Вітоніж: відомо, хто лідер голосування

31 Березня 2019, 23:42
5168

У селі Вітоніж Рожищенського району порахували усі голоси, які виборці віддали за своїх кандидатів на виборах Президента України.

Результати Район.Рожище повідомили у виборчій комісії дільниці.

Лідирує Олег Ляшко. За нього проголосували 87 людини. За Юлію Тимошенко прогулосувало 29 жителів. На третьому місті Петро Порошенко з 27 голосами. За  Володимира Зеленського свої голоси віддали 13 людей. Замикає п'ятірку лідерів Анатолія Гриценка проголосували 10 селян. 

Нагадаємо, що у селі Сокіл лідирує Юлія Тимошенко.

Коментарі
01 Квітня 2019, 02:58
Дякую жителям с.Вітоніж за те що більшістю голосували за мене. Буду вимагати від Верховної Ради виділення коштів на будівництво автомагістралі Вітоніж - Київ і прийняття рішення про приймання молока від жителів Вітоніжа за ціною тридцять гривень за літр.
01 Квітня 2019, 03:13
дибіли
01 Квітня 2019, 05:28
Не те слово. Голосують або за зеків або за клоунів, а потім плачуть. Чому так погано живемо?
01 Квітня 2019, 06:00
Аху...ь шо в селi 87 дибiлiв чи ви маку наiлися цiлим селом? Я розумiю 87 людей на район но на село де всього 100 виборцiв то поразка. Це що село недоумкiв? Вам там в кайф виживати в цьому всьому гавнi i проголосувати за ублюдка який тупо несе бред заробляе на ньому купу грошей i сам в шоцi скiльки дебiлiв на це ведеться. Надiюсь ви грошi якiсь отримали, не можливо щоб в селi на Волинi 80% були iдiоти. Коли небуть людям дойде у якiй вони жопi виживають i шо це усе вони за пару грн самi обрали, коли сука ублюдки почнете читали книжки, дивитися якiсь вiдеоуроки , здобувати новi навики, а не в соцмережах обсирати один одного i президента з путiним винити у всiх бiдах. Вам дойде коли небуть президент не змiнить ваше нiкчемне життя, хочете щоб шось помiнялося почнiть з себе, бо нах..й так дальше жити, нi в однiй краiнi люди не влаштовують якiсь полiт шоу яке в Укаiнi уже стiльки рокiв що з нас перестали смiятися у iнших краiнах, можливо вам треба вiдключити воду або електроенергiю щоб дойшло що у свiтi Украiнець то диагнос , ублюдок , руский бо адин хуй, хуже мабуть пiвнiчна Корея , 87 голосiв за ляшка в селi де 100 людей ??? Мабуть основною проблемою Украiнцiв е рак мозгу, або ще гiрше, його просто бракуе
01 Квітня 2019, 11:56
Молодці Скотинякі! Тепер удої биків збільшаться у двічі! Це я гарантую. Молоці <br/>Село перейменувати на Скотиняки! Нехай гордо носять цю назву.
01 Квітня 2019, 14:08
У вітоніжі виявилось 87 гомосексуалістів-содомітів, там буте пард ЛГБТ а лохи заздріть
01 Квітня 2019, 14:09
Опаньки Ляшка обрано головою сільради с. Вотоніж. Вас що там всіх голубий вогник.
01 Квітня 2019, 14:09
Хай візме вила і гній порозкидає скотиняка
01 Квітня 2019, 16:45
соромно за вас берусчани і вітоніжці
01 Квітня 2019, 17:21
В Вітоніжі 20 корів на все село.
01 Квітня 2019, 18:30
Молодці , скотиняки!
01 Квітня 2019, 21:00
Нашій украінській націі приходить кабздец.Як можна голосувати за людей ,які всі ці 28 років як клоуни на арені цирку показували шоу переливаючи з пустого в порожне, тобто кормили нас обіцянками і не зробили нічого ,щоб хоч трохи покращити життя людей будучи при владі .Якщо вони сьогодні обіцяють зарплати, пенсіі ,робочі місця, зниження цін на газ,розвиток економіки та все інше,то поставте ім запитання а що ж ви&quot;шановні&quot; цього не зробити за останні 5 років будучи в парламенті, а навпаки люди повтікали за кордон піднімати економіку інших краін,робочі місця нестворюються,а навпаки скорочуються тому що немае належноі підтримки малого і середннього бізнесу,а якщо і створюються то в галузях які не виробляють жодноі гривні (тобто в якихось бюджетних сферах ,де чітко виплачуються зарплати і преміі за рахунок платників податків, ціни на газ зростають невідповідаючи зарплатам і пенсіям, та багато інших болючих запитань. Може вже пора прозріти,щоб не наступати на одні, і ті ж самі граблі.
02 Квітня 2019, 00:54
37 людей проголосували за Ляшко<br/>Інформація поширена тут недостовірна<br/>В кожної людини свої погляди на владу і тд. Тому не потрібно в коментарах писати настільки низькі і негативні речі
02 Квітня 2019, 11:25
У Вітоніжі за Ляшка віддали лише 37 голосів,не потрібно дописувати лишні голоси.<br/>Люди не вірте у все що пишуть,факти зовсім інші.
02 Квітня 2019, 16:32
кожна людина має право на вибір.<br/>на свій власний вибір.