У Рожищі машина збила дитину

09 Квітня 2019, 16:00
9929

Поблизу школи № 1 у Рожищі машина збила дев'ятирічного хлопчика. ДТП сталась у вівторок, 9 квітня.

За кермом легковика «Peugeot» був пенсіонер із села Топільне Рожищенського району. Про це Район.Рожище повідомив начальник Рожищенського відділення поліції Олександр Басалик.

З місця події дитину забрала швидка. Також там працювали поліцейські. 

За словами Олександра Басалика, вирішується питання про відкриття кримінального провадження, адже тяжкість тілесних ушкоджень ще встановлюють медики. 

Хлопець зазнав значного стресу і є підозра на струс мозку. За словами очевидців, голова дитини була вся у крові.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
09 Квітня 2019, 19:26
Можливо варто зробити лежачого поліцейського.що для цього потрібно.дайте відповіть
09 Квітня 2019, 19:36
Вчити правилам дітей треба. І уважно дивитися по сторонам. <br/>Донести, що машину зупинити важко, що це купа заліза, і що за рулем хто хоч може бути.<br/>Привчити до уважності.<br/><br/>Лежачий поліцейський в принципі теж може допомогти, але в Рожищах нема такого інтенсивного та швидкого руку, як в великих містах. А уважність і знання будуть в нагоді все життя.
09 Квітня 2019, 19:43
може в даному випадку винна і дитина, я не знаю. Але знаю одне - на переході біля школи №1 з дитиною можна простояти декілька хвилин поки якийсь совісний водій не стане. а так їдуть як по швидкісній трасі. Однозначно - там дуже небезпечна ділянка
09 Квітня 2019, 19:46
Там рух не великий.Але діти не уважні,тому сама часто як везу дитину до школи, більше ніж 40 ,не їдеш!!!Говорила,що скоро в ютуб буду викладати як діти ідуть,їдуть до школи.У мене відеореєстратор! Недавно хлопчина клас 6-7., зранку їхав велосипедом до школи по середині дороги,без рук,вони були в карманах.На мій сигнал проігнорував!!!!
09 Квітня 2019, 19:47
Як це страшно( швидкого одужання! Нехай все буде добре!!!
09 Квітня 2019, 20:02
Якраз таки там реально літають по тій дорозі, а ще як понаставляють там машин, що ні пройти ні проїхати!<br/>Лежачий поліцейський там би дійсно не завадив!
09 Квітня 2019, 20:08
там лежачий не потрібно.. згідно статистики - лежачий поліцейський також аварійно-небезпечний. <br/>там потрібно поставити камеру відео-фіксацію швидкості. і штрафувати гонщиків.. за тиждень-другий все налагодиться.
09 Квітня 2019, 20:37
Їздя по дорозі,а не по тротуарі,увага,має бути зі сторони пішоходів-завжди!В любих випадках!
09 Квітня 2019, 20:39
Я біля 1 - ой школи живу, машини там гоняють іноді на такий швидкості,що аж лячно,бережіть дітей
09 Квітня 2019, 20:44
Діти ну дуже не уважні, вони ідуть як телята дивляться в інший біе і виходять на піш перехід, просто нарвуться на такого водія який вийде і надає по шиї.
09 Квітня 2019, 20:48
Я взагалі за те,щоб на територію школи не заїжджали машини.Вранці НЕ можу дитину завести. Де шлакбаум?Проїжджа частина, а не школа.
09 Квітня 2019, 20:52
Не умнічайте, такі розумні,тут пишуть. Бо біда сталася не у вас.Діти є дітьми.Пригадайте Себе. ДИТИНІ ШВИДШОГО ОДУЖАННЯ.
09 Квітня 2019, 20:56
Та більшість водіїв покупляли собі права і ганяють на бляхах.Не дивляться ні на правила, ні на дороги.Мені самому лячно переходити дорогу навіть “по зебрі”.
09 Квітня 2019, 21:03
Вивчи граматику, перед виписуванням коментів.
09 Квітня 2019, 21:10
Я водій і дуже часто там проїжджаю, діти ідуть по троє на узбічах і ніхто навіть не думає що це дорога де рухаються авто і потрібно зійти в сторону. Всі йдуть неікуди не дивляться тільки в телефони пригають і вибігають швидко. Навіть коли їдеш не швидко і акуратно всеодно хтось мусить вискочити на дорогу.
09 Квітня 2019, 21:55
А для чого знак «увага діти» увга школа?!<br/>Вибачайте але як водію треба освідомлювати небезпечність ділянки...<br/>І знати що там можуть бути діти як «телята» <br/>Бігають, в телефони втикають, але це діти<br/>А ви маєте бути водіями...
09 Квітня 2019, 22:25
як дитина?
09 Квітня 2019, 23:24
Вина на водієві.! Якби твою збили б (не дай боже) то ти б такоі хрєні не писала
09 Квітня 2019, 23:44
часто проїзджаючи повз &quot; паравоз&quot; вранці бачу одну і ту ж картину: через перехрестя діти натовпами ідуть до школи за метрів 15 до пішохідного переходу( зі сторони стадіону. є і зебра і відповідний знак). зупиняюсь. роблю зауваження..... до одного місця. а доїзд велосипедами( до 14 років заборонено. п. 6.1 ПДР) до школи то взагалі окрема тема. елементарних правил ніхто не дотримується. водій не провидець. всього не передбачиш.
09 Квітня 2019, 23:47
А тобі депутат, аби людей штрафувати. А зробити щось то розуму не хватає. І бабло нада витрачати. Яке можна вкрасти. Злодюга ти зло.є... ий.
10 Квітня 2019, 00:23
Всі &quot;розумні&quot; водії, що звинувачують маленьких дітей, хай подумають що на їх місці може бути і їхня дитина, і якщо вона на одну секунду відволічеться то буде біда і вже будете винити водія.<br/>Дітей і авто треба розділити територіально, а швидкість обмежити можна і до 20км, нічого не станеться. Камери теж повісити, штрафувати. Лежачий поліцейський теж можна зробити. <br/>Безпеки для дітей не може бути забагато. Якщо всі ці заходи врятують чиєсь життя чи здоров'я то це варто зробити, і не тільки біля першої школи.<br/>Якщо біля паравоза переходять не в тому місці, значить треба зробити поручні, перила, це так має бути. <br/>Запам'ятайте, якщо щось сталося з дитиною, то винна не вона, а дорослі - батьки, водії, вчителі, міська рада, хабарники-МРЕВ та інші. Тільки так можна врятувати наших дітей, брати вину на себе.<br/>І в цій ситуації винний водій, він мусить передбачати ситуацію, навіть найгірший сценарій - зненацької появи дітей біля школи на проїжджій частині. Тільки так.
10 Квітня 2019, 00:38
Ну жалко малого. Видужуй
10 Квітня 2019, 01:31
В твоїх словах є логіка...але в даному випадку водія не можна винувати. Аргументую... Я їхав за автомобільом що збив дитину з розривом в 10секунд... І я не знаю чи я б зреагував так як зреагував тоц водій. Завжди має місце час і випадок. А проблему з нашими автошляхами потрібно вирішувати комплексно. А в свою чергу кожен з нас може докласти зусиль у вихованні наших дітей, у свому поводженні на вулицях міста...і т.д. Щоб надалі такі прикрі інциденти не мали місця на вулицях нашого міста. Почнемо з себе і все в нас буде добре.
10 Квітня 2019, 01:55
Ой забули звинуватити директора і завучів,бо все вони
10 Квітня 2019, 02:38
чого приебався до евроблях купи литака та й литай
10 Квітня 2019, 02:58
Просто швидкість була більша чим ви сказали<br/>Не 40 а як мінімум 60<br/>Не треба прикривати своїх<br/>Тим більше знаючи хто водій і хто ви...
10 Квітня 2019, 07:05
Роблю висновок з того, що мені говорили за водія - це людина віролюбива, не вживаюча алкогольні напої та завжди з чистою свідомісьтю. Моя персона не була очевидцем даної ситуації і я не стаю на захист до якоїсь з сторін. Всі ми знаєм що таке діти, звісно, мої співчуття хлопчику та родині, нехай все буде добре. Мушу сказати також, що співчуваю водію, ніхто не подумав як йому важко на душі за цей вчинок, за цей помилковий збіг обставин. Я переконаний, що він переймається за хлопця не менш як батьки..<br/>Люди, будьте обережні, не дозволяйте малим дітям роз'їжджати по головним вулицям, бувають гонщикі ше ті.
10 Квітня 2019, 12:56
Дорогі дописувачі, знак &quot;Увага діти&quot; не для того щоб автомобіль не їхав, а для того щоб водій був уважнішим! Даний знак аж ні в якому разі не дозволяє дітям вільно ходити по дорозі, тому не пишіть дурниць, будь-ласка!!! А краще навчайте дітей правилам безпечного дорожнього руху !!!
10 Квітня 2019, 13:08
А чому батьки дозволили дев'ятирічній дитині їздити велосипедом,якщо це можна робити з 14 років?
10 Квітня 2019, 16:49
Неправда, що там малий рух. Рух на цй ділянці дороги великий, тому що їдуть на заправку. Я ні в якому разі не хочу звинувачувати чи оправдовувати водія, хто винний визначать компетентні органи, але й діти, вибачте, там ходять чи їздять по дорозі, ніби вони в себе на подвір'ї. <br/>Мене особисто там на повороті ледь не збила патрульна поліцейська машина - вони гнали так...не притормозили навіть на повороті. Так, що випадки бувають різні.<br/> Дуже шкода , що постраждала дитина.<br/>Моя пропозиція - зробити, замість асфальту, дорогу як до заправки, каміння - тоді буде порядок.
11 Квітня 2019, 01:46
Їдеш зранку на роботу вул. Квітневе ідуть в школу на пів дороги,сигналиш 0 реакції як глухі
11 Квітня 2019, 11:54
Всі ви знаєте правила , виходити на пішохідний перехід, коли немає небезпеки всім учасникам руху.<br/>Ви говорите про 2 тонни, які ви думаєте зупинити можна за 1-2 секунди, .<br/>Люди себе зупинити легше.<br/>Я там їду не одноразово,то ще мами коляски практично під колеса сунуть ,а потім на мене мати гнуть.<br/>В нас ходять хто як хоче , а автомобіль зупинити не так легко ,як ви думаєте.<br/>Чому по місту на велосипедах їздять діти до 14 років ще й без батьків, якщо ця дитина влетить під колеса теж винен буде водій.<br/>В даній ситуації не винних шукати треба , а винести як урок, батькам вчити дітей правильної поведінки на дорозі ,як переходити ,чи можна бігати по дорозі, а водіям більше уваги.
11 Квітня 2019, 22:24
&lt;p&gt;Я дуже співчуваю батькам! Хай видужує скоріше!&lt;/p&gt;
12 Квітня 2019, 18:01
1. У школі — Перевірте у дітей, чи вони знають про правила дорожнього руху пішоходів та велосипедистів! Тому що не рідко і дорослі учасники руху не знають правил, або нахабно порушують.<br/>2. Міська рада — Створіть, полагодьте пішохідні зони, у всьому Рожиші із цим проблема! Або з коляскою спробуйте пройтись наприклад по вул. Героїв УПА.<br/>3. Водії — не забувайте, усі ПДР писані кров'ю і здебільшого дітей! Будьте уважніші!
14 Квітня 2019, 16:46
Директор школи. Максим'юк провів своїх колег чи навчають дітей правил дорожнього руху. А то сам під час роботи гонитться на машині як скажений. Йому треба встигнути і бути на уроці, і заїхати на будівництво своєї хати проконтрулювати робітників.