У Рожищі біля будинку поставили смітники, але сміття кладуть не туди

05 Квітня 2019, 11:07
4954

У Рожищі встановили сміттєві баки на прибудинковій території багатоповерхівки по вулиці Незалежності, 99а.

Про це пишуть на сайті міської ради.

Від частини мешканців будинку 99а надійшла заява до керівника КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» Юрія Міщука з проханням встановити сміттєві контейнери біля їхнього будинку.

Невдовзі на подвір'ї будинку 99а відбулися збори, аби визначити місце розташування сміттєвих контейнерів на прибудинковій території.

У середу, 3 квітня, працівники Дільниці благоустрою облагородили територію, обгородили площадку та встановили нові сміттєві контейнери на тверді побутові вітходи. Згодом доставлять ще й смітник на ПЕТ-пляшку.

Нагадаємо, мешканці цього будинку скаржилися, що сміття залишають на даху до входу в підвал. Однак, як видно з опублікованих фото, люди продовжують класти туди сміття, не зважаючи на наявність смітників.



Коментарі
05 Квітня 2019, 15:55
Ну не звикли ще люди ,все таки ж три роки мусорних контейнерів не було,от по звичці хтось і поклав мусор на дашок.Теж мені новину знайшли, більше немає про що писати чи що ....
05 Квітня 2019, 16:06
А я вважаю що правильно журналісти висвітлили тему.Нехай люди звернуть увагу і на свою поведінку також.Досить свинючити під будинком!
05 Квітня 2019, 17:09
Важкувати привчати полишуків предки яких жили по хуторах і витирали свою жопу взимку пальцем влітку лопухом. Ми - це не Європа. Європа - це напис на транспарантах для мітингарів-оленів промайданівців.
05 Квітня 2019, 17:47
Поклав по звичці? То чому наступного дня з дашка не забрав? Панство?
05 Квітня 2019, 18:34
Для чого писати неправду,сміття там положили ще до привезення смітєвих баків, вам немає чим зайнятися тільки пишете неправду!
05 Квітня 2019, 18:54
Чекають поки мер прийде в смітник викине перше сміття так би мовити зробить відкриття смітєвих баків
05 Квітня 2019, 18:59
От справді нащо брехати! В день коли ставили смітники було сміття на даху сміття, а наступного дня доклали ще один пакет зі сміттям!
05 Квітня 2019, 20:14
Дибіли і цим все сказано,то не бачив то не знав
06 Квітня 2019, 01:22
Несімо сміття на нову пошту і до Львова наложенним платежом
06 Квітня 2019, 01:48
Я згідна
06 Квітня 2019, 08:04
Сусідки з 95буд будем слідкувати щоб своє сміття нам не носили
06 Квітня 2019, 16:59
З ваших голів і язиків летить<br/>більше сміття, а ніж було на тому дашку. Виховуйте в собі добрих людей.<br/><br/>Дякую.
06 Квітня 2019, 16:59
З ваших голів і язиків летить<br/>більше сміття, а ніж було на тому дашку. Виховуйте в собі добрих людей.<br/><br/>Дякую.