Рожищан, які вболівають за довкілля, запрошують долучитись до прибирання ставків

28 Вересня 2016, 16:00
2344

Ставки у центрі Рожища обміліли. І всі побачили, скільки за останні роки там назбиралось різного непотребу. Міська влада пропонує організувати толоку, щоб трохи розчистити ці наші нещасні водойми.

Як повідомив директор КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» Юрій Міщук, механізованим способом розчистити ставки неможливо. Немає елементарного доїзду техніки. До того ж товщина мулу у ставах вражає – більше метра. Тому витягнути старі автомобільні шини, порізане вербове гілляччя та інший мотлох – завдання не із простих.

Як частковий вихід із ситуації, міський голова В’ячеслав Поліщук вважає за потрібне організувати суботник, де б усі свідомі рожищани, які полюбляють критикувати владу , разом із комунальними службами попрацювали над поліпшенням екології на наших горе-водоймах.

2

 

- Минулого разу, коли ми скликали подібну толоку, до акції долучились лише працівники апарату міської ради і кілька депутатів: Дулюк, Потрапелюк і Альмужний. Можливо, кого забув. А рожищан, які люблять критикувати владу, не було видно. Зараз будуть теплі дні осені. То давайте вийдемо і зробимо щось для міста, - виступив з ініціативою міський голова.

Щодо комплексного впорядкування усього каскаду рожищенських ставків, то це надзвичайно дороговартісна справа.

Приблизно за підрахунками фахівців, проектно-кошторисна документація плюс самі роботи можуть вартувати бюджету до 4 мільйонів гривень. Звісно, таких грошей у скарбниці міста немає. І розчищення одного ставка не буде мати ефекту, а навпаки може створити додаткові проблеми щодо циркуляції води між початковим струмком у Кременці і кінцевою точкою витоку води – гирла річки Стир, вважають спеціалісти водного господарства. 

Минулого року, нагадаємо, були частково розчищені проходи води поміж ставками в районі вулиці Січових стрільців, Грушевського і поблизу 4-ої школи. Цього року комунальники розчистили очеретові хащі на ставку зі сторони вулиці Грушевського.

2

 

Коментарі
28 Вересня 2016, 20:27
Яких 4 млн? який проект? да заженіть рачка та й понад берегом, куди ковшом дістає хоча б мул виберіть. Не нові ж ставки копаєте.<br/>Хоча, з іншого боку, ящо нічого не робити, то років за кілька можна буде там участки понарізати.<br/>Та й кінцева точка витоку води у нас давно не Стир, а гуманітарка, далі воді просто немає куди тікти.
28 Вересня 2016, 22:07
Прибрати шини,гілляки і пластикові пляшки.який рачок?шо і куди там копати?які чотири мільйони?якщо там все зробити глянцово і колись буде води багато,то з'явиться жітрожопий орендатор полюбому.
28 Вересня 2016, 22:15
Народ,хто має металошукач пройдіть біля берега ставка де був колись шлюз.
29 Вересня 2016, 00:55
Неможливо тільки критикувати,краще допомогти,тим більше що просять допомоги..
29 Вересня 2016, 00:56
А що там можна знайти металошукачем?
29 Вересня 2016, 01:21
Треба йти допомогти прибрати.
29 Вересня 2016, 01:48
хто підскаже дату та час
29 Вересня 2016, 11:29
Хай самооборона прибирає! Чим вони займаються? Волонтерство вже закінчилось, хай покажуть, що ще щось роблять!
29 Вересня 2016, 13:50
&lt;p&gt;А при чому самооборона, вони не сидять на зар.платі. І чому вони, тобі, мають щось доказувати???&lt;/p&gt;
29 Вересня 2016, 13:56
В'ячеслав Анатолієвич, поцікавтась цінами там з технікою можна все зробити за 300 000. Правда без вашищ б....х проектів. На які треба кучу грошей. Запросіть на суботник Котюка та Лілю Фату
29 Вересня 2016, 14:06
Агов, РЕДАКТУРА!!! Попередній коментар носить елементи образи - ВИДАЛЯЙТЕ негайно!!! Чи не можна, бо то свої ображають чужих???
29 Вересня 2016, 17:24
Самий правильний пост від Юри &quot;Треба йти допомогти прибрати&quot;. А тим хто соплі тут розкидає так блін і так ви ж живете в місті і полюбому маєте щось для міста (для себе ДАРМА.
29 Вересня 2016, 22:53
а як, щодо жителів прилеглих будинків до ставків??? Які найбільше викидають туди сміття, і виливають гноївку, каналізацію !!! Їх самих перших потрібно &quot;ЗАПРОСИТИ&quot;!!!
30 Вересня 2016, 00:36
Цікаво стверджуєте,волонтерство закінчилося,а що війна закінчилась?Чи може ви на Схід возите все??І от як зарясніли коментарі,а до роботи то немає,а ніхто ж чужий це не замусорив...Самі мешканці..Так що менше слів,а більше діла.Досить вже рахувати чужі гроші,і обговорювати чуже життя
30 Вересня 2016, 02:04
дата і час оголосіть. полюбому прийдем для нас простих жителів міста ПЖКГ дуже багато зробило і ремонти в будинках і ремонти криш то треба віддячити.а якщо без сарказму то оголошуйте дату!!!
30 Вересня 2016, 17:30
Наїли мордяки і 4 млн грн їм не допоможе. Проблема не першого дня і мерства Вячеслав. Долюки походили кучинському почистили рибки половини і Горбача впіймали. А тут болото і малина дозріла<br/>, краще збирати її чим г... Людей які смітять