У Рожищенській багатоповерхівці потік дах

26 Вересня 2016, 20:55
2657

Рожищанка Ірина Юрчук стверджує, що внаслідок бездіяльності влади та ПЖКХ її кімната в гуртожитку зазнала матеріальних збитків: потік дах. В результаті чого затопило комп’ютер, шафу, та й взагалі кімнату. Про це Ірина Юрчук написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Кореспондент Район.Рожище звернувся в телефонному режимі до директора ПЖКХ Анатолія Мєдвєдьєва та запитав, що він планує  робити з цією проблемою. На що отримав таку   відповідь: «Я не знаю, що вона має з ним робити. На даний момент я у відпустці, знаходжусь далеко від Рожища, тому ніяких коментарів давати не можу.  Поки я на відпочинку, то не планую нічого робити. З понеділка, 26 вересня я виходжу на роботу. Нехай пані Ірина приходить до мене на прийом. Я готовий її вислухати, і ми подумаємо як вирішити її проблему. Питання вирішимо стовідсотково. Ми для того і працюємо, щоб допомагати нашим мешканцям Рожища». 

Сьогодні ми вирішили дізнатися, чи таки ремонтували дах в будинку по вулиці Незалежності, 43 в міського голови В’ячеслава Поліщука.

«Звичайно ремонтували. Роботи виконали працівники комунального підприємства міста Рожище. Чесно кажучи все це мало бути зроблено ще літом. Але в кінцевому результаті, як прийшлося до діла, то ніяких письмових звернень не виявилось. Про це говорили лише в усній формі. Тому раніше  не відреагували. А сьогодні мене повідомили, що все зроблено належним чином. Чому саме дах потік, я поки не можу сказати, але те, що робота виконана, то факт», – прокоментував В’ячеслав Анатолійович.

 

Коментарі
27 Вересня 2016, 02:03
Щось останнім часом у мера прокол за проколом у плані для людей щось зробити, а от гроші з Зінгелем вправно ділять, гроші містян.....
27 Вересня 2016, 02:18
той мер,ходячий прокол,ой вибачаюсь прикол...ні ні лісник я хотів сказати
27 Вересня 2016, 13:48
Сам ти рожищанин безтолковий. Мер в нас толковий і порадить і допоможе. Тільки всяким не подобається. Хочу шов вже й унітази їм чистили
27 Вересня 2016, 14:16
мер толковий щось таки старається і робить,а оте ПЖКГ то скажіть люди для чого воно існує?З дахами будинків в місті аврал,а вони тільки кормлять завтра...і так тягнеться місяцями і роками,а отмазок куча то в них зарплати малі толкові люди нехочуть робити,коротше пан Медведєв невмієш робити і з людьми говорити то звільни місце людині яка буде робити!!!
27 Вересня 2016, 14:24
Питання. А хто вікна в Рожищенському ДЮСШ ставив?
27 Вересня 2016, 15:17
питання він точно не вирішить,вже він нарішав в буд.91 по вул,Незалежності коли там бабця в 82 роки Савчук О.П (кв№8) з даху кожної зими сніг збирає над своєю квартирою і на вулицю відром виносить!!!<br/>І зверталися до нього усно і заяву писали і навіть кошти самі збирали на цвяхи і на шифер,протянули,а тепер створюйте ОСББ і від нас відстаньте!!!
27 Вересня 2016, 16:41
Тож меру не хватить часу все перевіряти. Тож є служби які мають за цим дбати, а ви зразу мер поганий.
27 Вересня 2016, 18:22
Лучанин ти чому носа суниш в славне місто Рожище?
27 Вересня 2016, 20:45
мер в курсі був до нього поріг неодноразово переступали
27 Вересня 2016, 21:12
Мер хазяйновитий,а от ЖЕК дійсно халтура на халтурі...Квартплату збирають з усіх будинків.Питання :За що?
27 Вересня 2016, 21:44
Головне питання: За що?
27 Вересня 2016, 22:02
І, як не покрути немає кращого мера і вже певно не буде, я к &quot;Царство йому небесне!&quot;- Алієв.
27 Вересня 2016, 22:15
і в ПЖКГ все в нього получалось і з людьми вмів говорити і вирішувати проблеми
27 Вересня 2016, 22:36
Шоб бути добрим рожищанам, то треба померти?
27 Вересня 2016, 23:03
Цирк триндець, яка там квартплата? Суми не назвете? І чим вам ОСББ не подобається??? Вирішуєте самі свої проблеми, що в цьому такого? Мб те що коли буде тікати дах, і вам скажуть 20-40к за роботу і матеріали, ви поблимаєте очима?
27 Вересня 2016, 23:03
Цирк триндець, яка там квартплата? Суми не назвете? І чим вам ОСББ не подобається??? Вирішуєте самі свої проблеми, що в цьому такого? Мб те що коли буде тікати дах, і вам скажуть 20-40к за роботу і матеріали, ви поблимаєте очима?
28 Вересня 2016, 01:07
ОСББ то добре тільки питання в тому,що є багато пенсіонерів в будинках і їм що ОСББ що ФСБ що СББ однаково і які платили кваортплати не один рік,а тепер на їх проблеми, якісь свістки які кажуть що люблять Україну,і які на гамно буба казали коли ті пахали на фермашах і т.п,закривають очі і роблять дурними,то може пожаліти треба їх щоб вони в 82 роки сніг неносили з криші!!!