Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенські атовці зустрілись з представниками Міністерства у справах ветеранів

15:10 12.04.2019
1302

Волинську область з робочим візитом відвідав заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко та кандидат на посаду першого заступника – Григорій Галаган, якого Кабміну запропонувала керівниця Міністерства Ірина Фриз.

На зустрічі з представниками міністерства 11 квітня були й атовці з Рожищенського району.

Заступник Міністра розповів про законопроекти, які уможливлять присвоєння учасника бойових дій добровольцям.

Серед іншого на зустрічі обговорили й розвиток регіональних структур новоствореного Міністерства у справах ветеранів України. Як стало відомо, у кожній області залучать до роботи щонайменше п'ять осіб. Зачепили й болючі темі: реабілітацію військовослужбовців, забезпечення їх житлом та пільгами.

Також Олександр Терещенко зустрівся з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком. Вони підписали Меморандуму про співпрацю між Міністерством та обласною адміністрацією, повідомляє Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Метою Меморандуму є взаємодія та координація сторін для взаємодопомоги та реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особам, які брали участь у бойових діях під час проведення антитерористичної операції, членами їх сімей, задоволення їх суспільних інтересів.

Серед запланованих спільних заходів – розповсюдження інформаційних матеріалів, узагальнення існуючих проблем військовослужбовців та членів їх сімей, проведення спільних засідань із залученням фахівців відповідної сфери діяльності.

Олександр Терещенко розповів про свої плани роботи на новій посаді.

«Я веду напрямок з вшанування пам’яті загиблих, підтримки сімей загиблих, ідеологічної роботи з ветеранами та співпраці з ветеранськими громадськими організаціями. Під час візиту я побачив, що підтримка атовців з боку влади у вашій області є. Мене вразив рівень військового госпіталю. Також антикризовий центр справив на мене позитивне враження. Попри складні політичні умови вам вдається знаходити ресурси для підтримки Героїв. Це важливо», – зазначив посадовець.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко зауважив, що напрямок роботи, яким займається Терещенко – непростий. Адже патріотизм падає, а молоді бракує національно-патріотичного виховання.

«Я завжди відкрито говорив, що ветеранів та пільговиків різних категорій в країні забагато, у нас бюджет проїдання, а не розвитку. Однак ветерани АТО та їхні сім`ї – це ті люди, яким ми зобов'язані життям. Тому допомагати їм ми будемо, ми повинні. Однак, вважаю, що просвітницької роботи бракує, патріотизм падає. Військові законсервували війну там на Сході, в інших областях її не відчувають. Тож ми маємо займатися і національно-патріотичним вихованням», – відзначив керівник області.


Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин