Рожищанка вивозила сміття на щойно прибрану територію

10 Квітня 2019, 14:07
Жінка, яка вивозила сміття на щойно прибрану територію 8971
Жінка, яка вивозила сміття на щойно прибрану територію

Уже за кілька годин на прибрану територію поблизу вулиць Ярослава Мудрого та Сковороди почали знову вивозити сміття з приватного сектора.

Про це повідомила рожищанка Людмила Деркач у групі «Нетипове Рожище».

Нагадаємо, після її попередньої скарги прибрали стихійне сміттєзвалище на 40 тонн.

«Хочу висловити подяку міському голові В'ячеславу Поліщуку та працівникам комунального підприємства за оперативне реагування на моє звернення, відносно стихійного сміттезвалища на вул. Я. Мудрого.

Але незважаючи на попередження про притягнення до адміністративної відповідальності, сьогодні ввечері знову вивозили сміття», – розповідає пані Людмила, публікуючи фото порушниці.

Коментарі
10 Квітня 2019, 17:50
Хай оплатить суму вивозу мусора з тієї ділянки, більше не буде.
10 Квітня 2019, 17:59
Ну що за люди, невже не можуть обійтись без свинства, одні прибирають( величезне їм спасибі), а інші слідом гадять, по їншому сказати не можу.
10 Квітня 2019, 18:06
І це правильно. Треба наказати, а то наш такий народ. На тобі небоже, що мені не гоже. Та ще й фамілію назвати, щоб стидно стало. Перевірити чи укладений договір, і штраф (тільки не 51 гривню ) а сплатити за вивіз сміття. Може навчить.
10 Квітня 2019, 18:22
Це не людина, а просто велика свиня.
10 Квітня 2019, 18:24
Країна повинна знати своїх "героїв".Це Старчук Наталія жителька славнозвісної вул.Сковороди.
10 Квітня 2019, 18:37
Справжня украінська гнида!!!<br/>Така вже господиня,гидко дивитися.<br/>От аби схитрувати!
10 Квітня 2019, 20:47
НАСТУПНІ 40 ТОНН СМІТТЯ ВИГРУЗИТИ НА ПОДВІР'Я ЦІЄЇ СТАРЧУК, ПРЯМО ПІД ВХІДНІ ДВЕРІ
10 Квітня 2019, 21:27
А де дільниця благоустрою, де наша доблесна поліція. Чому не штрафують? Хай заплатить 1300 гривень то десятому закаже такого більше не робити.
10 Квітня 2019, 22:50
ГАНЬБА СТАРЧУК, завтра такі вивіски проявляється у нас на стовпах
10 Квітня 2019, 22:51
Оштрафувати дебілку!заплатить гроші трохи щось подумає
10 Квітня 2019, 23:21
не фоткати а бити
11 Квітня 2019, 00:32
чому фото не приближаэться щоб побачити обличчя?
11 Квітня 2019, 02:32
покарати таку свиню штрафом на пару тисяч!!! як вона не розуміє,що комусь гидко прибирати після таких бидлот!!! ГАНЬБА!
11 Квітня 2019, 10:46
Як пропоную сміття прилеглих вулиць звозити під будинок СТАРЧУК. Нехай відчує на собі, як жити у срачі
11 Квітня 2019, 14:16
Це повністю дурнувата, хамувата, і часто п'яна жінка, яка постійно соває за собою малолітніх дітей.