У Любчі організували прибирання території

11 Квітня 2019, 13:37
5593

Днями у селі Любче організували прибирання прилеглої до сміттєзвалища території.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла місцева жителька Людмила Дмитрук.

«Звертаюсь до усіх, хто себе називає жителем села Любче! Чому на заклик облаштувати територію, що прилягає до сміттєзвалища, з'явились лише одиниці? Натомість «бажаючих» позбутись сміття протягом дня було значно більше... Дуже соромно!» – пише жінка.



Також вона звертається до жителів, які викидають використані памперси і засоби гігієни.

«Шановні мама і тати! 20 років тому на території теперішнього сміттєзвалища був кар'єр по видобуванню піску, де ми, будучи дітьми, здобували навики зі спортивного орієнтування! А що маємо тепер? Кургани, що складаються із памперсів, засобів гігієни, скляних та пластикових пляшок... Які навики здобудуть тут наші діти?» – риторично запитує дописувачка.

Жінка зауважує, що сміття викидають точно не бідні люди.

«Загалом масштаби сміттєзвалища і асортимент сміття підтверджує, що ми дуже заможні люди матеріально, але – зубожілі духовно. P.S. «І в житті, як на полі мінному, я просила в цьому сторіччі хоч би той магазинний мінімум: – Люди, будьте взаємно ввічливі! – І якби на те моя воля, написала б я скрізь курсивами: – Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!» Ліна Костенко», – цитує класика пані Людмила.













Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
11 Квітня 2019, 18:55
Добру справу робить Люда Дмитрук. Їй би ще заміж вийти.....
11 Квітня 2019, 19:20
На Вашу думку саме це впливає на "ДОБРУ СПРАВУ"
11 Квітня 2019, 19:26
Звичайно впливає, мала б сім'ю вільного часу було б явно менше....
11 Квітня 2019, 19:42
Аааа тоді б не прибирала ? Але памперси вивозила ....
11 Квітня 2019, 19:42
А де староста?
11 Квітня 2019, 19:45
Хіба це залежить від сімейного стану. Це залежить від ВИХОВАННЯ !!!!!!;
11 Квітня 2019, 22:17
Сама Людмила туди вивозить
11 Квітня 2019, 22:32
ЯКБИ В ЛЮДМИЛИ БУЛИ МАЛІ ДІТИ КУДИ Б ВОНА ПІДГУЗКИ ВИВОЗИЛА?
11 Квітня 2019, 22:34
Палила в грубці, і ще й картоплі свиням наварила, так як роблять всі свідомі любчани!!!!!!
11 Квітня 2019, 22:38
Добре якщо до сміттєзвалища ще довезуть жителі своє сміття, а то буває скинуть комусь в городі
11 Квітня 2019, 22:44
Чиста правда
11 Квітня 2019, 23:26
Шановні коментатори яка різниця, заміжня, чи є діти? При чому тут сімейний статус. Замість того щоб обговорювати хто, що, куди вивозить, просто зробіть певні висновки. Почни добро з себе! Зроби країну чистішою і добрішою. Тут жити нашим дітям!
11 Квітня 2019, 23:48
Треба було і пересопців пригласити!
12 Квітня 2019, 00:54
А то все пересопці??????? Люди заспокойтесь самі нічого не робите для села, то не паплюжте тих кому воно не байдуже!!!!!!!!
12 Квітня 2019, 01:37
А, то Вас, "Драгомановець" також потрібно було "пригласити"? Поки ми прибирали то любченці вивозили сміття а не пересопці. Майте совість.
12 Квітня 2019, 01:48
Ви не правитель, щоб керувати Людмилою Дмитрук. Людмила вихована жінка, і хоче добитися свого, ЗРОБИТИ НАШУ КРАЇНУ ЧИСТІШОЮ!!! Людмила любить дітей і 5 років тому, вона вела іскурсію біля сміттєзвалища. Тоді там росли сосинки і берізки, А Зараз!!!!
12 Квітня 2019, 17:35
чисто по українськи: самому зробити добре діло не хочеться,але спаскудити розумну,щиру,роботящу дівчину - на раз два. Для цього ж не треба багато розуму. А коли люди хочуть жити по іншому, ведуть за собою,небайдуже ставляться до життя,то на них ще й треба всіх собак повісити.<br/>Мудро? Розумно? По совісті?
12 Квітня 2019, 18:43
!!!!!!