Копачівка: показали стихійне сміттєзвалище

26 Березня 2019, 09:13
4943

У мережі Facebook поширили фото засміченої території Копачівської ОТГ.

Світлини розмістили на сторінці з назвою «Копачівська громада».

«Копачівська громада потерпає від стихійних сміттєзвалищ! Вони повсюди – у лісах, лісопосадках, вздовж доріг. Особливо багато у самій Копачівці.

Це буде продовжуватися і надалі. Керівництво самоусунулося від проблем. Інспектора по благоустрою у апараті ради немає. Комунальне підприємство з благоустрою відсутнє. Немає кому слідкувати за благоустроєм населених пунктів, планувати роботу, накладати штрафи. Натомість є 5 землевпорядників (!)» – пишуть автори сторінки.





Коментарі
26 Березня 2019, 11:29
Сміття зі Львова чи знову москалі.
26 Березня 2019, 11:30
хай ці 5 ть і прибирають...
26 Березня 2019, 11:39
Активістів начолі з Дулюком і Трофімчуком залучити до прибирання. Чи для них Україна понад усе - це зі щасливим виразом ібальніка стояти у вишиванках на мітингах 24 серпня?
26 Березня 2019, 11:44
Вже блять від промисловості ніхуя не залишилось, ліс знищують. Однак "гігантів мислителів" як блох на собаках, немєрєно.
26 Березня 2019, 11:52
Це була Рука Кремля, тобто сімя Януковича везла сигарети в Польшу і подорозі падлюки викинули сміття. Ганьба! Ганьба!
26 Березня 2019, 12:23
Савчук засирає свої Гуралі то хай прибере. Він діпутат, актівіст, мораліст, як споювати народ на гуралях перед виборами мастір а як сраку підняти прибрати купу очкує. Грош ціна депутату
26 Березня 2019, 22:53
Дулюк-то панятно,ще та срака... Люди давайте в першу очірідь дамо пілюлєй тим людям,що мають коні, а тоді всім тим про кого ми знаЄМО. Тоді буде порядок!!!
27 Березня 2019, 03:14
Савчук піариться!,&quot;пане&quot;депутат ти хто?Самоорганізовуйся.Якщо такий уважний і бачиш що іде, то збери , організуй та прибири, якщо живеш в громаді.Як не було обеднання, то не бачили,що всі ті роки, а іх більше 2 десятків той мусор звалювали всі кому завгодно,а зараз вже прозріли.Якщо ти депутат, то яка твоя роль в громаді?Писати всякий бред на фейк -сайті &quot;Копачівська громада &quot;щоб насрати Совтису,який тобі чимось не вгодив(не зробив дорогу чи не дав землі) чи що? Займись ділом, тим що <br/> потрібно.Закінчились ті часи коли хтось комусь, чи за когось повинен підтирати задницю, і достатнньо срати там де живеш,пора вже прибирати,а якщо бачиш що хтось ,то заставляй або приймай міри щоб прибирати свое дерьмо тих хто сре. Незаймайся &quot;жовтою пресою&quot;.
27 Березня 2019, 14:59
Та це ж просто піти в сьльку раду взяти список тих хто не платить за сміття, список там не малий і повірте прибирати буде кому.
27 Березня 2019, 15:14
Ну ніяк савчук не заспокоїться,спить і бачить себе на чолі Копачівської ОТГ!!! ось і вишукує всякі помойки,як блохаста собака!!!до чогось гарного і доброго у нього потягу нема і вже не буде...все життя шукає в молоці кістку,аби нагадити іншим...
28 Березня 2019, 10:31
А що Савчук не правду висвітлює?