Місцеву владу просять звернути увагу на сміття приватного сектору у Рожищі

08 Квітня 2019, 11:06
2782

Рожищанка Людмила Деркач закликає місцеву владу і відповідні служби звернути увагу на проблему сміття, яке викидають мешканці приватного сектору.

Відповідний пост жінка розмістила у групі «Нетипове Рожище» у соцмережі Facebook.

«Ось такі «мальовничі пейзажі» створюють мешканці вулиці Сковороди на лузі, який знаходиться навпроти вулиці Ярослава Мудрого. Прохання до місцевої влади та відповідних служб звернути увагу на цю проблему», – йдеться у повідомленні.


Коментарі
08 Квітня 2019, 15:10
Також прохання звернути увагу на дорогу на Дмитрівку (комбікормовий) там взагалі люди везуть все, як на Брище.
08 Квітня 2019, 18:02
Біля власних будинків вичищають,а туди тільки починається вечір відразу йдуть " каравани"тачок з сміттям.Я розумію,що палити заборонено але невже в кожного вдома немає пічки чи котла.Та в крайньому випадку винеси на своє поле і підпали, то по цілій долині вітер розносить ті дитячі памперси ,пластикові пляшки,відра..Якби когось наказали матеріально,то для інших була б наука.
08 Квітня 2019, 18:18
Чому від свого будинку везете сміття до мого.Невже ваші діти мають пити чисту воду,а мої -воду в яку просочується те все сміття і влітку запах звідти не найкращий.І не один раз бачив хто везе(повірте ніколи не подумав би на тих людей)Але маємо те що маємо.Поряд цього звалища є ставок де влітку відпочивають з дітками але господар подбав про чистоту і встановив там смітника.Тільки люди вже знахабніли до такої степені,що везуть сміття йому все ближче і ближче.
08 Квітня 2019, 18:35
Міська рада і Дільниця благоустрою міста повинна в обов,язковому порядку заключити договір на вивіз сміття від приватних будинків,а хто відмовляється,значить вивозить вночі на звалища,в кого не буде договору—штраф ,і проблеми не буде!
08 Квітня 2019, 18:54
Вивозять і ті,що заключили договори.Просто забирають сміття 1 раз на тиждень і нормовано.Ніхто від вас не забере штукатурки,кролячих гнилих кліток...,а так привіз в любий час і вже знахабніли,що носять мішками.
09 Квітня 2019, 00:15
Це питання повинно вирішуватися на загальнодержавному рівні!Приклад сусідньої Польщі!або маєш договір на вивезення сміття або платиш великий штраф за викидання сміття на стихійних звалищах!
09 Квітня 2019, 18:47
Я за вивіз сміття, але не зовсім зрозумілі норми. Сім'я з чотирьох осіб, ледь назбирується один пакет в тиждень, платити мінімум за 4. Це ходити по сусідах збирати???
10 Квітня 2019, 16:21
Дуже дякую за швидку реакцію з боку влади.