У Рожищі нарешті обрізають аварійні дерева біля коледжу

31 Березня 2019, 14:12
4120

Рожищани не раз скаржилися на аварійні дерева поблизу Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Нарешті питання зрушило з мертвої точки. Початок робіт зафіксував фотокореспондент Район.Рожище.

Нагадаємо, депутат міської ради Олександр Дулюк подав відповідне депутатське звернення.

Кронування дерев на цій території не входить до компетенції Рожищенської міської ради. Про це йдеться у відповіді на депутатський запит.

У міській раді зазначили, що проблему має вирішити Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

З рішенням там не забарилися – на замовлення коледжу почали роботу з обрізання аварійних дерев. Роботи продавжать у понеділок, 1 квітня.









Передрук заборонено.

Коментарі
31 Березня 2019, 21:07
А білки депутат куди евакуював?
01 Квітня 2019, 00:57
А тобі вже білки скрізь скачуть
01 Квітня 2019, 01:33
Мама депутата Олександра Дулюка ходить тією доріжкою в церкву, яка розсташована в центральному парку. Тому мама і депутат хвилювались, щоб гілячка під час вітру незробила бац по голові. Треба Томосу дякувати і об'єктивніше висвітлювати життя чарівного містечка Рожище.
01 Квітня 2019, 01:36
Тепер білкам чемодан, вокзал, расєя.
01 Квітня 2019, 17:54
Вот оборвалась и еще одна ниточка, которая 47 лет связывают меня с моей бесконечно дорогой, любимой и незабываемой Родиной. Уничтожают не просто старинную аллею возле техникума. По старым деревьям, как по сердцу, прошлись безжалостной пилой. А ведь это сакральное место для многих рожищан. Каждый год в пору моего детства с этой аллеи начиналась весна. Мы, ребятишки, ждали, когда сойдет снег, и прибегали сюда. Потому что именно под этими деревьями в Рожищах появлялись самые первые весенние цветочки - хрупкие, тонкие и очень трогательные. Не в парке, а именно здесь. Здесь была какая-то особая аура и таких "подснежников", как мы их звали, больше не было нигде в нашем городке. Желтые, белые, голубые... Эти цветочки всю жизнь цветут в моей памяти... И потом, когда я приезжала в Рожище, всегда приходила сюда , на эту аллею, подышать ее воздухом, укрепиться духом. Сначала не стало отца, потом мамы, в моем доме живут чужие люди. А теперь вот нет и моей аллеи. Очень больно и тяжело. Плачу...
02 Квітня 2019, 00:32
А цікаво, чи будуть на цьому місці посаджені молоді дерева? Бо щось дуже швидко в нас все зрубується, а натомість що???? Скоро зовсім не залишиться дерев у місті. А колись Рожище було "зеленим" містечком!!
02 Квітня 2019, 11:46
То Шинкарук забирає чи хто?
02 Квітня 2019, 22:12
Там на переході до ліцею ще один ясен росте, пам'ятка природи,він не аварійний?Тільки ці молоді ясена були аварійні??Порізати здорові дерева, це називається кронування?
02 Квітня 2019, 22:32
Так само будуть посажені молоді дерева, як і побудовані нові заводи і фабрики. Створювати і будувати це Совок.
06 Квітня 2019, 01:03
Дійсно - для чого було зрізати дерева під корінь, якщо можна було зрізати лише небезпечні гілки - омолодити крону