Декларація голови Копачівської ОТГ: будинок, авто та земельна ділянка

10 Квітня 2019, 10:18
3931

Голова Копачівської ОТГ Олександр Совтис декларацію про доходи за 2018 рік подав 13 березня.

Згідно з документом, посадовець має будинок, автомобіль та земельну ділянку.

Зокрема, у власності Олександра Совтиса знаходиться житловий будинок на 103 квадрати у селі Копачівка. Там же чоловік має земельну ділянку на 0,15 га. Також посадовець має авто «CITROEN NEMO» 2008 року випуску. У 2013 році чоловік купив його за 22 430 гривень.

Дружина Оксана Совтис має земельні ділянки у Підлісках (0,32 га) та Олександрівці (0,2 га) Рожищенського району.

Заробітна плата Олександра Совтиса, отримана за основним місцем роботи, – 206 049 гривень. Дружина заробила 91 688 гривень.

Минулого року голова ОТГ взяв кредит у сумі 6 929 гривень та отримав подарунок у негрошовій формі вартістю 564 гривні. Також він сплатив 9 501 гривню кредиту.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
10 Квітня 2019, 13:55
А Кременецького Хвидчака?
10 Квітня 2019, 14:26
що за ціни на авто
10 Квітня 2019, 15:11
І цей голову рда не перестрибнув по зарплаті хоча його вибрали люди а не призначили.
10 Квітня 2019, 17:44
Оце так комунізм, також хочу авто 5 років за 800 баксів.....
10 Квітня 2019, 18:56
А чого б це він мав переплюнути? Чи може щось таке виключне для ОТГ зробив, чи змінилося щось явно??????
10 Квітня 2019, 19:30
Порівняйте будь-ласка зарплати мера, голови РДА та районної ради із зарплатами працівників суду. Наголошую - працівників суду, а не суддів. Крупінська, Сімінська, Заверуха і т.д. - в місяць в середньому тисяча доларів на руки. За що!?!? Яка відповідальність на цих людях? Які вони приймають рішення?
10 Квітня 2019, 19:52
Порівняйте будь-ласка зарплати мера, голови РДА та районної ради із зарплатами працівників суду. Наголошую - працівників суду, а не суддів. Крупінська, Сімінська, Заверуха і т.д. - в місяць в середньому тисяча доларів на руки. За що!?!? Яка відповідальність на цих людях? Які вони приймають рішення?
10 Квітня 2019, 20:15
В 2013 році курс долара був вісім гривень. Так що 22430 гривень це 2800 доларів. Шо, йібанати майдануті, вже забули що долар по вісім гривень був, а газ по сімдесят три копійки за куб.
10 Квітня 2019, 22:51
До Рожище22<br/>А хіба 5-тирічне Немо тоді коштувало 2800$?
11 Квітня 2019, 15:11
Не заздріть. Вам ніхто не забороняє здобути юридичну освіту та йти працювати в судові органи.
11 Квітня 2019, 15:18
Мера, голову РДА та районної ради ніхто не заставляв йти на їхні посади, але тримаються вони як мухи біля чогось &quot;доброго&quot;