У Рожищі назріває проблема із питною водою

28 Вересня 2016, 14:00
3547 Джерело: bud-porada.in.ua

Особливо гостро стоїть питання у застирній частині міста, де люди б’ють свердловини, а води немає.

Через природні катаклізми, посушливе літо, багато приватних будинків у Рожищі залишилось без питної води. Вже зараз мешканці вулиці Героїв УПА масово пишуть заяви про під’єднання їх осель до центрального водозабору. А там лише одна свердловина, яка не може забезпечити усіх питною водою. Це може призвести до того, що місто перебере ліміти з водопостачання.

- Ми ходимо по лезу ножа. Щоб пробурити нову артезіанську свердловину нам потрібна ліцензія для освоєння надр, яка коштує пів-мільйона гривень. Ще сотні тисяч ми вкладемо у геологорозвідку і, власне, роботи із запуску цієї свердловини. Тому сьогодні ми повинні визначити пріоритети, як і куди спрямовувати кошти міста, - озвучив проблему міський голова В’ячеслав Поліщук на сесії міської ради.

Коментарі
28 Вересня 2016, 20:20
Що тут думати...Нафіга ті фокуси з ремонтами доріг,після зими знов все буде в ямах однозначно.Без води реально буде звіздець.Робіть ще одну скважину,це реально вкаладання коштів в життя.
29 Вересня 2016, 01:05
такі "цікаві космічні" суми мера !
29 Вересня 2016, 17:55
Скоро мабуть цигани будуть замість грошей мінеральну воду ходити по місту сшибати
29 Вересня 2016, 20:49
першим ділом наші доблесні можновладці, щоб допомогти людям в їх проблемі з недостачею води, відрізали останню колонку в місті
30 Вересня 2016, 12:19
хай ті мешканці вул.Героїв УПА більше ставків копають та болото осушують, то щей й не такого в колодязях дочекаються
07 Жовтня 2016, 15:45
як можна думати про якісь дороги і тд і тп... коли постає проблема з питною тай взагалі з водою для міста ! <br/>вас там вже та влада так опянила шо замісь води вино пити будете ? <br/>немає води немає життя !!!
07 Жовтня 2016, 16:37
Підтримую!!!
08 Жовтня 2016, 11:18
А всі потім довбуть мозгі чого втрати води в пжкг!!! Того і відключили колонку!! Хто має платити за ту воду ? А на рахунок гроше &quot; смішних&quot; то ти спочатку взнай скільки стоїть ліцензія а тоді обсирай міського голову!!!!
23 Січня 2018, 22:46
А чи пив хтось воду з колодязя вул.Героїв УПА?!ставки тут не дочого,тут через болото не можливо втрапити на нормальну воду.водпровід тут ведуть вже десять років,і башню поставили для того щоб закольцувати з містом,а дійшли якщо не помиляюсь до &quot;вітряка&quot;