Працівники районних організацій вийшли на прибирання

12 Квітня 2019, 10:14
2877

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та у зв’язку з наближенням Великодня у районі розпочалися традиційні заходи з прибирання вулиць, упорядкування газонів та клумб, благоустрою навколишніх територій.

Працівники установ та організацій активно долучаються до весняної толоки, йдеться на сайті Рожищенської РДА.

11 квітня представники служби у справах дітей, сектору містобудування та архітектури, відділу ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міжрайонного управління держгеокадастру причепурили прилеглу до адміністративної будівлі територію, привели в ошатний вигляд насадження.

«Цим прибиранням працівники закликають усіх жителів Рожищенського району впорядкувати свої подвір’я та прибудинкові території до Великодніх свят», – йдеться у повідомленні.


Коментарі
12 Квітня 2019, 15:25
Все добре, якби в позаробочий час....
12 Квітня 2019, 16:04
Довелось сьогодні вулицею Заньковецької йти, біля приватних будинків чисто, а де організації (меблева, цунамі та інші) - стільки сміття, навіть дохла збита собака лежить. Чому не прибирають?
12 Квітня 2019, 19:17
А як щоб в ночі? Щеб краще!!!
12 Квітня 2019, 19:25
О тож бо й воно СПОСТЕРІГАЧ. Як казав один: "Можна вічно дивитись на три речі: як горить вогонь, як тече вода та СПОСТЕРІГАТИ як хтось працює"...
12 Квітня 2019, 19:42
Територію колишнього управління с/г (вибачте за слово, але без нього ніяк!) - засрали по самі вуха!!!<br/>Там ніколи не було стільки бруду. Керовніки долбані...
12 Квітня 2019, 20:40
Чим би ти дибіл зайнятий був, якби не район новини і твої коментарі? Йди пропердись трохи по вулиці.
13 Квітня 2019, 01:03
А ти чудо щось робив в позаурочний час,
13 Квітня 2019, 01:03
Молодці так тримати
13 Квітня 2019, 12:08
А що працівники держустанов не такі самі люди як ти.Вони так само мають сім'ї. Чи ти холостяк на татовій і маминій шиї сидиш - на всьому готовому ???
15 Квітня 2019, 14:07
Он як заворушилося чиновницьке зміїне кодло!!!!!!!!!! Ледацюги едакі. Хоч би не палилися так відверто у коментах і не тішили людей своєю відвертою безграмотністю. Та нічого, дуже скоро вас там і половини не залишиться, Вербна Неділя вже близько....