Рожищенський автодор ремонтує дороги обласного значення

04 Квітня 2019, 13:08
5005

Рожищенський райавтодор розпочав ремонтувати дороги обласного значення в місті Рожище.

Про це інформують на сайті міської ради.

Рожищенська міська рада неодноразово зверталася до начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака з проханням вжити заходів з прибирання нанесеного ґрунту та проведенню ремонтів доріг на вулицях Чайковського, Коте Шелакадзе, Мостовій, Наталії Ужвій, Героїв УПА та Мазепи в місті Рожище.

У вівторок, 2 квітня, працівники Рожищенського райавтодору відремонтували частину дороги поблизу залізничного переїзду та розпочали роботи з ремонту дороги по вулиці Мазепи.

«Сподіваємося, що в Службі автомобільних доріг дослухаються до прохання міськради та проведуть ремонт доріг на всіх вищевказаних вулицях», – плекають надію в міськраді.

Коментарі
04 Квітня 2019, 17:20
Питання до Служби автомобільних доріг чи спеціалістів - Рожищенський райавтодор розпочав ремонтувати дороги обласного значення в місті Рожище???<br/> Який саме вид робіт райавтодор проводить - КАПІТАЛЬНИЙ, СЕРЕДНІЙ чи ПОТОЧНИЙ??? ЧИ ЦЕ УТРИМАННЯ ЛОРІГ???<br/>Бо по вулиці МАЗЕПИ проводять цю СР...НЬ вже три роки поспіль, а ТОЛК з того який? Засипають кожного року одні і ті ж самі ЯМИ.
04 Квітня 2019, 17:43
Хіба це ремонт? Де фреза? Не стидно ще чайником користуватись.він же ніби не для того застосовується.чи це описано в технології?
04 Квітня 2019, 18:33
Це не ремонт, а позорище. Ще хочемо Європу. А у нас повне гімно.
04 Квітня 2019, 21:48
Перед приїздом гаранта біля переїзду ці ями вже засипали :)
04 Квітня 2019, 22:19
Люди в непогоду, обминаючи калюжі, по вул.Мазепи ходять по проїздній частині. Хто має поробити тут тротуари???
04 Квітня 2019, 23:43
А шилокадзе вулиця не до пам'ятника а до путі. Нема асфальту то хоча деколи грейдером затягувати можна було б той пісок .Шо називають дорогою
05 Квітня 2019, 03:22
Позор місцевій владі, вони пишуть листи &quot;султанові&quot;, і чекаю мани небесної, бездарі і ледарі. Взяти хоча би той самий круг на Вовняні, покриття дороги - знищенно. Поряд за пару метрів, розташовані явно прибуткові деревообробні підприємства, кожний житель туда-сюда крутиться, Сирзавод, Райлікарні, а дорога знищення. Як так може бути? Або є гроші в місто працює, або не працює. Якщо працює то будьте ласкаві робіть свою роботу. Все ще змогла зробити місцева влада це пофарбувати перила на мості. Все, на більше у Вас фантазії не вистачило.<br/>Таких поганих доріг я не пам'ятаю за останніх 30 років точно. Не позортесь, не бухайте, якщо ходите на свою роботу то виконуйте її, шукайте можливості, а не писати листи султану, і складати відповіді у папку для відмазки, що ми ж писали, ми не причому, нам не виділили.
05 Квітня 2019, 11:40
Добре що хоч такий ремонт роблять....а ви тута говорите
05 Квітня 2019, 12:15
знову в Шварцкопа весняне загострення
05 Квітня 2019, 12:20
Рагулі хочуть на і на майданах скакати і щоб дороги були. А хуху не хохо?
09 Квітня 2019, 21:54
То де той ремонт дороги по вулиці Героїв УПА, до вітряка,а від вітряка до кінця вулиці яма ямою покриває. Вулиця Квітнева теж без ремонту. Скажіть куди заяву писати на ремонт дороги ,то я обов'язково напишу.