Рожищенський район пасе задніх за кількістю підписаних декларацій

30 Березня 2019, 16:46
3462

Понад 770 тисяч волинян підписали декларацію із сімейним лікарем.

Станом на 29 березня 2019 року 770 тисяч 157 волинян обрали свого сімейного лікаря. Серед них: 565 тисяч 835 (71,1%) дорослих та 204 тисяч 377 (85,4%) дітей. Загальний відсоток підписаних декларацій в області становить 74,4%, – повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Найвищі показники спостерігаємо у Любешівському (89,1%), Любомльському (79,2%), Шацькому (76,7%), Старовижівському (76 %), Ківерцівському (74,9%), Камінь-Каширському (74,4%), Горохівському (74,1%), Володимир-Волинському (73,2%), Ковельському (72,8%), Луцькому (72,3%), Маневицькому (72,2%) районах.

Дещо нижчі показники у Рожищенському (67,1 %), Турійському (67 %), Іваничівському (64,6 %), Локачинському (62 %), Ратнівському (60,2 %) районах.

Разом із тим, в містах Нововолинськ та Луцьк відсоток підписаних декларацій становить 74,9 % та 78,6 % відповідно.

Варто наголосити, що загальноукраїнська кампанія з вибору сімейного лікаря триває. Однак, із 1 квітня 2019 року Міністерство охорони здоров’я припиняє фінансування лікування пацієнтів, які ще не уклали договір із сімейними лікарями. Проте це не означає, що можливості підписати декларацію більше не буде. Громадяни, які не встигли раніше укласти договір, можуть без проблем зробити це пізніше.

Окрім того, з липня 2019 року стартує програма «Безкоштовна діагностика», на яку заплановано 2 млрд грн. Передбачається, що Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за направленням вашого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Можна буде безоплатно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок.

Коментарі
30 Березня 2019, 19:40
Район тримає першість по розведенню курей і по відкриванню махАльніків, в т.ч. навіть до міського голови. Хоча Вячеслав Анатолійович завше звертається до рожищан з хорошими пропозиціями.
30 Березня 2019, 20:15
А з ким укладати??, якщо вже нема вільних лікарів( у всіх вже по 2000 пацієнтів)
30 Березня 2019, 22:12
Треба було не спати, а вибирати сімейного лікаря, а тепер не нарікати.
31 Березня 2019, 10:16
В кожного свої обставини, чому він не встиг укласти декларацію з лікарем. Медичну реформу Супрун запустила, а не врахувала, що лікарів не вистачає.
31 Березня 2019, 10:26
В теперішніх реаліях, мабуть, краще, коли не маєш підписаної декларації ні з ким, тому що в разі необхідності займеш чергу до будь - якого вільнішого лікаря , а не просидиш у переповненій черзі пів дня. Як гарно розказували у МОЗ :"Обравши свого сімейного лікаря, ви зможете записуватись на конкретну годину і не сидіти відтепер у чергах. Лікар тепер у вас є сімейний, знає вас, знає всю історію вашої хвороби, прийде додому...огляне ". По факту - переповнені черги, у разі відсутності твого сімейного у поліклініці (через різні обставини), інший лікар не хоче тебе оглянути, а ще - лікування по телефону - дуже прогресивна штука
31 Березня 2019, 10:28
2010-й,судячи з усього, не спав, і ще у 2010 уклав декларацію)))))))
31 Березня 2019, 10:33
В мене одна дитмна записага в одного лікаря, а інша, в силу того, що народилась у кінці 2018 року - в іншого,бо вже не було вільних місць. І по факту, йдучи з обома до лікаря, бо ж хворіють зазвичай на раз (якщо це простудні захворювання) мені треба займати чергу до різних лікарів. Не дуже це зручно. Точніше, це жах!!!
31 Березня 2019, 10:38
Скажіть, якщо ви записуєте у реєстратурі виклик до дитини (до року) приїжає до вас і ваш сімейний лікар /педіарт? Чи тільки фельдшер, який не має знань у сфері педіатрії і виписує ліки, які такій дитині не можна? То нащо тоді той сімейний, якщо ввн не приїде...
31 Березня 2019, 12:51
Сидить Кметюк без пацієнтів. Нагрузку велику має... Переймається конкурсом . Пильнує правильність витягнутих членів комісії, від громадських організацій на конкурс гол. лікаря ПМСД. Спить і бачить себе. Гнати таких заїжджих лікарів. Політик вкаканий.
31 Березня 2019, 14:58
Усім реформа Супрун подобалась, усі кричали молодець, підтримуємо Супрун.А тепер що,щось не так пішло?
31 Березня 2019, 15:59
По майданах треба було менше скакати. Що хотіли те маєте. Казку про старушку та золоту рибку треба було читати, а не в фейсбуці фотографії ібальніків розглядати.
31 Березня 2019, 17:09
Чого вчепились до людини Спочатку на себе подивись а тоді обсирай інших.Не гарно таку нісенітницю писати.Нормальний лікар.не гІрший як корінні рожищани.
01 Квітня 2019, 12:00
Люди якщо у вас дитина до 1 року, ви маєте повне право викликати свого сім. лікаря (педіатр), він зобов'язаний до вас приїхати, він за це получає гроші!!!!!!
01 Квітня 2019, 12:00
Люди якщо у вас дитина до 1 року, ви маєте повне право викликати свого сім. лікаря (педіатр), він зобов'язаний до вас приїхати, він за це получає гроші!!!!!!