Топільне: просять челендж з прибирання

25 Березня 2019, 11:22
5397

У редакцію Район.Рожище звернувся рожищанин Олександр. Чоловіка вжахнуло сміття на березі річки Стир у селі Топільне.

«Прошу опублікувати, щоб сільський голова села Топільне організував челендж з прибирання і прийняв міри по запобіганню викидання сміття у річку.

Важко дивитись на це бездумне знищення природи навколо нас. Кульки із сміттям, що викидають, пливуть далі за течією і забруднюють далі берег річки Стир», – обурюється чоловік.

Стихійне сміттєзвалище рожищанин зафіксував у Топільному за старою банею.





Передрук заборонено.

Коментарі
25 Березня 2019, 13:38
"Смесь из грязи и говна - это Родина моя !!!" Із пісні слів не викинеш, як співав "Сектор Газа".....
25 Березня 2019, 14:08
Да, нашому сільському голові все байдуже! Організувати вивіз сміття в селі не може!!!!! Цікаво куди сам викидає? можливо теж під Стир несе? Я не вірю, що на сьогоднійшній день немають люди грошей, а це приблизно 30 -40 грн., щоб машина з під хати 2 рази в місяць забирала той мусор!
25 Березня 2019, 14:23
гроші може і є,а чи будуть платити,
25 Березня 2019, 14:41
А давайте приносити весь мусор до сільської ради або додому до сільського голови!!!!!!
25 Березня 2019, 17:54
Приїдьте до нас в Рожище, ми вам покажемо ще декілька місць на яких потрібно щоб ви провели челедж
25 Березня 2019, 19:51
Був я в Росії і там теж все засрано шо звіздєц, а в Польші буваю то там незасрано так яв в Рожищі. Короче ніхіра не можу вдуплитись, росіяни виходить братній народ якщо теж такі самі долбойоби-засранці як і ми? Просто відать вони нешарять про майдан, євробляхі, євросоюз бо іх Кремль зазомбував.
25 Березня 2019, 21:11
організуй в приказному порядку всім своїм підлеглим установам вийти на толоку. Не проси, а прикажи!
25 Березня 2019, 22:03
Гімно ти візьмт і прибирай,якщо не вмієш дотримуватись чистоти
25 Березня 2019, 22:37
На великій політичній лажі майдані казали холопітекам що вони - це Європа. Ні це не Європа - це хахляндія, тобто дибіли схожі на кацапню.
25 Березня 2019, 22:43
Що означає слово СЮНДИКІ ?
25 Березня 2019, 23:10
Сміття в Топільно вивозять щотижня. Сміття під Стиром і в лісах- це лише заслуга місцевих жителів, питання особистої культури і свідомого вибору кожного
25 Березня 2019, 23:46
не голова а алкоголік
26 Березня 2019, 01:28
З далеку туди ніхто не накидав!то все ті хто живе поблизу
26 Березня 2019, 08:49
А чи можна за таке штрафувати?
26 Березня 2019, 12:44
Народ, як ви не розумієте, мені треба лише щоб магазин працював і будка на стадіоні!!!! А мусор то таке, ще є багато місця куди його можна викидати, головне біля хати чисто!
26 Березня 2019, 15:18
Я сам з Топільного, сміття вивозять тільки половину вул Квітнева і як ми називаємо "шлях" також половина!В мене питання чому не організують депутати вивіз сміття на своїх вулицях?Чому на прохання прийти прибирати на кладовище з цілогл села приходить максимум 20 людей?Доречі оголошення було розклеяно біля магазинів і по вулицях на стовпах!А мусор в річку кидають ті , що там близько живуть ,таке враження що їм до сракі що робиться екологічна криза ,траву запалити вміють,а мусор який доречі можна спалити в грубці навіщо! Одне слово СВИНІ!
26 Березня 2019, 18:55
Світлини свинства і в Копачівці. Тільки самі жителі свого села так по- засерали природу. Самі повинні й прибирати. А у наше село з Копачівки не привезли.Кожен знає хто з сусідів це робить. Це не голова має після всіх прибирати, а кожен біля себе де живе.А то виходить що він цей срач розвів, а в Копачівці- інший голова. Розумний керівник швиденько наведе лад в своєму господарстві.
26 Березня 2019, 22:36
голова раніше жив тому районі і смітя теж вивозив підстир
26 Березня 2019, 22:41
раніше сміття вивозили і по ювилейній і по миру але наші люди шкодують тих 40гр краще устир викинути за то безплатно
27 Березня 2019, 10:32
Ті що викидають сміття на вулицю і далі будуть викидати поки за руку не піймають іх але найгірше те що іхні діти це бачать і роблять теж саме бо так іх навчили батьки. А голова сільради тут ні до чого якщо своя не на місці.Так що робимо висновки якщо ми все ж таки люди.І депутати також нехай займаються своіми обовьязками а то один на заробітки поіде іншому пофіг.
27 Березня 2019, 19:39
заключати і платити? краще скинути біля клубу, школи, церкви, а краще на стадіон де діти. Тільки кучі срачу приберуться, як ростуть нові. Чому? А тому, що ми ще не привикли наводити лад не тільки біля своїх осель , а ще й на інших територіях. Наш девіз: подальше від дому-----чистіше у себе!!
31 Березня 2019, 07:32
А чого тільки чуть на центральній та чуть на квітневій забирають мусор в Топільному?