
16 Квітня 2019, 11:11
адепти рузького вже поїхали розумом..ви почитайте що вони строчать тут у коментах))Продовжуйте в тому ж дусі нехай люди читають вас ви багато робити на благо московського патріархату)))
16 Квітня 2019, 11:36
No comments.
16 Квітня 2019, 13:22
Хто ці жінки в штанах?<br/>Християнки..??<br/><br/>Хто ці безбороді поводирі в католицькому облаченіїї??<br/>Скоріше всього католики ,греко-калоки та інші еретики і самосвяти..<br/><br/>Так це ж сама справжня ЕКУМЕНІЧНА ХОДА!<br/>Чи не знаете що ЕКУМЕНІЗМ ПРИВЕДЕ ДО АНТИХРИСТА?<br/>Люди,чи ви зовсім Бога не боїтеся??<br/>Чи ви забули що ви ПРАВОСЛАВНІ.?<br/>!Не грайтеся зі своїм спасінням!&quot;<br/>Цим ви предаете Христа!Ви куплені Ним дорогоют ціною-Його кровю!<br/>І хто буде приймати участь в подібних &quot;зборищах нечестивих&quot; -буде дорого відповідати за це перед Господом!<br/>Навіть не сумнівайтесь.
16 Квітня 2019, 19:14
По вашому спідниця особливо довга у жінки і іборода до пупа у попа то перепустка в рай .<br/>А ще щоб у попа був хвіст злий погляд і крута тачка . Тоді вже точно святий.
02 Травня 2019, 11:39
Не судіть і не будете суджені