Біля Рожища чоловік викинув з вікна авто порожню пляшку

01 Квітня 2019, 09:21
3098

Інцидент трапився на дорозі Кременець – Рожище.

Порушника зафіксувала на фото Інна Поліщук. Вона й розмістили допис у групі у Facebook.

«Проїзджаючи по дорозі з Кременця до Рожищ стали свідками, коли з машини просто перед нами на обочину полетіла порожня скляна пляшка. Сірий бус, номер АС 7860 ВЕ. Не можу просто промовчати і проковтнути це. Та й знаєте, досить! Чисте довкілля починається з кожного з нас», – обурюється жінка.

«Дивлячись, як діти ходять з пакетами для сміття і прибирають по можливості території, ця пляшка, викинута з вікна машини, сприймається як дикість! Хто знає власника авто, запитайте, чи не соромно», – додає вона. 

Коментарі
01 Квітня 2019, 12:31
Потрібно прийняти закон . Смітиш штраф. А половина суми зі штрафу тому хто підмітив. Зфоткав чи зняв на відео. На початках хтось заробить. В бюджет щось карне. В майбутньому чиста країна.
01 Квітня 2019, 16:49
Та посадити його на ту пляшку..
01 Квітня 2019, 18:24
совок)) так нас вчили ..((коли прийшли совети спочатку ставили казарму і навколо срали коли прикодили німці спочатку будували туалет)) і живем так..поки покоління не поміняеться доти порядку не буде
02 Квітня 2019, 01:53
кілька штрафів у бюджет району - і буде чисто.
02 Квітня 2019, 11:43
це ще і загроза життю людей які їдуть ззаду, так що доблесна наша міліція може попрацюєте всі дані є на порушника.
04 Квітня 2019, 10:09
Я похмелився і викинув пляшку. Вона мені не потрібна, хто збирає пляшки заберіть собі. Бус мій. Хочу їду хочу пхаю хочу пляшку з вікна викидаю.
04 Квітня 2019, 17:35
Молодець гарно пишеш
03 Травня 2019, 21:22
Невже таку наглоту свинячу ніхто не притягне до відповідальності, дати в руки пакети в заставити прибрати весь непотріб з дороги , а іІнна - молодець, побільше б таких людей.
05 Травня 2019, 16:11
Власник автомашини VW за номером АС7860 ВЕ мешканець смт Голоби, вказаний электронний ДР.