Перші результати: екзит-поли назвали лідера виборчих перегонів

31 Березня 2019, 20:13
Оприлюднили перші результати екзит-полів на президентських виборах 2019 року. 4364
Оприлюднили перші результати екзит-полів на президентських виборах 2019 року.

Оприлюднили перші результати екзит-полів на президентських виборах 2019 року.

За результатами дослідження, лідирує Володимир Зеленський з 29,25% голосів, на другому місці – Петро Порошенко з 19,19%, на третьому місці – Юлія Тимошенко з 13,75% голосів. Це результати станом на 18:00, – пише Перший

Екзит-пол провів центр СОЦІС. Згідно з результатами, у другий тур виборів проходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко. 

Зауважимо, екзит-пол – це опитування виборців, що проводиться соціологічними службами на виході з виборчих дільниць у день голосування.

Дослідженням було охоплено 430 виборчих дільниць в усіх областях України (в т.ч. м.Київ), які розміщені рівномірно по усій території країни. Результати станом на 19:00: опитано – 15405 виборців.Рівень досяжності дослідження (Response Rate) – 72,5%.

Офіційні ж результати виборів Центральна виборча комісія повинна оголосити не пізніше, ніж 10 квітня. Другий тур відбудеться у неділю, 21 квітня.


 

Коментарі
31 Березня 2019, 23:36
Олег Ляшко найкращий тільки він дбає про село і обіцяє все можливе!!Наші родичі за Олега Ляшка.Він єдиний який про село!
31 Березня 2019, 23:38
о тепер капець буде
01 Квітня 2019, 00:13
Клас!може хоч щось зміниться ще би тих бандюг привселюдно повісили і з районного так званого керівництва трохи дармоїдів повиганяли!
01 Квітня 2019, 01:33
А звідки такі результати? Зеленський 30,4 Порох 17,8 Юля 14,2.
01 Квітня 2019, 01:34
З офіційних екзит-полів
01 Квітня 2019, 01:34
Олег Ляшко найкраще розводить простих людей, а сам живе в будинку за 15 млн гривень
01 Квітня 2019, 01:50
Повірте мені,що до ранку буде намальовано те,що треба діючим!!!!!!
01 Квітня 2019, 02:05
Розсмішили. Шо ж там зміниться, читаю в вікіпедії про лідера: "громадянство - Україна, національність - єврей".
01 Квітня 2019, 05:45
Я так хочу шо ти зеленське чмо і ті хто тебе обирали прочитали, те що я зараз напишу. Спочатку до тих хто тебе обирав, ви мразі без совісті, без честі без любові до України, вашими руками загреблося все, що було нам так дорого, пам'ять загиблих, Майдан, Томос, Європейський напрямок, Армія, якою ми гордилися, бо вона стала сильною і спроможньою Перемогти! Мову! Дітей наших, внуків, правнуків, ви все закопали, ви бидло, яке поцілувало москвитів в @раку,облизало їм пятки і зігнули перед ними спину, ви зрадники своєї Країни, чмошники і мразота, яка проголосувала за клоуна і картинку з телевізора, за кусок ковбаси, якою ви подавитесь! Але запомнить, я уїду з цієї Країни назавжди, а ви тут будете гнить, і всім європейцям, американцям, всій світовій спільноті я буду говорити про вас з брезгливостью! Тепер тобі кусок лайна Зеленський, слухай уважно, і знай, ти гнида, нікчема, ти підстилка путінська, рашистське чувирло, кадировська сосалка, ти ніколи НІКОЛИ чуєш ти піндарас, не будеш дійсним президентом України, ти навіки будеш її позором, і жити ти довго не будеш, таких як ти уберають бистро, як мусор, часІки тікають, чекай свого часу, часу коли на твої похорони прийдуть одиниці!
01 Квітня 2019, 10:58
Петро,то ти?
01 Квітня 2019, 11:21
В тебе не тільки гола борода,а голий мозок,за тобою психлікарня плаче
01 Квітня 2019, 14:22
Заживемо тепер , треба шукати роботу в Польщі. Може хто знає де є хороша сезонна робота, то напишіть.
01 Квітня 2019, 15:24
НЕ смійте називати себе Рожище, якщо ви за Ляшка. Лише дебіли вірять цьому брехуну і нічого спільного вони не мають з назвою нашого міста.
01 Квітня 2019, 15:39
Результати виборів показують, що ми це европейська нація. Ще необхідно створити партію ПУКАН і тоді ми станемо енергонезалежними. Своїми пуканами ми забезпечимо себе газом. ПУКАН - Пердять Українці Коли Агресора Ненавидять.
01 Квітня 2019, 15:53
Козак Михайло Гаврилюк показав на Майдані свої яйця і став депутатом Верховної Ради України. Шкода що не переміг Олег Ляшко, тоді б ми зажили по-європейськи. Навіть поляки почали б до нас на малину і трускавку їздити. Треба було Олегу Валерійовичу під час виборчої агітації показувати свої яйця.