Декларація голови районної ради: земельні ділянки і недобудований будинок

09 Квітня 2019, 10:08
4278

Голова Рожищенської районної ради Андрій Музика декларацію про доходи за 2018 рік подав 13 березня.

Згідно з документом, він є власником кількох земельних ділянок та недобудованого будинка.

Зокрема, Андрій Музика має землю у таких населених пунктах: Копачівка (0,12 га), Рожище (0,12 га), Галичани Горохівського району (0,23 га і 0,02 га).

Дружина Галина Музика є власником ділянки на 0,06 га та дачного будинка на 42 квадрати у селі Веснянка Ківерцівського району.

У власності тещі Любові Глушко – квартира на 80 та гараж на 18 квадратів у Луцьку.

У селі Копачівка Андрій Музика будує будинок на 161 квадрат. Минулого року він заплатив 24 766 гривень кредиту у Волинський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та 600 гривень страховки у Громадське об'єднання «Лікарняна каса «Допоможемо собі».

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи – 243 331 гривня. Дружина заробила 47 520 гривень. 29 856 – пенсія тещі.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
09 Квітня 2019, 15:15
один бідося.9к зелені і купа ділянок.Проінформуйте будь ласка і про мера Рожищ.
09 Квітня 2019, 17:28
Давайте приберем того нездару з посади. Як він вже вбрид. Нічого не робить, зарплата капає. Зато ліцо умне.
09 Квітня 2019, 21:03
Крісло вже можна підписати його ПІП.
09 Квітня 2019, 21:31
Його порядності треба вчитися іншим чиновникам.
09 Квітня 2019, 23:26
Не смішіть. Теж найшли мені порядного. Все що він зробив за свої роки при владі, то напевно тільки крісло протер до дир. А для району одні збитки.
10 Квітня 2019, 01:35
Музика ще той самодур.
10 Квітня 2019, 11:40
Це про яку тут порядність цього пана ви розказуєте? Хай про його порядність вам розкаже його дружина із юристкою райради вкупі.....Ги-ги-ги.....
10 Квітня 2019, 19:30
Порівняйте будь-ласка зарплати мера, голови РДА та районної ради із зарплатами працівників суду. Наголошую - працівників суду, а не суддів. Крупінська, Сімінська, Заверуха і т.д. - в місяць в середньому тисяча доларів на руки. За що!?!? Яка відповідальність на цих людях? Які вони приймають рішення?
11 Квітня 2019, 15:19
Не заздріть. Вам ніхто не забороняє здобути юридичну освіту та йти працювати в судові органи.
11 Квітня 2019, 15:19
Мера, голову РДА та районної ради ніхто не заставляв йти на їхні посади, але тримаються вони як мухи біля чогось "доброго"
11 Квітня 2019, 18:23
Що нехватило розуму стати працівником суду!!!! Був би то і зарплату таку саму мала.