Хто і де прибиратиме Рожище у День довкілля

29 Березня 2019, 17:42
3497

З 30 березня по 30 квітня в Рожищі відбуватиметься місячник забезпечення належного благоустрою та санітарного стану на території міста.

В тому числі 19 квітня пройде «День довкілля», йдеться на сайті міської ради.

Суб’єктів господарювання, мешканців приватного сектору та багатоповерхівок просять долучитись до проведення акції та внести свій вклад в прибирання та благоустрій засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку у місті Рожище.

Також, згідно з рішенням виконкому від 25 березня 2019 № 26, територію міста розподілено і закріплено за підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та підпорядкування, суб’єктами підприємницької діяльності, жителями міста для забезпечення належного благоустрою та санітарного стану.









 

Коментарі
29 Березня 2019, 20:31
Прибирання це добре, і я піду! Але спочатку треба щоб пройшлися по місту представники від магазину " 7/23 " і позбирали свої стаканчики, тоді сміття на третину буде менше.
29 Березня 2019, 20:42
Гарна пропозиція від попереднього коментатора, а ще було б добре одночасно зібратись в магазині "7/23" всім хворим на сифіліс, туберкульоз і тому подібним. Кашляти, плювати, мацати все руками, і тоді проблема стачанчиків можливо зникне.
29 Березня 2019, 21:26
Дивні Ви, люди. До чого тут магазин "7/23", вони що ті стаканчики самі розкидають! Це залежить від культури людей. А магазин гарний є де посидіти і кава смачна!!!
30 Березня 2019, 00:04
Хай багатоповерхівки виходять і прибирають біля своїх будинків не чекають що їм мер прийде прибирати
30 Березня 2019, 22:58
ну що будинок Незалежності 5,коли виходимо....чи будем дальше чекати ,щоб нам поприбирали..
31 Березня 2019, 13:01
Там є така пузата баба вона організує.... Хватить язиком плескати всі недобрі.
31 Березня 2019, 17:04
до чого тут баба пузата,вона така сама як ти тільки язиком лящати вміє<br/>.
09 Квітня 2019, 01:39
Будинок 5 із задоволенням вийде за умови якщо всяке бидло прохідне перестане гадити навкруги нашої домівки.