Декларація голови Рожищенської РДА: будинок, квартира та авто

08 Квітня 2019, 13:19
6510

Голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська декларацію про доходи за 2018 рік подала 25 березня.

Згідно з документом, у власності сім'ї посадовиці перебуває будинок, частина квартири, автомобіль та готівкові кошти.

У власності чоловіка Олега Савчука – будинок на 164 квадрати у селі Підліски Рожищенського району. У тому ж населеному пункті він володіє земельною ділянкою на 0,25 га. Також Олег Савчук має 50% власності квартири на 59 квадратів у Луцьку.

Інна Гайворонська є власницею автомобіля «RENAULT CLIO» 2011 року випуску. На своїй посаді у РДА вона отримала 283 247 гривень заробітної плати.

Чоловік Олег Савчук на посаді завідувача сектору у Державній регуляторній службі України заробив 144 190 гривень; заробітна плата отримана за сумісництвом у Луцькому національному технічному університеті – 17 801 гривня; гонорари та інші виплати – 1202 гривні.

Також сім'я володіє готівкою у розмірі 280 тисяч гривень.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
08 Квітня 2019, 16:26
Інка отримала понад 10к баксів за рік.Ще для рівності, опублікуйте декларацію Музиканта.
08 Квітня 2019, 16:50
Це не ого, це капець. Такі зарплати отримують на заводах в Польщі. Хіба то норм зарплата для чиновника?
08 Квітня 2019, 17:43
Що да, то да... Ви праві... 283 тис. грн. на рік - це просто насмішка для першої особи району. А якщо податки відняти, то взагалі мізер залишається. Тим більше, що як ви кажете таку зарплату на заводі в Польщі може заробити звичайний заробітчанин без освіти. Вже геть обнагліли ці роботяги. В школі ніхто вчитися не хотів, про здобуття вищої освіти взагалі не кажу, а тут починають заздрити голові райдержадміністрації. Це не зарплата, це насмішка для чиновника такого рангу....
08 Квітня 2019, 18:09
А скільки потрібно платити по твоєму за роздачу грамот і участь у різних заходах ну і дерибан бюджету? Мільйон треба так? Ніде такого в світі немає щоб чиновники заробляли такі скажені суми.
08 Квітня 2019, 18:20
а Савчук в Копачівській громаді пише, що Інна гола-боса
08 Квітня 2019, 18:30
Це не скаженна сума, а смішна.
08 Квітня 2019, 18:37
Мені дуже прикро з приводу такого, м'яко кажучи, приземленого вашого розуміння державного управління. Відзначення грамотами людей праці до їх професійних свят - це лише та мізерна видима для вас частина роботи голови РДА, про яку ви знаєте з медіа. Але що з вас хотіти? Якщо я вас правильно зрозумів, то ви вважаєте, що "кожна кухарка" може керувати державою, регіоном чи районом? Але ми вже це проходили у нашій недавній історії і що з цього вийшло вже бачили. Також по вашому виходить, що токар чи слюсар на підприємстві у Безверхого повинен заробляти в рази більше за керівника району. Ну звичайно, так же було завжди і всюди скажете ви. Директори підприємств взагалі нічого не заробляли при Радянському Союзі у порівнянні з рядовими трудягами. Так от, що я вам скажу: ніколи і ніде в світі такого не було, щоб робітник заробляв більше, ніж його керівник. У сучасному світі саме інтелектуальна праця цінується в рази більше, ніж чорнова фізична. І це аксіома! Адже для того, щоб чогось досягнути - треба багато й наполегливо вчитися, а це крім всього іншого нині ще й досить затратно фінансово.
08 Квітня 2019, 19:55
А відкати сюди входять чи то все в панчосі????
08 Квітня 2019, 19:57
То ще Клебанська буде дурити людей де найбільше заробляють. Звісно голова рда.
08 Квітня 2019, 19:59
З себе хай зніме і дасть на пмз. Проживе за відкати
08 Квітня 2019, 20:50
Скажи це все людям які відсиджують свою посаду. Дороги в районі є? Інвестиції є? Розвиток є? Нові робочі місця? Що та влада зробила щоб отримувати таку зарплату? Абсолютно нічого.... А на рахунок праці руками а не інтелектуальної то з тих людей три рази спитають перш ніж заплатити і мозок виносять. А ці офісні щури по суті крім перекладання папок нічого не роблять як на місцевому рівні так і на державному. Крали крадуть і будуть красти.
08 Квітня 2019, 22:26
скоро знімуть
09 Квітня 2019, 00:59
Де 285 000. грн в рік, а де в звичайних пенсіонерів - 16 000 -20 000 грн в рік... То це хіба нормально? Якщо дехто вважає що нормальна в неї зарплата, то ви добре живете всі. І вас все влаштовує
09 Квітня 2019, 07:35
Так йдіть і працюйте головою адміністрації.Якби вам давали таку зарплату то це добре,а інший немає права отримувати зарплату.Добре клацати по клавішах,і зазлрити.
09 Квітня 2019, 10:53
Зарплата чиновнику такого рангу повинна бути не менше 1000 доларів. Інакше будуть брати хабарі. Читаючі коментарі дивуюсь наскільки люди всім незадоволені. З такими песимістами нічого нормального не зробиш. Це груз який буде постійно тягнути вниз і який ніколи і нічим не задовільниш.
09 Квітня 2019, 11:46
А ви скажіть , чи кожен міг би бути головою адміністрації ? Там треба грамотну ,культурну і ввічливу людину! А вам тільки дай обгадити кожного , чи добре зробили чи погано - все одно .Тож подивіться в першу чергу на себе , що ви робите , а тоді на інших.
09 Квітня 2019, 14:55
А що, Інна Михайлівна, а також ін.голови РДА самі собі встановлюють з-плату -НІ!!?? Оклад згідно Постанови КМУ, ранг, вислуга. Надбавки та премії голова ОДА встановлює - так що, які притензії??? Що має безкоштовно на громадських засадах працювати??
09 Квітня 2019, 15:16
Відкритий конкурс в культуру проводить на подобі як в освіту без оголошень а потім ніби зявиться.
09 Квітня 2019, 15:20
це тільки в неї така зарплата.А скільки ще дармоїдів заступників та заступниць з неменшими зарплатами.Давно пора розганяти ці адміністрації .Стільки чиновників нам не потрібнo.
09 Квітня 2019, 21:28
Найбільше з усіх голів заробляє
09 Квітня 2019, 23:52
Та хай заробляє такі гроші але має бути віддача, а не дірібанити гроші. Я досі не можу відійти від тієї статті, коли в минулому році 16млн грн витратили на ремонт доріг, а пофакту нічого не зробили. Та я б за 16млн купив би автопарк для ремонту доріг, а в наступному році за 16млн можна було зробити не один десяток км доріг. Я не проти бути відповідальним за ремонт доріг, і звітувати за кожну гривню. Навіть би перестав їздити на заробітки.
10 Квітня 2019, 11:37
Відкрию тобі один маленький секрет. Голова адміністрації має до ремонту доріг майже таке ж відношення як і ти, Петре. А щодо того, який автопарк ти закупив би за 16 млн, то я тобі скажу таке. Автопарк - це звичайно добре, але у ремонті доріг, якщо мова йде про капітальний ремонт, одні дозволи, плани, проекти, одним словом технічна документація вартує ну дуже чималі гроші. Тобото ще ніхто і нічого не почав на дорозі робити, а гроші вже потекли всяким там проектним установам. До цього слід добавити матеріали, зарплату робітникам, податки і набігає чимала сума. Тому за ті 16 млн по факту виходить дуже мало відремонтованого. Ти ж, Петро, мабуть думав, що дорогу ремонтувати, - це як в дядька плитку класти. Прийшов, побачив об'єкт, і клади собі по тихеньку. А тут набагато все складніше....
10 Квітня 2019, 14:32
Закордоном якраз фірма на якій я працюю співпрацює з такими дорожніми компаніями як Сканська і Страбак, які будують автомагістралі і дороги і мости по цілому Євросоюзі і для мене це не новинка як робляться дороги. Наша фірма займається укладкою ФЕМ і реконструкцію парків там площринків по Польщі. І об'єкти по кільканадцять мільйонів злотих, так що я не мислю в межах поставити поребрик і покласти 10кв бруківки.
10 Квітня 2019, 19:29
Порівняйте будь-ласка зарплати мера, голови РДА та районної ради із зарплатами працівників суду. Наголошую - працівників суду, а не суддів. Крупінська, Сімінська, Заверуха і т.д. - в місяць в середньому тисяча доларів на руки. За що!?!? Яка відповідальність на цих людях? Які вони приймають рішення?
10 Квітня 2019, 19:45
А це якраз в точку.....