Базарний день: скільки вартують овочі на салат у Рожищі

05 Квітня 2019, 14:03
5406

Ранні овочі нового врожаю підкорюють продуктові ринки області. Не виключення й базар у Рожищі. З кожним днем вибір таких смаколиків все більший, а ціна нижча.

Фоторокеспондент Район.Рожище запитував про вартість товару та фотографував асортимент.

І хоч зараз ціна трохи кусається, прогнозують, що до Великодня вона ще піде вверх. Високою вартістю відрізняється цьогоріч капуста. Вона дорога не тільки молода, але й осіння також.

Редиска вартує від 50 до 55 гривень за кілограм. За молоду капусту також просять 55 гривень. Стара – 25 гривень за кілограм. 

100 грамів зеленої цибули оцінюють у 22 гривні. Пучок петрушки або кропу – 7 гривень. Черемші – 6 гривень. За 100 грамів листя салату просять 15 гривень. 








Передрук заборонено.

Коментарі
05 Квітня 2019, 17:18
Домайданились. Інфляція.
05 Квітня 2019, 17:24
до Василя:та ні,ДОПЕТРУШИЛИСЬ!!!!!!
05 Квітня 2019, 17:33
Цікаво, чи мають можливість скуштувати свіжої зелені великі патріоти Дулюк і Трофімчук, які з перших днів війни пішли добровольцями і захищають Східні рубежі України від прокремлівських терористів. Невже герої-патріоти мають авітаміноз??? :-((
05 Квітня 2019, 17:54
А що всі справи і вліво і право .... Дулюк і Трофімчук, не смішно і не цікаво....
05 Квітня 2019, 17:56
А що тільки Дулюк і Трофімчук їдять редиску?
05 Квітня 2019, 19:15
А ТИ МАБУТЬ СІК БЕРЕЗОВИЙ І ВОДУ....
05 Квітня 2019, 19:36
Громада ринку хвилюється за своїх героїв-патріотів. Куди прислати свіжі овочі? Де той бліндаж з героями-рожищанами? Дайте адресу. Героям слава!
05 Квітня 2019, 20:11
Ждемо вас в бліндажі
05 Квітня 2019, 21:44
так черемшу простим людям не можна продавати бо штрафами лякають , а базарникам все можна де ж справедливість.
05 Квітня 2019, 22:04
Вони ж її теж купують
05 Квітня 2019, 22:07
І де тут смаколики??? Сама хімія, за яку луплять як за батька душу, та і вага недоступна для огляду покупцю!! Рай для обважування
05 Квітня 2019, 22:09
Ви переживайте, аби покупець не почав ваги ваші провіряти)))
06 Квітня 2019, 12:17
У Рожищах, на ринку дуже високі ціни на продукти порівнюючи з Луцьком чи іншими районами. Ніяк не нажируться ці кляті хапуги базарники! Особливо перед святом наживаються. Немає на них управи.
10 Квітня 2019, 01:31
Люда,а ти сама купи чи візьми в оренду ларка на базарі і попробуй того бізнесу,шо обсуждаїш тих людей які хочуть хоть щось заробити в цих Рожищах.<br/>І потім будеш виписувати зовсім по іншому ,як попробуїш тої зажерливості фейкової.