День села у Любчі: танці, пісні та гарний настрій

22 Вересня 2016, 09:00
7255

Нещодавно у Любчі святкувало день села.

Свято відбувалось перед будинком культури. Організовувала його завідувач будинку культури села – Наталія Івчук. Свято відвідали як жителі Любче, так і гості з різних куточків нашого краю.

Опісля привітання, що пролунало найперше від наймолодших учнів школи, відбулася офіційна частина, впродовж якої сільський голова Марія Поручник з нагоди дня села відзначила своїх односельчан грамотами та подарунками.

Дарували хороший настрій глядачам місцеві виконавці - вокальний колектив «Намисто», дуети будинку культури села Любче - Савієвська Богдана та Нікітюк Олександра, а також сімейний дует Нікітюк Анатолія та Нікітюк Юлії.


Окрім того свої номери представили солісти БК Дика Надія, Прибиш Катерина та тріо у складі Синьої Анни, Коровіцької Катерини та Івчук Наталії.

Найочікуванішим для гостей свята був виступ акордеоніста-віртуоза Романа Воронки, що подарував декілька своїх композицій усім присутнім. Після виступу захоплені глядачі щирими гучними оплесками дякували артисту.


Впродовж святкової програми усі присутні мали змогу придбати собі вироби від майстрині Олени Кулик, а також зробити малюнок хною. Це неабияк додавало настрою малечі.

Після концертної програми проводилась лотерея по заздалегідь придбаних квитках. Серед призів – різні господарські дрібнички, що завжди стануть у нагоді.

На завершення – святкова дискотека під відкритим небом.

Тож свято вдалось – численні емоції, купа хорошого настрою і багато посмішок – це показник того, що все пройшло чудово. Любче чекає нових зустрічей! 

1

2


 

Коментарі
22 Вересня 2016, 13:46
Депутат Кучмук Р.Є. чому участь не посильну не взяла.Як колгосп тирити то перша, казку довбану з держави гроші взяти перша, як селу допомогти то немає коментарів ще немає сил з такою проблемою як вона мати діло
23 Вересня 2016, 02:54
Це не свято,а посміховисько на фоні свят у Рудці, Переспі та й багатьох інших сіл . Видно вельмишановній Наталії Івчук її інтелектуального розвитку на щось більше не вистачило. Бідненький сценарій. Маленький концертик з талановитими (ніхто не перечить) ,але одними і тими ж виконавцями. Один жанр- пісня,віршик... Дійство не викликало ні щему в душі,ні відчуття гордості за село,ні родинного тепла. Воно було таким,як той сухий вінок, що теліпався на запиленому плоті і був частиною недолугого офмормлення.
23 Вересня 2016, 03:49
Дорогенькі мої,таке може написати тільки той хто нічого не досягнув у цьому житті,і з зеленою жабою не може впоратись. По правді сказати мені таких людей дуже шкода.
23 Вересня 2016, 15:44
Народ! вам не набридли ще т1 дн1 села 1з заяложеними сценар1ями? Одне 1 те ж.одне 1 те ж....Головсне ж-у ЗМ! поп1аритись.Ось.мовляв .ппровели! ! танька задоволена!!!!
23 Вересня 2016, 17:24
Молодець НаталІя , так тримати всім ворогам на зло.
23 Вересня 2016, 18:21
<p>І Кучмук не так робить і свято не так, а що ви д...біли доброго зробили в цій Україні тільки гадити когось можите і пиячити.</p>
23 Вересня 2016, 19:33
У Переспі і Рудці свято робили насамперед голова сільської ради, а не зав. клубу. А Наталія МОЛОДЕЦЬ ! З нічого зробить красу. Ще побачите який БК стане ! Так що не заздріть.
23 Вересня 2016, 19:52
Пана видно по халявах. Ви такий Правдолюб, як з г..на пуля. І Ви просто далекі від культури, бо неможливо не побачити організаційної здібності та талановитості Наталії.
24 Вересня 2016, 22:26
А що , в ідеальної Наталі так багато ворогів? І що їй тримати?
24 Вересня 2016, 22:35
А що , в ідеальної Наталі так багато ворогів? І що їй тримати?
26 Вересня 2016, 02:55
непогордитись розумію чому нашим людям постійно потрібна якась причина за село.Ні,погордитись щоб його просто любити!<br/>Якщо не подобається свято—гайда в інші села! Там же краще все: люди, свята, сценарій, завклуб.<br/>Люди, навчіться радіти за інших і любити те, що маєте.
28 Вересня 2016, 04:43
Дуже гарно сказано,і точно:-)
03 Жовтня 2016, 00:09
Чому ,якщо не сподобалось свято,то зразу і люди не такі,і село не таке. Щось вас занесло...Напевно самі більше вболіваєте за завклубшу ніж за село. Гайніть в інші села разом з нею може чогось навчитесь
03 Жовтня 2016, 00:10
Чому ,якщо не сподобалось свято,то зразу і люди не такі,і село не таке. Щось вас занесло...Напевно самі більше вболіваєте за завклубшу ніж за село. Гайніть в інші села разом з нею може чогось навчитесь
03 Жовтня 2016, 00:13
Чому ,якщо не сподобалось свято,то зразу і люди не такі,і село не таке. Щось вас занесло...Напевно самі більше вболіваєте за завклубшу ніж за село. Гайніть в інші села разом з нею може чогось навчитесь
04 Жовтня 2016, 08:24
Пане, а ви прапор якої держави? Напевно тоталітарної. В якій має право висловлюватись тільки одна думка. А з вашого колоритно написаного тексту видно,що ви далекі не те що від культури, а й від культури мови.