Сокіл: порахували голоси виборців

31 Березня 2019, 21:41
6584

У селі Сокіл Рожищенського району порахували усі голоси, які виборці віддали за своїх кандидатів на виборах Президента України.

Результати Район.Рожище повідомили у виборчій комісії дільниці.

Лідирує Юлія Тимошенко. За неї проголосували 84 людини. За Володимира Зеленського свої голоси віддали 81 житель села. На третьому місті Петро Порошенко з 61 голосом. За Анатолія Гриценка проголосували 28 соколян. Замикає п'ятірку лідерів Олег Ляшко – 25 голосів.

Явка по виборчій дільниці становить 74,77% : з 444 виборців проголосували 332.

Коментарі
01 Квітня 2019, 01:17
село ДУРАКІВ І ДЕБІЛІВ Зеля ваш головокомандувач .... ПОЗОр на всю Волинь <br/> Буде вам дуже весело з ним Зажрались<br/> Їсте український хліб і срете на все рідне
01 Квітня 2019, 01:22
Позакривайте нарещі роти і перестаньте всіх обгаджувати!!! Кожен має право на вибір, який би він не був!!! От втре Зеленський всім Вам носа!!!
01 Квітня 2019, 01:27
вам вже втер іне тільки
01 Квітня 2019, 01:40
Вибір між шоколадом і гавном зробдено УРА
01 Квітня 2019, 01:42
Не варто підписуватись &quot; соколяни &quot;. Кожен має свою думку і не треба так душитись. Чи ти боїшся, що тобі не заплатять бо не виграв твій кандидат?
01 Квітня 2019, 01:55
Взагалі, цікаво було б почути думку тих хто проголосував за Зе. Вони думають він на ровері на роботу їздити буде? Це ж Коломойського клоун.
01 Квітня 2019, 01:57
до СОКОЛЯНИ:то чого ж Зеля???ви ж більшість за Ю!!!!
01 Квітня 2019, 02:18
молодці Соколяни, не продались Шварцкопу за пороха, Ви дійсно бажаєте змін
01 Квітня 2019, 02:32
Тепер я знаю в якому селі журнал Каламбур знімав серіал &quot;деревня дураков&quot;
01 Квітня 2019, 02:36
Автомагістраль Сокіл - Варшава в цьому році будувати небудуть.
01 Квітня 2019, 02:48
Дякую усім хто віддав свій голос за мене. Любі мої, я вас усіх люблю!
01 Квітня 2019, 03:33
Ну блін ви серйозно ?люди будьте розумнішими, добрішими, кожна людина має зробити вибір, якій важає правильним, тому в нас в країні і демократія ми маємо обєднуватись,а не обсирати один одного...будьте людьми в кінці кінців,я нескриваю імя ,як дехто ,тільки можете ,шо тут писати сміливості більш ні нащо невистачає
01 Квітня 2019, 05:23
Так ці клоуни голосували за &quot;Голобородько&quot;. Вас розводять, як лохів. Тільки через трохи не плачте. Ганьба.
01 Квітня 2019, 05:43
Я так хочу шо ти зеленське чмо і ті хто тебе обирали прочитали, те що я зараз напишу. Спочатку до тих хто тебе обирав, ви мразі без совісті, без честі без любові до України, вашими руками загреблося все, що було нам так дорого, пам'ять загиблих, Майдан, Томос, Європейський напрямок, Армія, якою ми гордилися, бо вона стала сильною і спроможньою Перемогти! Мову! Дітей наших, внуків, правнуків, ви все закопали, ви бидло, яке поцілувало москвитів в @раку,облизало їм пятки і зігнули перед ними спину, ви зрадники своєї Країни, чмошники і мразота, яка проголосувала за клоуна і картинку з телевізора, за кусок ковбаси, якою ви подавитесь! Але запомнить, я уїду з цієї Країни назавжди, а ви тут будете гнить, і всім європейцям, американцям, всій світовій спільноті я буду говорити про вас з брезгливостью! Тепер тобі кусок лайна Зеленський, слухай уважно, і знай, ти гнида, нікчема, ти підстилка путінська, рашистське чувирло, кадировська сосалка, ти ніколи НІКОЛИ чуєш ти піндарас, не будеш дійсним президентом України, ти навіки будеш її позором, і жити ти довго не будеш, таких як ти уберають бистро, як мусор, часІки тікають, чекай свого часу, часу коли на твої похорони прийдуть одиниці!
01 Квітня 2019, 09:23
Тупі сілюхи голосують за Зеленського, потім не скігліть що погано при рускій владі.
01 Квітня 2019, 10:48
Всі так журяться що в майбутньому &quot;будем плакать&quot; з таким вибором. А зараз не плачемо..!! Хтось війну мав закінчити за тиждень, хтось ще щось. Признайтесь чесно- немає достойних - всі стара гвардія продажна!!!!
01 Квітня 2019, 14:05
добре що не за вілкула чи бойка..чи за зе чи за по московськомуму патріархату капут..коломойский з ними панькатисчь не буде як порох))
02 Квітня 2019, 00:34
сокіл коли приеднаєтесь до київської митрополії???
02 Квітня 2019, 02:20
В Київської метрополії немає комбайна. Ми, що лохи такого доброго батюшку виганяти. А хто жнива тоді робитиме? Хіба в метрополіях справа він і так в мінус працює. Смисл кудись переходити. якщо з нього знову захочуть хабар. А ці що ходять збирають підписи то не адеквати. Отримали гроші збирають підписи, потім поставлять приход на продажу. Викупить наш буде наш, а смисл йому викуповувати як в церкву ніхто не ходить. Сидять у фейсбуці всю неділю.
02 Квітня 2019, 02:23
В Соколі за Порошенка можна нагнати більше ніж половину. Але хіба там є осередок БПП. недопрацювала Гайворонська за чаєм та кавою