Релігійна громада Переспи вирішила приєднатись до ПЦУ

24 Березня 2019, 15:52
Свято-Михайлівська церква у селі Переспа 11739
Свято-Михайлівська церква у селі Переспа

У селі Переспа Рожищенського району відбулись збори релігійної громади щодо приєднання до Православної церкви України.

Люди зібралися у сільському клубі у неділю, 24 березня.

Як повідомляють Район.Рожище місцеві жителі, з 220 присутніх за перехід проголосувало 215. П'ятеро утримались. Головуюча зборів – Слава Копанько. Секретар – Ольга Нечипорук.

«Я вітаю нас усіх і щаслива, що цей день настав! Збори пройшли у тихій, світлій і радісній атмосфері. Попри сподівання іншої сторони, ніхто не ішов з вилами відбирати храм. Нагадую, що ми живемо у правовій державі і всі питання щодо офіційного переходу вирішуватимемо в юридичній площині. Дякую всім, хто зміг бути сьогодні на зборах, ми продемострували нашу силу і єдність! Нам Бог помагає!» – написала у facebook переспівчанка Олена Давідова.

Нагадаємо, раніше у селі провели збори громади, які назвали неправомірними.

Коментарі
24 Березня 2019, 17:57
Вітаю, Переспо!!! Ви молодці!!!
24 Березня 2019, 18:03
Як радісно на душі за вас! Правда перемогла! Але тримайтеся, то ще не кінець, ще будуть провокації, але правда на вашому боці!
24 Березня 2019, 18:04
Вітаємо. Молодці!!!
24 Березня 2019, 18:05
Вітання! Прекрасна новина!!!
24 Березня 2019, 18:09
Ці Збори нічого не значать.
24 Березня 2019, 18:09
Передайте тим забарикадованим хай виходять, вже ми по домівках розійшлися)))
24 Березня 2019, 18:13
Молодці що розіййшлися.такі православні і незнаєте що люди моляться в храмі а не забарикадованим
24 Березня 2019, 18:13
Молодці. Рішення громади це головне.
24 Березня 2019, 18:16
Ніколи до 16 В неділю не молилися, а то замолилися))) Ще й міліцію викликали
24 Березня 2019, 18:18
Теравський фас...разом з Іваничко.Брехуни,злодії перші
24 Березня 2019, 18:21
Зараз Великий піст і служиться те так як завжди
24 Березня 2019, 18:21
Зараз Великий піст і служиться те так як завжди
24 Березня 2019, 18:21
Зараз Великий піст і служиться те так як завжди
24 Березня 2019, 18:22
У вас істерика?)))
24 Березня 2019, 18:23
А ти лікар?
24 Березня 2019, 18:23
Вітаємо! Ви прийняли мудре рішення!
24 Березня 2019, 18:25
А поліція у вас теж у піст традиційно допомагає службі?)) Чи автобуси батюшок) А може ще в піст була завжди нічна варта?)) <br/>Думали, що порядні люди вашими методами будуть користуватися?) А ні) Цей люд цивілізований))
24 Березня 2019, 18:25
Секта порошенка,побудуйте свою церкву і ходіть
24 Березня 2019, 18:28
Люди, тримайтеся) зараз на вас стільки жовчі з тих московських ротів поллється) Молодці! Тримайтеся своєї віри і правди!
24 Березня 2019, 18:33
Переспі тричі ура!!!
24 Березня 2019, 18:34
Навіть природа радіє цьому дню і цьому рішенні!)
24 Березня 2019, 18:35
А ви звідки всі такі подробиці знаєте? Може теж до російської церкви ходете і прикриваєшся українцьом
24 Березня 2019, 18:38
Що буде з церквою в Малинівці, вона не добудована? Чи будуть там збори? Може й там служитиметься?
24 Березня 2019, 18:39
Щуринці, беріть приклад з Переспи.
24 Березня 2019, 18:40
Так а шо ви думаєте тільки у вас є заслані агенти?)))
24 Березня 2019, 18:41
О, до речі, батюшка ж і в Малинівці храм будує)
24 Березня 2019, 18:47
Голосуй не голосуй всеодно получиш ...
24 Березня 2019, 18:48
Вітання, молодці! Усім кому &quot;пече&quot; таке рішення, купуйте квитки на потяг в Москву!!!
24 Березня 2019, 18:50
І що там автобус батьків робили?<br/>Напевно звезли всі гроші,що набирати,будуть передавати на москву,
24 Березня 2019, 18:51
Вітаємо з правильним рішенням!!! Радіємо за Вас.
24 Березня 2019, 18:58
Слава богу.радію за переспівчан.
24 Березня 2019, 19:02
Цікаво побачити списки голосуючих, чи це люди які ходять до церкви
24 Березня 2019, 19:07
Свято-Миколаївська громада нікуди не переходить, про що є відповідне рішення і документ. А результатом сьогоднішніх зборів повинна бути реєстрація нової громади під ПЦУ, з новою назвою.
24 Березня 2019, 19:10
Беріть ділянку, і будуйтеся.
24 Березня 2019, 19:16
Найбільше розчарування - отець Михайло. Не думав, що він такий боягуз і московський слуга...І повів за собою зазомбованих. Премію в Кремлі йому випишуть точно)
24 Березня 2019, 19:17
Всього 215 голосів а треба щоб відбувся перехід хотяби 350 голосів
24 Березня 2019, 19:22
Збори правомірні і офіційні, оголошені за 10 днів.Більшість присутніх за ПЦУ) А ви сховалися за батюшку і втратили свою можливість голосувати)) а треба було б прийти, тоді могли б щось доводити)
24 Березня 2019, 19:23
От нехочуть батюшки признаватись, що їм гарну суму заплатили, люди ж які близькі до верхів- знають.. а ще- вони ж виборів ждуть, думають- прийде дядя, який їх підтримає! Ох і хитрющі!
24 Березня 2019, 19:24
Ніколи не думала і не могла повірити, що отець Михайло буде не за Україну. Страх і сором. Але то тільки мені за нього соромно. І інші ним навіть пишаються. Якась паралельна реальність
24 Березня 2019, 19:26
Переспа врахувала досвід проведення зборів в інших громадах і це дало результат - усе пройшло тихо, спокійно, без несподіванок. Молодці!
24 Березня 2019, 19:32
Горджуся своїми СВІДОМИМИ .НЕЗАЗОМБОВАНИМИ односельчанами ! <br/>Слава тобі ,Український НАРОДЕ!!!!!<br/>ГЕТЬ МОСКОВСЬКУ полуду з очей!!!!!<br/>особлива подяка МОЛОДІ с. ПЕРЕСПА,МИРОСЛАВКА .ТРИЛІСЦІ!!!<br/>Вам дякуватимуть ваші діти ,онуки і правнуки і всі прийдешні покоління!
24 Березня 2019, 19:37
Який Жах!Люди а де Бог?Хто-небуть про нього подумав?Він покинув вас бо вами керує диявол!
24 Березня 2019, 19:37
Який Жах!Люди а де Бог?Хто-небуть про нього подумав?Він покинув вас бо вами керує диявол!
24 Березня 2019, 19:43
Скажи, будь ласка, звідки в тебе така інформація?
24 Березня 2019, 20:01
Московського попа і йому подібних прихожан на дизель і відправляти до гундяєва! Тут Ураіна а не раша смердюча
24 Березня 2019, 20:02
Московського попа і йому подібних прихожан на дизель і відправляти до гундяєва! Тут Ураіна а не раша смердюча
24 Березня 2019, 20:09
Фсб нашептало
24 Березня 2019, 20:10
На зборах до ПЦУ було світло і радісно, сміятися дітки, люди сиділи піднесені) На зборах, що робив батюшка були істерики і звинувачення. Кому потрібні ті канони ваші, якщо ви маєте зле серце? Молодці, Переспа! Молодь не проковтнула фейкове голосування і допомогла сільській раді. Голова теж молодець, має чітку позицію, не побоявся! Повага таким людям! А прихильникам МП скажу, що все вертається за діла твої.
24 Березня 2019, 20:11
Ви питаєте де Бог? Бог один для нас усіх, був, є і буде, і всіх бачить. А ви в курсі, що до 1946 року в нас були українські церкви? Поцікавтеся історією свого краю, свого села і навколишніх сіл. Наші предки мріяли, щоб повернулися українські церкви. Вони вірили, що такий час настане...Слава Ісусу Христу!
24 Березня 2019, 20:11
Переспівчани молодці.Радий за вас!
24 Березня 2019, 20:14
Переспа! Вітаємо Вас! Ви молодці! Зробили правильний вибір. Тепер молитися будемо рідною українською мовою.
24 Березня 2019, 20:18
Лукавий, водить вас повсюди,<br/>І вже не вирветесь ви , люди,
24 Березня 2019, 20:24
Молодці, пересопці!!! Довели свою гідність! Знайте, вам тепер ніколи не буде соромно подивитися в очі своїм дітям! А тим...А тим Бог суддя...
24 Березня 2019, 20:25
Тепер головне,щоб ті всі сепаратисти,що за батюшкою ховалися не почали кричати &quot;путін пріді&quot;
24 Березня 2019, 20:30
о.Михайло з вірною паствою-тримайтеся Церкви Христової і на далі! <br/>і Христос не залишить вас,не залежно від того чи захоплять розкольники храм. <br/>Нам головне щоб Христос пребував в храмах наших душ,а тим хто пішов в розкол, Його не буде ніколи.<br/>Їх можна лише дуже пожаліти, бо не відають ,що творять.<br/>&quot;Радуйтееся и веселитеся ибо мзда ваша многа на Небесах!&quot;
24 Березня 2019, 20:35
Все це БЕЗЗАКОННЯ -порушення як державних так і Божих законів-лише ще раз доводить,що собою представляе влада Порошенко.<br/>Тож православні дуже добре подумайте за кого голосувати на вибрах.<br/>За кого НЕ голосувати-всім ясно як білий день.
24 Березня 2019, 20:37
Чого збори проведені раніше, зі майже 200 голосів проти переходу недійсні, а заплановані вами в неділю у час коли в церкві служба раптом мають бути дійсні. І тепер всі новини на цьому сайті будуть скопіовані зі сторінки Давідовоі? Бридко просто, в селі населення близько 1000 осіб, 200 ходить до церки, тобіж ті що проти, 200 за перехід яких вкусила муха патріотизму, і вони рішили зробити переворот в селі, розсварити всіх, ніби за це ім медалі хтось дасць. Почніть з патріотизму у свому селі, з поваги до думки оточуючих, яка відрізняється від вашоі, до миру якого ви ніби прагните в краіні, а розводите ворожнечу у себе в селі. Страшно, коли в краіні зброя продається і купується в Росіі, підприємства ще і досі знаходяться там, і приносять прибуткі краіні агресору, а люди вчепились за релігію. Це тільки показує наскільки далекі всі від неіі стали.
24 Березня 2019, 20:37
Лукавий, водить вас повсюди,<br/>І вже не вирветесь ви , люди,
24 Березня 2019, 20:42
Наївні.<br/>Захоплюють храми якраз ті які ніколи не моляться і не відкривають Святого Письма.<br/>Бо якби молилися і читали то бзнали напамять слова Христа про Його Церкву!<br/>Так що це БЕЗБОЖНИКИ, які націоналізм ставлять вище Христа і Цого Церкви!<br/>І тому вони маі пронали Христа спрешу зі своїдущ ,а тепер і з Його храмів.<br/>Та &quot; Бог поругаем не бывает !&quot;<br/>Це ще ви самі в цьому переконаетесь.
24 Березня 2019, 20:50
На скільки не професійне та однобічне висвітлення подій можна знайти тільки на цьому сайті, це рівень теперішньої журналістики? На що не підеш щоб мати роботу навіть на такому паршивенькому ресурсі...
24 Березня 2019, 20:53
Вивчіть, будь ласка, українську і не цитуйте кацапстанською Біблію
24 Березня 2019, 20:54
А 184 голоси попереднього голосування куди дівати? Чи може у вас з математикою туго? Хтось тут бачить 2/3? Беріть в сільській раді ділянку й будуйтеся, якщо виявили бажання перейти в ПЦУ, які проблеми. Хоча вам та церква треба, як зайцю стоп-сигнал, ви в неї ходити хіба будете - одиниці.
24 Березня 2019, 20:59
Молодці
24 Березня 2019, 21:03
І тепер під загальний шум не забудьте зарахувати до лику святих в перших рядах ще й тих героїв що в Бортяхівці невинних людей повбивали і в колодязь повкидали слава Україні!можу і прізвища назвати
24 Березня 2019, 21:07
Схоже на те що журналісти &quot;район Рожище &quot;не дуже страждають відсутністю совісті та порядності.<br/>Зазвичай так совість можуть приспати лише великі гроші .<br/>Вже в самому заголовку статті відкрита БРЕХНЯ.<br/>Релігійна громада якразвже давно заявила свое волевиявлення,а саме- про дальніше перебуваня в канонічній УПЦ.<br/>А це зібрання що відбулося сьогодні,то зібрання жителів Преспи.<br/>І їх втручання в справи церковної громали якраз являеться порушенням Конституціі нашої країни!.<br/>Так що зарас ми живемо в час ,який колись ввійде в історію нашої самостіної України як ЧАС ПОРОШЕНКІВСЬКОГО БЕЗЗАКОНЯ та його посібників.<br/>Вірю ,що настане час коли порушники Конституціі- нестимуть відповідальність.!
24 Березня 2019, 21:07
Респект сілфьському голові , розумна освідчена людина на відмілну від голови Щурина
24 Березня 2019, 21:13
в Щурині теж е така могила.,в якій лежить сім замородованих тіл (з них двое дітей до 2 років) яких замородували свідомі украінські націоналісти .<br/>Можливо саме тому що не всі щуринці забули історію то і не піддалися на безбожні націоналістичні провокації і так активно виступили за канонічну Церкву Христву.<br/>Спаси нас Господи від БЕЗБОЖНИКІВ і не дай відступити від Тебе!
24 Березня 2019, 21:24
До журналістів питань нема) Правдива інформація. А до коментаторів є) Які ви збори називаєте законними? Ті, де два дні списки збирали і дітей, які не досягнути 18-річного віку? Ті, де інакомислячі не мали права сказати своє слово? Ті, які ви оголосили за кілька годин до їх проведення, а вночі інформували своїх? Закон один для всіх і порядок проведення зборів теж один для всіх, такий як того вимагає процедура. А те, що ви не прийшли на ті збори - ваша проблема. Те, що ви зводите наклепи, на вашій совісті. Результати попереднього голосування не мають ніякої юридичної сили і ви це знаєте. Але, на щастя, не все в житті відбувається шляхом махінацій і брехні. А про канонічність вашої церкви і йтися не може. Зараз вона взагалі у невизначеному статусі)
24 Березня 2019, 21:28
Будеш міша на пілорамі Гундяєву молитись
24 Березня 2019, 21:39
Біжи, Міша, біжи
24 Березня 2019, 21:43
ціе мовою молилися наші святі предки ,які зарас біля претсолу Божого.<br/>А от де ти будеш та&quot; іже с тобой&quot; ,якщо не покаетесь,то страшно навіть подумати.
24 Березня 2019, 21:46
гм) Тобі добре там на дивані роздавати поради головам сільради,а чи підеш ти потім з ними на лаву підсудних ? Напевно ж затаїшся тоді як миш..
24 Березня 2019, 21:49
та неможе бути))яка приемна новина..вітаю Українці із привильним рішенням
24 Березня 2019, 21:52
А чим, власне, вам не подобається новини з моєї сторінки? Відсутністю граматичних і пунктуаційних помилок?) Давайте не переводити стрілки, про ваші подвійні стандарти всі знають з власного досвіду) Збори були оголошені за 10 днів до проведення і ніхто ні від кого не ховався. До того ж, вони почалися навіть із запізненням, тож всі,хто хотів, могли приєднатися. Але ж вам настоятель Михайло заборонив це робити, чи не так?) <br/>Так, ніхто нам медалі не &quot;дасьць&quot;, але совість наша буде чиста. Бо ми в своїй країні виборюємо право мати свою УКРАЇНСЬКУ церкву, яка не буде підпорядкована росії, не фінансуватиметься з кишені Новинського і не благословлятиме війну на Сході. Наша совість чиста. І нам не соромно за наші дії. Я горда за своїх односельчан, які думають не лише про свої інтереси, а про інтереси країни, в якій живуть. Давідова О.С
24 Березня 2019, 22:00
Вітаю переспівчан! Рада за свідому молодь! Слава Україні!
24 Березня 2019, 22:04
тепер після призначення настоятеля ..владиком Михаїлом..викликаем міліцію і заходим в храм і молимся рідною моваю в Єдиній канонічній помісній православній церкві України..А гундяївська розкольницька секта нехай будує новий храм
24 Березня 2019, 22:13
А ви впевнені, що це зробили українські націоналісти? По переказах очевидців, страшні справи робили переодягнені комуністи, а списували все на бандерівців, щоб посіяти ворожнечу і ненависть до справжніх патріотів.
24 Березня 2019, 22:28
Мудре і патріотичне рішення! В своїй хаті - своя правда і сила, і воля!
24 Березня 2019, 22:28
Перенесіть збори однеї людини небуло невстиг
24 Березня 2019, 22:34
Впевнена!Родичі прекрасно знали прізвища нелюдів!Чим же завинила дев'ятимісячна дитина і її сімнатирічна мама і що вони розуміли у національно-визвольній боротьбі вони просто хотіли жити!А як все життя жила їхня мати і бабуся з цим горем хтось спитав?Слава Богу ті бандити зразу і здохли і це були не совєти ті хто воюють з немовлятами жінками і старими нелюди є ще свідки тих подій які знають правду!
24 Березня 2019, 22:38
Дорога громадо храма УПЦ с. Переспа ,вітаю вас разом з отцем Михаілом з тим,що ваш храм і надалі залишився в лоні УПЦ.,бо ваших голосів було більше як 2/3 від загальної суми.Ми з вами.
24 Березня 2019, 22:53
Дорога громадо храму УПЦ с. Переспа ,вітаю вас разом з отцем Михаілом з тим,що ви порушили не тільки закони України, а й закони моралі і храм буде через суд переданий ПЦУ. Ми не з вами.
24 Березня 2019, 22:56
Ви такі патріоти, так знаєте історію, і про релігійні закони!?Народ схаменіться, що ви пишите!?Побійтеся Господа Бога!
24 Березня 2019, 22:59
Усі нормальні люди щиро радіють за громаду Переспи, яка прийняла рішення молитися рідною мовою. І лише промосковська шпана розбризкує тут зміїну отруту про &quot;зраду&quot; вірі. Але при цьому не спроможна навести жодного доказу про те, чи приєднання до ПЦУ хоч на йоту міняє євангельську істину і Слово Боже.
24 Березня 2019, 23:04
,,У кожного, своя правда''!!!<br/>Є між нами, різні люди,<br/>Та є, патріоти...
24 Березня 2019, 23:30
&quot;чиста совість”, від чого вона у вас чиста? Від того, що посіяли ворожнечу між людьми у своєму селі? За граматичні помилки не переживайте, переживайте за своі перед Богом. <br/>Майте свою украінську церкву, хто вам боронить. Тепер хай ці 200 людей скинуться грошима і побудують свою церкву, яку відвідуватимуть три рази в рік, максимум. Не потвотре патріотизм, краіна - це, в першу чергу, люди. І бути толерантним до громадян краіни, які з народження в церкві МП, які розмовляють російською, румунською, ітд. це ознака патріотизму, бо це любов до людей усіх, які тут проживають. <br/>Далі, що? Від цього перестануть російські попи благословляти військових на війну?Думаю РФ вигідна така ситуація, розкол в церкві, мові, от і територіі.<br/>Ви не до обєднання ідете, а до ворожнечі і розколу. А щоб не гинули люди на Сході, то має війна закінчитись, а не розкол в церкві відбутись. А ви ініціюєте в середині краіни агресію, ворожнечу.<br/>Якось дивно це, вчора ще отець хрестив у когось в сімі, ховав, молився за них, а сьогодні вже ворогом став, бо притримується релігійних законів. Лицеміри. Війна з 2014 року, але дехто тільки згадав, який він патріот.
24 Березня 2019, 23:42
Одна сторона УПЦ провела збори сьогодні на сьогодні і відповідно все не так. Друга сторона дивлячись на відео зборів можна порахувати кількість людей яка не 220 присутніх. На відео оголосили <br/>що людей, які утримались не має, а в статті пишуть 5 утримались. На відео якась жіночка вписує двох. Дивлячись на попередні статті висновок з усього ні одна ні друга сторона не дотрималась законності.
24 Березня 2019, 23:47
Що з тих 215 буде ходити до церкви 15, а з тих 184 всі))) Убогі ви, переспівчани, мені вас жаль
24 Березня 2019, 23:51
Ну так треба було тим 185 прийти на збори й проголосувати. Ніхто нікуди б не перейшов. Чи там насправді стільки не було???
24 Березня 2019, 23:55
,,Крик душі''!!!❤<br/>Як можна так, стояти Службу,
25 Березня 2019, 00:00
,,Крик душі''!!!❤<br/>Як можна так, стояти Службу,
25 Березня 2019, 00:00
Слава Богу! Прохання до всіх, особливо- до вірних УПЦ: прочитайте, будь-ласка, відкритий лист родини покійного священника Ананія Сегейди (свого часу настоятеля храму с.Щурин), опублікований у цій же газеті. Тут вся правда про способи &quot;канонізації&quot; українських церков безбожною окупаційною московською владою у 40-х роках вже минулого століття. Разом з тим, мусимо нагадати слова українського громадсько- політичного діяча В. Липинського: &quot;Тільки ж не та релігія і церква нам в нашій світській боротьбі за Україну допоможе, яка буде найбільше &quot;національна&quot; та найбільше &quot;українська&quot;... -а та, яка найкраще навчить своїх вірних в їх світській боротьбі за українську державу виконувати вічні і загальнолюдські закони творчої громадянської моралі.&quot; Читаймо- Закони Божі і заповіді нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. В цей непростий час молімося за мир у наших серцях, в наших сім'ях, наших селах і містах, в нашій Україні.
25 Березня 2019, 00:01
РФ вигідно керувати свідомістю людей через церкву, і, очевидно, це дуже вдало виходить, судячи з коментарів. А розколу ніхто не робив. Якби всі мали дорослу і зрізу громадянську позицію, то навіть не посвало би питання лишатися в російській церкві. І я не дуже люблю спілкуватися в площині анонімних коментарів, мені немає чого приховувати. Напишіть мені чи подзвоніть. І я доспупно вам розкажу де був мій патріотизм 2014 року.
25 Березня 2019, 00:19
ВІТАЮ ПЕРЕСПІВЧАН!!!! А всім обожнювачам павліка морозова та гундяєва ставлю запитання:чи є у Польщі МП церква?чи є у Німеччині МП церква?чи є Українська церква на расєї???нема!!!! тоді чому в Україні має бути церква МП??? майте гордість,якщо ви українці!!! і рано,чи пізно --- ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!!!!! З повагою...
25 Березня 2019, 00:26
Голова,будь на чіку!! Візьмітесь за своїх, а не за чужих! Пора виходити на люди з своєю на люди, а не з '' замєстітєлями''!! З перемогою нас усіх Пересопчани!!!
25 Березня 2019, 00:27
Ще такі придурки є в Пожарках, але Бог не б'є палкою, самі по трохи з......ють.
25 Березня 2019, 00:28
Ще такі придурки є в Пожарках, але Бог не б'є палкою, самі по трохи з......ють. Шняк чи провідує???
25 Березня 2019, 00:46
На збори які ви написали неправомірними і не попередженні за 10 днів, прийшло менше людей, а ніж на збори які були проголошені як ви написали,зранку і в один день
25 Березня 2019, 00:53
Так всі знають, що на тих зборах, які проводив батюшка, було меньше переспівана ніж приїжджих, тому на ці збори й не пішли, бо чужих би тут ніхто не пустив.
25 Березня 2019, 00:55
так нема двох третин голосів) закони не читали?
25 Березня 2019, 00:57
Вітаю громаду села Переспа з тим, що вони не набрали необхідних дві третини голосів, аби реалізувати перехід громади до ПЦУ. На попередніх зборах приналежність до УПЦ підтвердили 184 мешканці села. Збори були оголошені, правильно проведені та запротокольовані. Так що, шановні ПЦУшники - гуляйте переспівським лісом.
25 Березня 2019, 00:58
Якщо з тих батюшкіних зборів відкинути дітей викреслити і заїжджих, то і вийде 2/3 за ПЦУ))
25 Березня 2019, 01:01
Покажете дійтей і заїжджих, - тоді і поговоримо.
25 Березня 2019, 01:14
Справедливість зборів у чому полягає? Українці!!!Що люди підписувались по декілька разів.Цікаво <br/>За кого?
25 Березня 2019, 01:14
Нікому не потрібно брати землю і будувати собі храм, він вже збудований і стоіть на украінській землі, він е наш Украінський.Якщо ви вірите в Бога ,то вірте, Вам ніхто цього не боронить, але памятайте Бог там де Ви, а не десь там в московіі,тому віра повинна бути чистою і не зомбованою промосковськими священниками -&quot;Любіть ближнього свого, як самого себе&quot;! Московський патріархат хай буде в Росіі,а в нас буде лише единий Бог.Ніхто не хоче і незбираеться захоплювати храми,украінські люди -мудрі люди які хочуть щоб все було цивілізовано і толерантно,але знаходяться і такі продажні ,промосковські люди -які малюють і видають зовсім спотворену ситуацію( вигідну кремлю),- це ворожнеча в середині краіни.Якщо по факту то священників мп, ніхто не виганяе і не призирае,від них хочуть одного ,щоб вони служили на своій землі Украінському православному нороду і вірили в Господа,а не московському мп.І ще порада особливо &quot;розумним знатокам&quot;,- не турбуйте історію,якщо незнаете правди в минулому, тому що навіть сьогодні з каналів російськог тб реальна інформація,перекручена на 100% навпаки- способи і методи незмінні,хоча минуло вже не одне десятиліття.Дай Господи Всім розуму і мудрості щоб прозріти!
25 Березня 2019, 01:16
Можемо оголосити весь список. І підготовлений список для профілактичних бесід. Продовжувати?
25 Березня 2019, 08:35
кажете 184 а скільки з них з сусідніх сіл які не належать до Переспівської парафії?
25 Березня 2019, 08:56
Коли вже московські попи заспокояться! Все пишуть, пишуть. А де ваша віра, де любов, яку заповів Ісус...
25 Березня 2019, 09:20
На відео приблизно120 присутніх під час голосування.
25 Березня 2019, 09:34
Ну що ж, вітаю! Тепер ми будемо молитися ходити до отця Михаіла
25 Березня 2019, 09:52
Моліться Богу в храмі,вдома, будь де.а не молитися на о.Михаїла.
25 Березня 2019, 10:17
МОЛОДЦІ!!! Ще одна наша перемога!!!!
25 Березня 2019, 11:01
Таня Ш ти зрозуміієш до кого, це не жах це корінні жителі голосували за за перехід ПЦУ , яким не байдуже майбутнє нашої деожави, чесь і хвала таким людям)
25 Березня 2019, 11:18
Дорогі переспівчани! Ви прийняли правильне рішення щодо приєднання до ПЦУ! Всі московські попи добре знають,що церква московського патріархату не українська незалежна церква, а частина (філіал) російської церкви.Вони продали свою душу Путіну і Кірілу за бобло ,бо ніхто не каже міняти віру православну, а лише не бути халуями москалів. В статуті УПЦ написано , що УПЦ МП це частина російської церкви ,а митрополит Онуфрій є постійним членом Синоду російської церкви.То що він робить в Москві на їхньому Синоді? Якщо УПЦ МП незалежна українська церува? Онуфрій сидить за одним столом з Кірілом, який благословляє москалів вбивати наш народ.Люди зазомбовані і сліпо вірять московським попам, а вони їх підло обдурюють.До 1946 року церкви в Україні були українські і в Рожище теж була українська автокефальна церква.НАРОД! ВИ ПРИЙНЯЛИ ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ! МОЛОДЦІ.Якби і рожищани пробудились від брехні московських попів,хоча я думаю,що цей час настане і дуже швидко.
25 Березня 2019, 11:34
Яке вам діло до Рожищ.молітеся в себе в Переспі.А Шняк так захоплює церкви.що забуває правити заупокійні служби в себе .і люди змушені забирати коливо і йти до о.Петра
25 Березня 2019, 12:35
Шнякова кара за те, що він робить вже близька, знаю дуже цікаві подробиці стосовно нього, скоро будуть знати всі
25 Березня 2019, 12:36
Як що ви разуєте себе православними і кажите що ви невідкого не залежите то чому ви почали збори з гімну а не з молитви за вашу віру і вас даже голова сільради не підтримує послухайте що він каже &quot;Я ЗА УКРАЇНСЬКУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ&quot;
25 Березня 2019, 13:03
Як МПешники біснуються...
25 Березня 2019, 13:49
Ну правильно, голова сказав за Українську православну церкву, а ваша російська православна) від хвилювання слова місцями поміняв)
25 Березня 2019, 13:50
Зато все пекло за вас радується...
25 Березня 2019, 14:07
25 Березня 2019, 14:22
Релігійна громада УПЦ збирається в Божому храмі з молитвою за Україну і її народ, а пцушняки- в клубі зі своєю злобою і ненавистю до народу України. Вони навіть не знають, як називається храм в селі Переспа.
25 Березня 2019, 14:22
Релігійна громада УПЦ збирається в Божому храмі з молитвою за Україну і її народ, а пцушняки- в клубі зі своєю злобою і ненавистю до народу України. Вони навіть не знають, як називається храм в селі Переспа.
25 Березня 2019, 14:31
А вірні плачуть...й вірять в чудо! Служити вік лиш Богу будуть!
25 Березня 2019, 14:52
На відео видно що було максимум 150 людей.а якщо дописали яких небуло то це несправедливо!!!!!!!!!!!!!
25 Березня 2019, 15:17
На офіційних зборах було зареєстровано 220 осіб, з яких 215 проголосували за перехід. Якщо вас там не було, не потрібно говорити не правду.
25 Березня 2019, 15:19
Не справедливо, вписувати дітей яким не виповнилося 18 років, та чужих батюшок. А там якраз таки все було справедливо.
25 Березня 2019, 16:07
Вот хунта безчинствует рускую веру притесняет..АНАФЕМАААААААААААААААААААААААААА
25 Березня 2019, 16:10
Малоросы держитесь .Владимир ясное солнышко придет к вам..надо немного подождать)))бандеровская хунта будет вовержена..)))))))))))))))))))))
25 Березня 2019, 16:14
А якщо чесно то ви справжні Українці..Ви долучились до євхаристійної єдності із вселенським православям.У вас є мова культура традиції тепер і згідно 34 апостольского правила є і церква...Боже бережи Україну і її народ
25 Березня 2019, 16:17
такої віри був і Князь Володимир Княгиня Ольга і всі святі землі Української..Молодці Що не зрадили своїх предків тепер ви в ПЦУ
25 Березня 2019, 16:19
А що, діти не ходять до храму????!! Ходять!! І це їхнє майбутнє аирішується!! Чи в церкву тепер з паспортом ходити??? Як з кошичком- то всі підходять.. як хату « посвятити», бо це таке- вскочив як вшаварений на пару хвилин, гроші хап і погнав далі,то йдуть до всіх, а не тільки до тих, що ходять .. то ви вже прихвостні москальські визначтеся!!!!
25 Березня 2019, 16:37
По закону діти до 18 років не мають права голосувати і крапка.
25 Березня 2019, 18:17
Отець Василь порядна людина і справжній патріот України, саме він збудував у Рожищах храм і молиться за нас, а не захоплює чужі церкви. Гріх тому хто зводить наклепи.
25 Березня 2019, 20:08
Так ніхто у вас не просить і не каже давати гроші за свяиіння хати.
25 Березня 2019, 20:12
У нас Укпаїнська Православна Церква.так як він казав. Так що він не за ПЦУ.<br/>І чого ж він так хвилювався? Віід чого?
25 Березня 2019, 20:14
У вас, шановна, російська Православна церква.
25 Березня 2019, 20:19
Покажіть документ де це написано.
25 Березня 2019, 21:54
Які подробиці І нам розкажіть
26 Березня 2019, 12:16
а ви прочитайте біографію митрополита Ніфонта(Солодухи),про молитвах якого немало страждужщих душ получили зцілення.<br/>Як його націоналісти-розкольники мучили і навіть різали вени за те що він не бажав відступити від Церкви Христової!<br/>Може скажете що Господь наш, Іісус Христос проповідував насильство ?<br/>Якраз і НІ.<br/>Христос ніс людям лише ЛЮБОВ і проповідув ЛЮБОВ!<br/>А тих хто чинив насильство,Він називав прямо-діти диявола!<br/>І ще сказав:Господь &quot;По плодам їх впізнаете їх&quot;<br/>Так що по ваших поганих плодах і видно всім чиї ви діти.
26 Березня 2019, 12:23
а у вас яка &quot;церква&quot;,не скажете.. ?<br/>Ви всі думаете що українська,та якби ви хоч трохи поцікавились юридичною сторною ,то побачили б ,що ніяка вона не українська .а Константинопольська з центром в Туреччині..причому з дуже-дуже обмеженими правами..)<br/>Та це ще пів біди.а головна біда в тому що обеднанавона з РОЗКОЛЬНИКАМИ!<br/> А цей гріх якраз камнем потягне в пекло ВСІХхто пішов в РОЗКОЛ..!
26 Березня 2019, 12:37
Мені погано це читати. У людей канонізм головного мозку)<br/>Ну, ми в курсі, що перебуваємо під Константинополем, під Церквою-Матір'ю і Вселенським патріархатом) А ви під незрозумілою фінансовою установою, яка розірвала стосунки з Константинополем, вище якого в церковній ієрархії немає) І Туреччина наших хлопців на Донбасі не вбиває. І хто розкольники?) Вірите якимосьістеричним сплескам батюшки і всім доводите) А щоб побачити істину, треба хоч раз подумати своїм мозком)
26 Березня 2019, 13:09
А ви собі подумайте як ВИ РОЗКОЛЬНИКИ засмучуете Господа Нашого Ісуса Христа,роздираючи Його Церкву.<br/> в той час як він сказав:<br/>&quot;Созижду Церковь Мою, и врата ада не одолеют ее&quot;(Мф. 16, 18)
26 Березня 2019, 13:16
знаете ,&quot;канонізм головного мозку&quot;,як ви кажете,то зовсім не е погано,а навпаки вказуе на те ,що людина стараеться слідувати канонам Святої ЦерквиХристової ,щоб не дай Боже відступити від неї<br/>Так і мае поступати кожна православний християнин.<br/>Інакше можна захвориіти &quot;еретикізмом &quot; та &quot;розкольництвом&quot;,а це веде до погибелі душі у ВІЧНОСТІ.<br/>От і думайте собі.
26 Березня 2019, 13:29
Москва розколола Українське християнство багато віків назад) І назвали нас розкольниками) Я побачила нутро тих канонічних) Образи, наклепи, крики, погрози. А у пртхильників ПЦУ бачила тільки щасливі обличчя, спокійний голос і благі наміри) Тому зовсім не сумніваюся де правда і де Бог) Все має робитися з любові, а не з ненависті) Ми з любов'ю просимо людей подумати власною головою, а нам з ненавистю нагадують про пекло)
26 Березня 2019, 15:10
Ніхто не каже що о.Василь не порядна людина.Ви тільки спитайте чого він не побудував Собор .бо камінь о.Яков висвятив під Собор а не під церкву
27 Березня 2019, 00:13
Ну а твое яке діло?)))Собор чи церква) це є храм Божий)Як вилазить твое промосковське гниле нутро..до 1946 року в центрі Рожищ була церква не московська а автокефальна як і по всій волині..Де тут віра наших предків? віра наших предків це ПЦУ.
27 Березня 2019, 00:15
Відповідаю Невідомому (чи Невідомій) на допис о 10:16 26.03.2019. Я сам був свідком того, як у 1982 чи -83 році наша тоді районна газета &quot;Світло Жовтня&quot; у замовній статті намагалася очорнити монаха Ніфонта, настоятеля Рудко- Козинського Свято-Духівського храму. Тодішня влада не була націоналістичною, вона була атеїстичною, йшла проти Божої волі. Влади тієї вже немає, і кожен з нас може вільно шукати Бога і сповідувати свою особисту віру -слава Богу. Ви нагадали нам слова Спасителя : &quot;По плодах їх впізнаєте їх.&quot; Є іще одні Ісусові слова: &quot;Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.&quot; ( Єв . від Івана 15.8), і далі: &quot;Перебувайте в любові Моїй!&quot; Маємо зародити Христовою любов'ю, яка перевищує знання. Християни - то учні Ісуса Христа (Дії святих Апостолів 11.26). <br/> Скажіть, будь-ласка, нам буде легко стати учнями Ісуса Христа без українського перекладу Христового Євангелія? І без церковної Служби Божої на українській мові? Колись я запитав у покійного митрополита Ніфонта: &quot;Чому в нашій церкві не правлять українською мовою?&quot; Він відповів, що це річ можлива.Маю велике прохання до невідомого автора -поставте це запитання до Вашого священника. І хай вас Бог благословить!
27 Березня 2019, 00:33
Господь російскою не говорив,що ти цитуеш Його цитати російскою.церква не вийшла із росії<br/> Розмови московського духовенства про «общую колыбель — единое отечество», «единый народ», «тысячелетнюю историю единства Церкви» та інші, подібні їм, ведуться для доведення неканонічності відділення Української Церкви від Московського Патріархату шляхом заперечення національного (окремий народ) та адміністративно-територіального (окрема країна) принципів канонічного відокремлення Церков.«Общєй колибєлі» у нас із російським народом не було; ніколи не були ми «єдіним народом»; ніколи не було у нас не тільки «тысячелетнего, от начала принятия православия, единства» з Московською Церквою, а й взагалі КАНОНІЧНОЇ єдності ніколи не було. Бо тоді, коли північно-східні єпархії підпорядковувались Київській митрополії, Російської Церкви як такої взагалі в природі не існувало, а коли в XVII ст. Російська Церква підпорядкувала собі Українську, то відбулося це, як сказано в Томосі Царгородської Патріархії 1924 року, «не за приписом канонічних правил».<br/>Отже, всі канонічні підстави для створення в Україні Української Православної Помісної Церкви у нас є. Ми — окремий народ. У нас своя суверенна Держава. У нас є апостольська спадкоємність, що йде не лише від рівноапостольного князя Володимира Великого, а й від благословення землі нашої св. апостолом Андрієм Первозванним — землі, що зростила безліч святих, просіявших не лише на берегах священного Дніпра, а й у Ростовських, Суздальських, Московських землях, у далекому Сибіру. <br/>Ми ніде й ніколи не переривали цієї спадкоємності. Ми ні в чому не відступали від догматів православного віровчення й від науки Христової. Тому «єретиками» й «розкольниками» нас можуть називати лише НЕВІГЛАСИ, які не знають вчення святих Отців Церкви, або БЕЗВІРНИКИ, які не вірять їм, бо, згідно зі св. Василієм Великим, єретики — це ті, хто змінив віровчення (ми цього не робили), а розкольники — ті, хто дотримується нецерковних поглядів на ряд питань церковного життя, змінює, наприклад, літургійні правила, богослужбові обряди, порушує канони тощо. Цього ми також не робили, на відміну від Російської Церкви, яку кілька століть підряд збурювали розколи та єресі і яка, як ми бачили, постійно канони порушувала.Якщо всіх, хто коли-небудь перейшов у лоно усамостійнених,відділених від своїх колишніх Патріархатів Церков, вважати «розкольниками », «відступниками» та «єретиками», то такими виявляться і вірні Грузинської, й Албанської, і Сербської, і Румунської, і Грецької, і... Московської (!!!) Церкви, яка, як і всі названі вище Церкви, свого часу відокремилася від свого колишнього Патріархату і зробила це в той же спосіб, що й наша Українська Церква..А ваша РПЦУ пішла в розкол та ще й не канонічна бо Україна не є канонічною територією Російскої церкви
27 Березня 2019, 00:42
все в них в московському дусі ..хто не за московський патріархат той в -пекло))Із прихильниками ПЦУ не можно говорити їсти поруч сидіто бо -пекло)в українські храми не можна заходити бо -пекло)))Хто долучиться до євхаристійної єдності із вселенським патріархом той _пекло..ТА ЦЕ СЕКТА ЯКАСЬ тих людей потрібно лікувати
27 Березня 2019, 00:51
із московської сторони одні погрози і прокльон (по ділами їхніми пізнаете їх) слова Ісуса Христа от і подумаймо..Бачу благодать УПЦ в Криму Яка благословляє ракети і не визнає Україну..Бачу її благодать на донбасі..А із паші мерседеса взагалі миро тече))))
27 Березня 2019, 01:03
&quot;Голодомор - это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самого, против бытия человека. Есть такое украинское выражение, немного вульгарное - катюзi по заслузi. Мы получили то, что заслужили&quot;
27 Березня 2019, 09:59
А за що, по-вашому, Господь посилає випробовування на народ чи кожну окрему людину? Процитуйте СЕБЕ ВЕЛИКОГО.
27 Березня 2019, 11:11
&quot;И когда вы простираете руки ваши, Я закрываю от вас очи Мои; и когда вы умножаете моления ваши, Я не слышу: ваши руки полны крови.<br/>Омойтесь, очиститесь; удалите злые деяния ваши от очей Моих; перестаньте делать зло;<br/>научитесь делать добро, ищите правды, спасайте угнетенного, защищайте сироту, вступайтесь за вдову.<br/>Тогда придите - и рассудим, говорит Господь. Если будут грехи ваши, как багряное, - как снег убелю; если будут красны, как пурпур, - как волну убелю.<br/>Если захотите и послушаетесь, то будете вкушать блага земли;<br/>если же отречетесь и будете упорствовать, то меч пожрет вас: ибо уста Господни говорят.<br/>Как сделалась блудницею верная столица, исполненная правосудия! Правда обитала в ней, а теперь - убийцы.<br/>Серебро твое стало изгарью, вино твое испорчено водою;<br/>князья твои - законопреступники и сообщники воров; все они любят подарки и гоняются за мздою; не защищают сироты, и дело вдовы не доходит до них.<br/>Посему говорит Господь, Господь Саваоф, Сильный Израилев: о, удовлетворю Я Себя над противниками Моими и отмщу врагам Моим!<br/>И обращу на тебя руку Мою и, как в щелочи, очищу с тебя примесь, и отделю от тебя все свинцовое;<br/>и опять буду поставлять тебе судей, как прежде, и советников, как вначале; тогда будут говорить о тебе: &quot;город правды, столица верная&quot;.<br/>Сион спасется правосудием, и обратившиеся сыны его - правдою;<br/>всем же отступникам и грешникам - погибель, и оставившие Господа истребятся.<br/>Они будут постыжены за дубравы, которые столь вожделенны для вас, и посрамлены за сады, которые вы избрали себе;<br/>ибо вы будете, как дуб, которого лист опал, и как сад, в котором нет воды.<br/>И сильный будет отрепьем, и дело его - искрою; и будут гореть вместе, - и никто не потушит...&quot;
27 Березня 2019, 11:14
&quot;Горе тем, которые идут в Египет за помощью, надеются на коней и полагаются на колесницы, потому что их много, и на всадников, потому что они весьма сильны, а на Святаго Израилева не взирают и к Господу не прибегают!<br/>Но премудр Он; и наведет бедствие, и не отменит слов Своих; восстанет против дома нечестивых и против помощи делающих беззаконие.<br/>И Египтяне - люди, а не Бог; и кони их - плоть, а не дух. И прострет руку Свою Господь, и споткнется защитник, и упадет защищаемый, и все вместе погибнут.<br/>Ибо так сказал мне Господь: как лев, как скимен, ревущий над своею добычею, хотя бы множество пастухов кричало на него, от крика их не содрогнется и множеству их не уступит, - так Господь Саваоф сойдет сразиться за гору Сион и за холм его.<br/>Как птицы - птенцов, так Господь Саваоф покроет Иерусалим, защитит и избавит, пощадит и спасет.<br/>Обратитесь к Тому, от Которого вы столько отпали, сыны Израиля!<br/>В тот день отбросит каждый человек своих серебряных идолов и золотых своих идолов, которых руки ваши сделали вам на грех.&quot;
27 Березня 2019, 11:26
Може в тому й наша проблема, що ми шукаємо собі сліпих вождів, які б вішали нам лапшу на вуха, розказували про світле майбутнє, присипали нашу совість? Чи готові ми чути правду, і шукати наставника, який духовним скальпелем уврачує гниль? Отож бо й воно... всі ходимо з &quot;німбами&quot; на головах. Святі бачили СЕБЕ останніми грішниками, а покажіть сьогодні того, хто нормально сприймає критику в свою адресу чи дякує за неї? От вам і гординя...
27 Березня 2019, 18:23
АГА...гарно і правдиво написано...а ось ПРАВОСЛАВНИЙ лукавий провокатор...
28 Березня 2019, 19:15
Ви вірите комуняцькій історії? Тоді всі гадості, смерті, розбрат робили кгб і їм угодні комуністи- бригадири, головуючі.... робили жахіття... а все звертали на націоналістів, бандерівців, ще й прізвища нібито «вбивць» називали, щоб простий люд ненавидів своїх же людей, які любили Україну... ось така правда в радянському союзі завжди була, але людям в голову вносили зовсім інші речі... і брат- брата ненавидів, а кгбістам комунізму це треба було, щоб не любили українці Україну, а любили партію
28 Березня 2019, 19:39
Чудо, ти забагато в інтернеті фуфла начиталося. Йди пластикове сміття трохи позбирай, заодно і провітришся і пробзишся. Халуями при німцях, а пізніше нічними мародерами були твої герої-борці.
28 Березня 2019, 19:52
Вдень пити самогонку і жерти сало, а вночі ходити по селах збирати продукти для борців за Україну це великий подвиг. А ще великий подвиг людей душити. Місцеві волиняни були в тих бандах борців, а не НКВДисти, деяких навіть судили.
28 Березня 2019, 23:51
Мушу відповісти автору До До до я. Знайдіть у ГУГЛІ статтю &quot;Геть Сталіна, живими не здамося!&quot; Ще краще, знайдіть і прочитайте книгу покійного Петра Боярчука &quot;Дорогами болю&quot;. Вона є в багатьох сільських і шкільних бібліотеках нашого району.
29 Березня 2019, 10:46
Через сімдесят років лісники крадії лісу зможуть написати що вирізували ліси щоб там незаховалася Рука Кремля. Героям Слава!
29 Березня 2019, 10:59
Через сімдесят років можна буде написати, що Савчук відправив рожищенський вітряк на металобрухт, щоб в Путіна не було спокуси для Руки Кремля встановити вітряка на Червоній площі в Москві. Олег Савчук врятував Рожище від кремлівських окупантів-мародерів. Герою Слава!