Декларація голови районного суду: шість земельних ділянок і незавершене будівництво

11 Квітня 2019, 15:18
4737

Голова Рожищенського районного суду Волинської області Іван Сіліч декларацію про доходи за 2018 рік подав 14 березня.

Згідно з документом, суддя має у власності кілька земельних ділянок та недобудовану господарську споруду. Решта майна – власність членів сім'ї.

Зокрема, на Івана Сіліча зареєстровані земельні ділянки у таких населених пунктах: Рованці Луцького району (0,12 га), Зміїнець Луцького району (0,12 га), Кременець Рожищенського району (0,08 га). У Зміїнці він також володіє недобудованою господарською спорудою на 144 квадрати.

Дружина Оксана Сіліч має у власності СТО на 356 квадратів. Також вона є власницею трьох земельних ділянок по 0,1 га кожна. Недобудований житловий будинок на 136 квадратів теж належить їй. Уся власність дружини знаходиться у селі Зміїнець.

Автомобіль «MITSUBISHI COLT» 2010 року випуску зареєстрований на Сіліч Тамару Іванівну.

Заробітна плата Івана Сіліча, отримана за основним місцем роботи, – 404 766 гривень. Дружина від надання майна в оренду отримала 60 000 гривень.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
11 Квітня 2019, 18:43
Оце новина! в наш час хто як хоче так і живе. одні вчаться а потім працюють. другі зразу працюють і не треба освіти. хтось живе за 4173, а хтось хоче більше і крутиться як може. ніхто нікому не боронить. схаменіться люди!!!!Заздрість - великий гріх!
11 Квітня 2019, 19:36
Все ви правильно кажете на рахунок заздрості. Дивує інше: як із такими зарплатами у суддів піднімається рука хабарі брати? Чи може то я собі щось придумав і у нас самі чесні судді в світі? Раніше вони виправдовувалися тим, що зарплати малі - мусимо брати. А зараз що? Якою повинна бути їх зарплата, щоб правосуддя стало чесним? Тут як і з лікарями - скільки не дай зарплати (сімейним лікарям підняли у 3 рази), а все одно Соловей як консультував за гроші, так і далі це робить....
11 Квітня 2019, 19:48
Треба починати із себе. Якщо людина чесна і нічого протиправного не робила то вона і не буде тикати того хабара. А якщо є грішок то і тикає тих пару рублів чи то поліції за п'янку, чи лікарю за те щоб отримати липове лікарняне, чи то судді щоб не остатися без прав. самі ж винні, самі ж навчили. а тепер жаліємося. треба починати із себе.
11 Квітня 2019, 21:21
Мала судову справу і знаю який чесний так що помовчіть
11 Квітня 2019, 22:07
І я судився з братом то суддя взяв і помирив нас
11 Квітня 2019, 22:07
Чи продовжать опалювальний сезон .в ковелі до 14 квітня
11 Квітня 2019, 23:07
Ну Музика взагалі знахабнів, брати держдопомогу на будівництво. Є ж люди більш потребуючі.
12 Квітня 2019, 15:41
Ні шановний чи шановна мова не йде про липове лікарняне, а якраз про те, що окремі лікарі без хабаря у твій бік і дивитися не хочуть. Днями була публікація про одного з лікарів сімейної медицини, у якого не лікарняний клянчили, а дітей хворих на огляд привезли та він мамі з дітьми відмовив. Ось до чого призвела мамина чесність та принциповість. А якби швиденько підключила українських класиків Лесю Українку чи ще краще Григорія Сковороду справа була б швидко вирішена.....