У скільки рожищанам обходиться райдержадміністрація

02 Жовтня 2016, 22:19
2618 Джерело: img.112.agency

Нещодавно у матеріалі "У Рожищенській РДА відмовились розказувати Самообороні про свої зарплати" Район.Рожище писав про те, що активісти ГО «Самооборона» надіслали запит до Рожищенської РДА в якому просили надати інформацію про штатний розпис із зазначенням прізвищ працівників та вказати розмір заробітної плати, яку вони отримують. Проте на свій лист отримали відмову.

А от на повторний запит активістів Самооборони Рожищенська районна адміністрація таки надала відповідь та оприлюднила свої заробітні плати. 

"Рожищенська РДА таки розсекретила оклади працівників. На повторний запит від нашої організації надали повну відповідь. Отже, найвища заробітна плата в голови РДА Інни Гайворонської - 8 тисяч 615 гривень на місяць. Трохи менша - у першого заступника Ігоря Шкільного - 7754, а Інна Сергійчук отримує - 6892 гривні. Найменші оклади у відповідальних чергових загального відділу, інспектора відділу фінансово-господарської діяльності і секретаря цього ж відділу, водія службового автомобіля Сектору з питань цивільного захисту - по 1723 гривні. 
В РДА та її структурних підрозділах працює аж 43 людини, також вакантними лишаються 7 посад. 
Дивіться, які зарплати пропонують і подавайте документи)
Можете також підрахувати у скільки нам обходиться апарат чиновників РДА на місяць", - пишуть самооборонівці на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.



 

Коментарі
03 Жовтня 2016, 02:35
Дулюка жаба давить що таке хлібне місце втратили. Ну і в райраді з пенсіонером теж фанера соснова вийшла. Потрібно підготувати запит та дізнатися з яких фондів і грантів вони живуть і процвітають, платять оренду та статуту діяльність проводять.
03 Жовтня 2016, 04:09
Підготуй і ти прозрієш! Тобі це навіть важко уявити
03 Жовтня 2016, 11:27
Шкільний, ти заздриш, що в Гайворонської вища зарплата!
03 Жовтня 2016, 12:03
192.168.0.156 - чий айпі? загальний чи орг? а може беремо вище? кабінет крайній зліва?<br/>ВСЕ БАЧИМО, ВСІХ ЗДАМО!
03 Жовтня 2016, 12:25
Нічого нового. Ги ги ги
03 Жовтня 2016, 12:57
Вумнік чи вумніца, щоб ти зналО ІР-адреса для всіх кабінетів в адміністраціl одна
03 Жовтня 2016, 13:10
Женік, зайди но до мене, бігом!
03 Жовтня 2016, 13:19
І знову лапша! Голова та її заступники премії, надбавки та заохочення не мають, а інші? Треба показувати нараховану зартлату, а не посадові оклади, які складають в деяких випадках лише 50% від нарахувань!!!!
03 Жовтня 2016, 14:44
А для чого самообороні копія розпорядження президента про призначення Гайворонської головою адміністрації?
03 Жовтня 2016, 14:59
А на статтю про &quot;Століття Якова&quot;, на жаль, всього три коменти. Панове, давайте більше читати, писати і дивитись того, що робить з нас цивілізованих, культурних та думаючих людей.
03 Жовтня 2016, 16:34
То виходить, що зарплати в адміністрації набагато більші ніж в районній раді. А вони плачуть, що зарплати малі.
03 Жовтня 2016, 16:45
Так так і навіть більші ніж в працівників правоохоронних та судових органів.
03 Жовтня 2016, 18:06
Там ще і зарплату платять? )))
03 Жовтня 2016, 23:17
а хто тобі сказав, що вони плачуть?Вони,як і більшість людей в країні, стараються виживати.Ще за серпень тільки частину зарплати отримали, а тепер безоплатно на роботу ходять і виконують свої обов'язки, бо державні службовці. Ще й на дурні запити &quot;самооборонців з великою жабою&quot; мають відписувати... і ніхто їх не питає,чи є що дати дитині в школу і на які гроші вечерю приготувати. А отой &quot;Чуб&quot; може в фінансовому управлінні працює, бо так добре знає, які у кого премії?Читай новий закон, то будеш знати - з чого складається зарплата. А ще пам'ятай, що з тої зарплати чітко відрахують 20 відсотків податікв,не так як у деяких &quot;ухилянтів&quot;. так що оті цифри - то все &quot;грязні&quot; гроші - це для тих, хто в бугалтерії не розуміється, а очі на чужі гроші широко розкриває.
03 Жовтня 2016, 23:39
Бідолашні дармоїди ... Зарплату їм затримують... То розраховуйтесь, йдіть в бізнесові структури, там ваш досвід ходіння з кабінету в кабінет оцінять. І не кажіть, що то у вас покликання таке - бути держслужбовцем. А в тому, що до вас таке зневажливе ставлення суспільства - ви самі винні, ви його роками формували.
03 Жовтня 2016, 23:39
А як це Н.Яквлєву зробили головним спеціалістом?? Вона має 2вищі освіти, зайняла І-ше місце на конкурсі держслужбовців в Луцьку та й стажу держ.службовця має достатньо (десь біля 20 р.). Куди дивиться обласне управління (чи департамент) по роботі з персоналом??? ( Про батька не будемо згадувати !!! Не нада!!!!!!
04 Жовтня 2016, 00:44
Я бачу ви з бізнесових структур, з тих більших, чи менших??!!! То поділіться досвідом, як туди піти??? Нас чекають в бізнесі так як і вас!! І звичайно ж не покликання, а робота, звичайна робота, за яку тримаємось, як і всі люди. А Ви приходьте до нас, посоваємось по кабінетах разом!!! Вакансій море .... дармоїдів, невже не хочеться халяви????
04 Жовтня 2016, 00:47
Чому міськраду оминули
04 Жовтня 2016, 01:19
Чого дурні запити самооборони? Ви маєте роботу, відповідаєте на запити і люди мають, що почитати, цікаве!
04 Жовтня 2016, 01:21
За що Новосадисі таку велику зарплату дають? Її ж ніколи немає на роботі.
04 Жовтня 2016, 05:21
Я з тих таких середніх, тих самих де ЗАРОБЛЯЮТЬ працею, а не відбуванням. А в свій час зіткнулася з держслужбовцями нашими рожищенськими. Права рука не знає, що робить ліва, а гонору, ніби особлива каста якась. Тому мене не дивує, що в людей сформувалася чітка установка: держслужбовець = дармоїд.
04 Жовтня 2016, 09:29
Частково плюсую до дармоїда) чому в нормальних країнах їх набагато менше? Чому вони вічливі, а не харя ... Мол да за таку зарплату ващє радуйся що привіталася
04 Жовтня 2016, 12:14
Спеціально для Вас (дані за 2012 р.) <br/>Країна К-сть держ.сл. К-сть. насел. Відсоток<br/> млн.<br/>Англія 1,7 63,05 2,69<br/>Німеччина 2,7 81,31 3,30<br/>Іспанія 2,58 47,00 5,50<br/>Латвія 0,192 2,18 8,80<br/>Канада 0,41 34,30 1,20<br/>Україна 0,272 45,49 0,60<br/>Ну, як Вам кількість держслужбовців у &quot;нормальних&quot; країнах?
04 Жовтня 2016, 12:41
Я не вірю! Треба скоротити половину держслужбовців
04 Жовтня 2016, 19:39
Даремно й ту зарплату отримують.Папери перекидають -вся робота!!!!
05 Жовтня 2016, 14:56
Ще б директорів зарплату повідомили ,не менша голови адмістрації.та голови ради.
06 Жовтня 2016, 15:33
Не треба тут чесати як в Україні мало держслужбовців, а ось у Європі так багато. До цих вами наведених відсотків, наприклад, в Англії належать всі вчителі, всі лікарі, всі вихователі дитячих садків, тобто працівники всіх державних закладів (приватні школи чи клініки не рахуються). Сюди плюсуємо всю поліцію - в нас вона чомусь у число держслужбовців не включена. Ось тому виходить такий відсоток у цивілізованому світі. А ВЛАСНЕ СТІЛЬКИ ЧИНУШ, ЩО ТИНЯЮТЬСЯ З КАБІНЕТУ В КАБІНЕТ - ЯКРАЗ ТАКИХ ТАМ В РАЗИ МЕНШЕ. І саме цікаво думаю вам про це відомо - ви просто намагаєтеся маніпулювати громадською думкою. Та дарма. Народ вже не той!!!!!!!!!!!