Декларація мера Рожища: два гектари землі і авто

09 Квітня 2019, 14:06
8242

Міський голова Рожища В'ячеслав Поліщук декларацію про доходи за 2018 рік подав 13 березня.

Згідно з документом, мер міста має автомобіль та два гектари землі у селі Кременець Рожищенського району.

Зокрема, В'ячеслав Поліщук володіє автомобілем «RENAULN TRAFIC» 2008 року випуску. Також на нього зареєстрована земельна ділянка розміром 2 га у селі Кременець.

У власності тещі Софії Вавринюк знаходяться будинок на 82 квадрати та земельна ділянка площею 0,07 га у Рожищі.

Заробітна плата В'ячеслава Поліщука, отримана за основним місцем роботи, – 221 269 гривень. Дружина Ірина Поліщук заробила 66 112 гривень. 21 540 гривень – пенсія тещі.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
09 Квітня 2019, 17:20
Як то ще ніхто не встиг написати, який багач у нас мер))) Дивлюся ці декларації і мені шкода місцевих чиновників. Скільки бруду на них ллється, а по суті навіть моя сім'я більше заробляє. З тещами живуть, будинки недобудовані, машини й ті так собі. не розумію, чому люди заздрять? може 7 соткам городу біля хати.
09 Квітня 2019, 17:43
Найбільше заробляє Гайворонська і як місцеве самоврядування на це живиться?
09 Квітня 2019, 17:51
2 гектари землі для чого взяв мабуть за копійки щоб траву сіяти для кози
09 Квітня 2019, 17:51
Пане мер, ви там щось думаєте вже робити чи як? Чи оці стежинки з бруківки і паро ліхтарів в парку уе весь благоустрій для Рожищ? Чухайтесь вже
09 Квітня 2019, 18:39
Будуть вибори мера от і йди та почухайся на його місце, може більше начухаєш. Добре лепетати - а ти піди і зроби.
09 Квітня 2019, 18:41
Це вам мало всього робиться у місті? Здається, ще ніколи такого руху не було. Молодець, Поліщук!
09 Квітня 2019, 18:46
Дуже стрімко виросла порівняно з 2016 р. https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/54506-zarplata-miskogo-golovi-rozhishcha-naimensha-sered-koleg-ochilnikiv-inshih-mist-ruh-chesno<br/><br/>За таку зарплату потрібно бачити зміни не на центральних вулицях а всюди.
09 Квітня 2019, 18:52
А що б ви хотіли? Ми відкриті для пропозицій. Пропонуйте хоч що небудь. Сумніваюся, що ви були присутні хоча б на одному з багатьох громадських слухань чи сесій, які до речі у нас відкриті для громадськості. А бути активним у соцмережах чи тут на сайті - це не конструктивно. Бажаєте - прийдіть на прийом до мене, чи заступників і ми обговоримо ваші побажання щодо благоустрою міста. А так ваша критика просто ні до чого....
09 Квітня 2019, 19:16
Мер для міста робить дуже багато. Він відкритий до кожного. Проте дороги в місті це просто жах. Особливо на Вовнянці. Біля круга скоро треба буде під мостом а там по берегу річки їхати.
09 Квітня 2019, 21:11
Що той мер робить?Ходить тільки зарплату отримує.Окрім пам’ятника “Борцям..” і декільком ліхтарям немає чого і згадати.Порівняй його зарплату в 2016 і тепер.Зарплата виросла в три рази і він поширшав майже пропорційно зарплаті.
09 Квітня 2019, 21:20
Висвітліть будь ласка ще декларацію депутата обласної ради від м.Рожище Котюка.
09 Квітня 2019, 21:28
І ще депутата,великого &quot;рішалу&quot;Кметюка!
09 Квітня 2019, 22:47
Чому мер не декларує доходи (відкат) за ремонт дороги по факту якого відкрито в поліції кримінальне провадження за привласнення 40000 грн.
10 Квітня 2019, 00:10
Дуже уміло всі коментують. А почніть з себе??? Офіційно декларуйте свої доходи і платять з них податки. Тоді і буде з чого робити дороги і благоустрій міста. Візьміть і ви гектари поля і посадіть картошку і теж будете мати дохід. На мою думку Мер нашого міста робить усе що може для нашого міста.
10 Квітня 2019, 00:48
Слухай, ти гнила людинко, яке провадження? Чудо, не маєш що ляпнути, то хоч гамна кучу!? Ти свою контрабанду задекларуй, а тоді гавкай!
10 Квітня 2019, 02:31
Пропоную для дітей Вовнянки зробити дитячий майданчик. <br/>Де?<br/>Навіть ,якщо це юридично дозволено на території лікарні. Навпроти поліклініки. Доречі там можуть грати і діти,які прийшли наприклад на щеплення,та чекають черги,за довідками,на медогляди... Іноді батьки приходять с декількома дітками, покі мама з однією дитиною на прийомі-тато з іншою дитиною на площадці...<br/>Дякую.
10 Квітня 2019, 02:51
А для чого було опубліковано декларацію саме мера м. Рожище, конкуренція. Свою декларацію покажіть, а потім мера буде з чим порівнювати
10 Квітня 2019, 03:11
А ви гниленький народ як оказується! Зайдіть на сайт інших районів і порівняйте такого срачу і ненависті як в Р ожищах ніде нема. Де ваша ініціатива, де пропозиціі крім &quot; брєдових&quot; кіслотою плюєте , а самі палець не вмочите щоб місто стало кращим.
10 Квітня 2019, 15:40
На ваше прохання пропозиція. Якщо можливо звичайно. Проведіть капітальний ремонт дороги по вул. Мазепи від жд переїзду хоч би до межі с. Копачівка це ворота до Рожищ, цією дорогою користуються усі та кожен день. Дякую.
10 Квітня 2019, 17:19
Я звичайно лише &quot;ЗА&quot; щодо ремонту дороги по вулиці Мазепи, проте є одне дуже велике &quot;АЛЕ&quot;. Ця дорога відноситься до обласного підпорядкування і міська рада не те що не хоче, а просто не може спрямовувати свої кошти на її ремонт. Бо це нецільове використання коштів. Тобто кримінал.
10 Квітня 2019, 19:24
Порівняйте будь-ласка зарплати мера, голови РДА та районної ради із зарплатами працівників суду. Наголошую - працівників суду, а не суддів. Крупінська, Сімінська, Заверуха і т.д. - в місяць в середньому тисяча доларів на руки. За що!?!? Яка відповідальність на цих людях? Які вони приймають рішення?
11 Квітня 2019, 15:17
Мера, голову РДА та районної ради ніхто не заставляв йти на їхні посади, але тримаються вони як мухи біля чогось &quot;доброго&quot;
17 Квітня 2019, 20:39
Оце народ дає вогню, козочки людям вже мішають. Я так думаю що якби кожен з нас зробив хоч трошки від того що робить мер, а то тільки знаємо в душу налити.