Релігійна громада села Тристень вирішила переходити в ПЦУ

17 Березня 2019, 18:29
Свято-Різдво-Богородичний храм села Тристень 10572
Свято-Різдво-Богородичний храм села Тристень

Збори релігійної громади провели у будинку культури села Тристень Рожищенського району.

Захід відбувся у неділю, 17 березня.

Як повідомив Район.Рожище сільський голова Василь Карпюк, за перехід у Православну церкву України висловились 104 представники громади, 46 людей проголосувало за те, щоб залишитись у московському патріархаті.

Коментарі
17 Березня 2019, 20:47
Чим дальше від цивілізації тим безграмотніший народ, нічого не поробиш
17 Березня 2019, 20:49
НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ!!!
17 Березня 2019, 20:55
Вітаю з розумним вибором! Молодці! Ви патріоти своєї країни!
17 Березня 2019, 20:58
Тоді Київ глухий хутір?
17 Березня 2019, 20:59
&quot;Не спокушайтеся, браття моя, - хто слід творить розкол, той не успадковує Царства Божого.» (сщмч.Ігнатій Богоносець).<br/><br/>&quot;Відходити в розкол в Церкві не менше зло, як і впадати в єресі... Гріх розколу не змивається навіть мученицькою кров'ю.» (свт.Іван Златоуст).<br/><br/>«Якщо, як кажеш, ти відокремився від Церкви мимоволі, то можеш довести це поверненням до Церкви по своїй волі. Краще було б тобі все витерпіти, аби не розсікти Церкви Божої. Не менш слави доставило б тобі мучеництво за цілість її, як і мучеництво за зречення від ідолів; а по-моєму, і ще більше, тому що в останньому випадку кожен приймає муки за одну власну душу, а в першому - за всю Церкву. Якщо б ти навіть і тепер переконав і змусив братів повернутися до єднання, то твоя доблесть була б сильніше твого зла. Останнє тоді не ставилося б тобі, а перша заслужила б похвалу. Але коли ти вже не в змозі покластися на послух братів, то принаймні всіляко рятуй власну душу.» (сщмч.Діонісій Олександрійський).<br/><br/>«Якщо хто не кориться Церкви, якщо хто відокремився від Церкви, якщо хто розкольник: то, скільки б не клав поклонів, скільки б не постив, скільки б не молився, йому не врятуватися. Господь порівняв непокірного Церкви з ідолопоклонником: аще хто Церква прислухає, сказав він, буди тобі якоже язичник і митар.» (сщмч.Кіпріан Карфагенський).
17 Березня 2019, 21:00
Молодці
17 Березня 2019, 21:02
Там комуніста Мосійчука на зборах не було от і результат.
17 Березня 2019, 21:02
Вітаю! МОЛОДЦІ!!!Свідомі громадяни!
17 Березня 2019, 21:03
Молодці, патріоти!!!!!
17 Березня 2019, 21:03
Аж смішно розкольник кричить не йди в розкол! басні Крилова якісь.
17 Березня 2019, 21:07
Щирі вітання тристеньцям! Молодці! А московські попи, не маючи аргументів, публікують тут уривки зі святих книг, які б самі мали уважно читати. Оскільки саме вони намагаються сіяти розбрат серед людей замість того, щоб разом з громадою приєднатися до рідної церкви.
17 Березня 2019, 21:11
Так новинський грошики не дасть! а перейти якщо що встигнуть!
17 Березня 2019, 21:12
.....Нам сатана не рідний.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 Березня 2019, 21:17
Немає людям чим зайнятися, як ви так ненавидите тих &quot;Моськовських попів&quot;, то може щей уб'єте їх згодом? Вони такі самі Українці як і ми з вами, досить ображжати їх, от тепер ще більше у вас так званих Українських церков, так залиште інших людей, в спокої! Не робіть війну в середині держави, думайте краще, як нашим дітям жити в мирі! Бо скоро страшно на вулицю буде виходити
17 Березня 2019, 21:21
не вб'ють. Їм духу не вистачить. Вони воювати лише анонімними коментарями можуть. А як до діла, то вони зразу в кущі. Боягузи.
17 Березня 2019, 21:25
Якби московські попи були такими самими українцями, то не ходили б по хатах і не агітували людей не приєднуватися до ПЦУ. Їх провина саме в тому, що вони сіють розбрат між людьми замість проповіді любові, смирення і злагоди. Запитайте щуринців, як Грішка робив це в їхньому селі.
17 Березня 2019, 21:25
Тристенці молодці, гідні нащадки патріотів упа
17 Березня 2019, 21:28
Шановний священник! Людина повина коритись тільки Богу і боятись, Його гніву!!! Все решту, видумки людей! Церква не любить питань.. вона любить - покору, це ми вже зрозуміли..
17 Березня 2019, 21:30
зрадники самі втечуть як яник! а щодо діла то перших 500 уже є! обрадую деяких скоро буде одна канонічна Церква!
17 Березня 2019, 21:30
А чому ж тоді Шняк гастролює по району???? Теж агітує!!!! Хай свій храм зареєструє в пцу!!!! Але як він це зробить, як такої організації в державному реєстрі не існує!!!
17 Березня 2019, 21:31
От якби ви знали дійсно чого він ходив, то тоді б тут лялакали,ви хто такі щоб до священника на ти говорити, гедь знахабніли вже! Повагу треба мати один до другого тоді і все в країні валитись не буде! Хамство
17 Березня 2019, 21:31
Він нікого не агітував особисто знаю
17 Березня 2019, 21:33
з 28 .01.2019р.існує! не обманюйте
17 Березня 2019, 21:36
Так і в тому й діло що шняк не священник,проста людина з завищеною самооцінкою.
17 Березня 2019, 21:37
.....нема за що Шняка поважати - вовк в овечій шкурі, вже таксу на приходах захоплених поставив, скільки йому і матушці його платити треба, одна жадоба в нього до грошей і влади, так як в його отця - сатани
17 Березня 2019, 21:40
Дійсно, для чого в Щурині ходили по хатах? Це що передвиборча кампанія??? Чи злякались чогось? Смішно просто. А звелось все до одного-&quot;повага до батюшки&quot;! А отець Григорій мав би смиренно прийти на збори і прийняти рішення громади, а не створювати розбрат заздалегідь!<br/>Вітання тристенсткій громаді!!!
17 Березня 2019, 21:40
Дійсно, для чого в Щурині ходили по хатах? Це що передвиборча кампанія??? Чи злякались чогось? Смішно просто. А звелось все до одного-&quot;повага до батюшки&quot;! А отець Григорій мав би смиренно прийти на збори і прийняти рішення громади, а не створювати розбрат заздалегідь!<br/>Вітання тристенсткій громаді!!!
17 Березня 2019, 21:40
Зовсім не проста він людина, ще такої наглості і підлості не бачив, очі чорні, на губі шрам на руках наколки
17 Березня 2019, 21:41
Мосійчук якраз ніколи в житті не був комуністом.Перш , ніж коментувати,розберись в людях і всобі теж.
17 Березня 2019, 21:41
Мосійчук якраз ніколи в житті не був комуністом.Перш , ніж коментувати,розберись в людях і всобі теж.
17 Березня 2019, 21:44
Тристень-село мудрих людей. Щурин-більшістьз вас ватники.
17 Березня 2019, 21:46
Це точно!
17 Березня 2019, 21:56
Мир вам, Щуринці молодці
17 Березня 2019, 21:58
Іди пеньки рахуй, немає людям чим зайнятися
17 Березня 2019, 21:59
От чого ви ще хочете? Перейшов Тристень - тут ваших більше. Вітаю. Чого ви ще казитеся і людей брудом обливаєте. Це вас так Шняк вчить, чи як? Чи вам не важливий результат, аби кого лише з лайном змішати?
17 Березня 2019, 22:03
Це вони так боряться зі гідне звання називатися Церквою.
17 Березня 2019, 22:04
тристень молодці, не залишились в розкольницькій російській секті кіріла гундяя Який кришує весь горілчаний і сигаретний бізнес в росії а долучились до євхаристійного спілкування із вселенським патріархом..відстояли Українську Канонічну Помісну Соборну Церкву В Україні...ви справжні Українці..Увас є мова культура тепер і церква..Боже бережи Україну..
17 Березня 2019, 22:12
Вітання Тристенцям. Ви своїм рішенням Руській мір ще на км 100 відсунули від УКРАЇНИ. І так кожна громада як зробить щезне ця облуда Масковська з України.
17 Березня 2019, 22:15
Молодці Тристенці
17 Березня 2019, 22:15
Шановні! Мосійчук не комуніст ,а шкура продажна ,якщо хоче ПЦУ нехай їде в Квітневе і там молиться Шнякові.А щуринці скоро його з робити вижинуть,щоб менше кричав на людей!
17 Березня 2019, 22:16
Усі священики які не зрадять Бога і громаду.І не продадуться за 30 срібних новінському І скинуть із себе московське ярмо А поміняють підпорядкування до Київської Апостольскої Митрополії, Залишуться на тих самих парафіях..На тих самих посадах..Маєте час до виборів
17 Березня 2019, 22:17
Мосійчук ( лікар який нікого не вилікував) з Карпюком (голова який нічого не досяг) підіграли московському попу в Щурині, а ще хочуть центр ОТГ мати. В &quot;расєю&quot;...
17 Березня 2019, 22:25
Все вірно нехай московські священики нейдуть в розкол до Українського народуі Київської Митрополії заснованної самим апостолом Андрієм Первозванним.ю.цитують вони святих Константинопольского патріархату))Російска церква пішла в розкол що не ясно як там триматись ))
17 Березня 2019, 22:31
Мосійчук був комуністом регіоналом бппешніком
17 Березня 2019, 22:33
Церкву можна забрати,а віру у людей ні.Сьогодні УПЦ очистилася від сміття ще в одному селі.Дякую тим людям які не побоялися піти проти маси.
17 Березня 2019, 22:34
Як Карпюк нічо не зробив? З ДИТСАДКА БАР , А З БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БАРДАК. ПРИЇДЬТЕ ДО НАС В СУБОТУ І ПОНЮХАЙТЕ ЧИМ КАВА ПАХНЕ ЩО ПРУДАЮТЬ НАМ.
17 Березня 2019, 22:42
А ШО ВІН тобі Зробить з трьома класами освіти. Сьогодні до прибиральниці є вимоги, а головою в комуністичному селі, згідно теорії МАРКСІЗМА_ ЛЕНІНІЗМА може бути КУХАРКА або на крайняк ЕЛЕКТРИК.
17 Березня 2019, 22:44
Наші люди добра не цінують, а ядом пирснути-завжди за!
17 Березня 2019, 22:48
От закачай рукава і зроби сам! Хоч щось!
17 Березня 2019, 23:03
Вітаю тристенців зперемогою ! Справжні українці і патріоти своєї країни. Якщо ми будемо грати всі на одному полі нас не подолати. Дякую ВАМ.
17 Березня 2019, 23:07
Щирі вітання для жителів села Тристинь та наглядний приклад для інших громад Кременець Копачівка Тростянка та інші села обєднуйтесь
17 Березня 2019, 23:08
А тепер патріоти всі разом на схід Україну захищати а не в теплих хатах сидіти
17 Березня 2019, 23:08
А тепер патріоти всі разом на схід Україну захищати а не в теплих хатах сидіти
17 Березня 2019, 23:10
А нашо рукава закачати. Оберем голувою ОТГ то обіцяв ще вДОросиня в клубі стриптіз зробити..
17 Березня 2019, 23:11
Ви, напевно, тільки звідти! Так &quot;радієте&quot;. Люди, будьте милосерднішими!
17 Березня 2019, 23:29
А ще побачимо скільки з тих 104 людей в церкву будуть ходити. І гроші теба буде нести, і це не 5 грн. а 200, бо треба буде за місяць 10 тис. назбирати на зарплату, як в Доросинях
17 Березня 2019, 23:42
Був сьогодні на службі . За упокій подавав-10грн. Свічки по-моєму 3-6і 10. А до ікон хто скільки може. І прихожан було під 90. Дохід за день рахували більше 5тис. грн. Службу служив новий священник так що про зарплату ніхто не говорив. Так що не несіть небилиці. То московські попи лякають то розколом, хоча на сьогодні вони розкольники. То цінами захмарними. Амінь.
17 Березня 2019, 23:44
То це вже мабуть почнуть будувати автомагістраль Тристень - Варшава. Тристень це ївропа!
17 Березня 2019, 23:47
закрийте коментарі під новинами релігійної тематики. Ви сієте ворожнечу, що заборонено законодавством України.
17 Березня 2019, 23:48
Негайно відмовитись від картоплі. Картоплю привіз московський цар Петро Перший. Геть картоплю!
17 Березня 2019, 23:52
ЩуринЦі народ специфічний.В більшості своїй привикли жити при коморі,канторі за рахунок колгоспу..і не особо наружуючист. На рахунок Карпюка,назвіт мені попередника який зробив для вас хоть 50 відсотків і без колгоспу.
17 Березня 2019, 23:57
Цікаво чи ці 104людини буде ходити в храм чи тільки на Пасху або на похорон будуть навідуватись,а настоящі прихожани це оті 46 чоловік.Тримайтесь,Бог вас не залишить
17 Березня 2019, 23:58
Українці! Патріоти! Замінимо російський газ своїм українським натуральним газом. Створимо партію ПУКАН, перднемо і недамо заробляти гроші державі-агресору. ПУКАН - пердять українці коли агресора ненавидять.
18 Березня 2019, 00:02
Побачимо скільки прийде в неділю людей в церкву? Може хіба що через цікавість, що за священник подивитися, скільки зарплати скаже платити... а далі то цікаво скільки буле ходити. Бо тих 46 то і є прихожани церкви. Так що давайте 104 в неділю не вилежуйтесь по хатах, а в церкву пцу бігом!!!
18 Березня 2019, 00:03
Тристень молодці, вони зробили правильний вибір. Адже не можна вдома і в церкві молитись на різних мовах, так само як і не по Божому в Волинській глубинці возвеличувати в церкві Кирила, який підтримує нашого ворога. Слава Україні!!!
18 Березня 2019, 00:03
Ви хоч самі вірите в те що пишите?Пишіть правду що видаєте бажане за дійсне))Квітневе пуста церква,в Студині ніхто не хоче з КП добиратись.
18 Березня 2019, 00:16
На ваш превеликий жаль, Марічко, пан Доросинець написав правду. Я теж свідок. На рахунок Квітневого, подивіться фото в ФБ скільки прихожан приходить. Церква зовсім не порожня, прихожан стало більше. <br/>А ви, шановні пані, не ходите в ПЦУ, то звідки вам знати, що там робиться. Мовчали б вже, бо ваші коментарі це нісенітниця. Ідіть посповідайтесь.
18 Березня 2019, 00:28
А чому ніхто не напише як сьогодні на службі в Щурині отець Григорій ганьбив та ображав людей, які на зборах були за ПЦУ.... Хіба священнослужитель може так чинити. Хто він після цього? <br/>Чого мовчите, щуринці? Соромно може стало за того, кого обрали
18 Березня 2019, 00:30
Московські попи ціни встановлюють, колотнечу сіють бо їх керівництво доходи втрачає. Не Бога, а корита вони тримаються і вату з селянина роблять. Не віру, не церкву ви міняєте, а стаєте українцями так як 100 років назад ваші церкви були під Польщею, а підпорядковувались Константинополю. Це комуняки вас змоскалили, церква сталіна заставила молитись так званою старословянською.
18 Березня 2019, 00:47
А у вас в ПЦУ що тепер дохід церкви за день всім миром після служби рахують?? Ото то да. 90 людей на службі? Не вірю, фото в студію.
18 Березня 2019, 00:54
Дурік, ти ще алфавіт весь зміни. Ти що небачиш скільки букв схожих з москальськими???
18 Березня 2019, 01:00
Картоплю привіз Московський цар Петро Перший....)))
18 Березня 2019, 01:26
Та не Петро Перший , а Колумб . Петро бороди збрив з кацапів щоб на людей були схожі та видно не з <br/>усіх .
18 Березня 2019, 01:31
Ти написала що сьогодні УПЦ очистилось від сміття.Тобто ти дісно вважаєш що ці всі 104 християнина сміття?
18 Березня 2019, 01:44
В тих 46 для вас сміття?? Куди їм йти зі свого храму??
18 Березня 2019, 01:45
Це не християни, це політично зазомбовані люди.
18 Березня 2019, 02:45
Їм нікуди не потрібно йти.Вони можуть залишитись ,як і священик зрештою.А те що ти тут осуджуєш,і вирішуєш за Бога хто християнин ,а хто ні це твій гріх.І це тебе тільки характеризує,та показує,зрештою, що твої дописи -пшик.
18 Березня 2019, 02:46
сміття це порівняння.підтримую Марічку правду написала.а ті 46 молодці що незрадили віри своїх батьків.от вони саме і є патріоти своєї держави.шкода померлих чиї рідні пішли в придуману пцу за них тепер бідних нема кому і справжню службу відслужити.
18 Березня 2019, 02:53
до пцу ваш епіфаній доречі сам Кирила поминає і ваші мужики служать на російських антімісах.так що мовчіть теж знайшлись мені українці.продали Україну туркам і тішитесь .
18 Березня 2019, 02:55
Тристень молодці! Щурин також має право на власну позицію. Я думаю ближчим часом їхній вибір зміниться. <br/>Будьмо терпиміші один до одного, а то стільки бруду вилито.<br/>Так сміло обливати брудом чиїсь імена, не називаючи своїх.
18 Березня 2019, 02:59
Віру ніхто не забирає, Бог один, віра одна- православна! А от як московити скільки років назад забрали у нас нашу канонічність, так оце Вселенський Патріарх нам її повернув! Вивчіть історію, шановна. І якщо ви проживаєте в Україні, то, мабуть, потрібно поважати історію цієї країни, і віру в тому числі. Якщо ви називаєте церкву і її прихожан сміттям, то грош вам ціна. Підтримуєте московію- їдьте туди, там є багато необжитих земель, а в Україні є Єдина Православна Канонічна церква , а не пропагандистська кантора, яка сама злом і брехнею себе ніби канонізувала. Є Бог на світі, справедливість відновлено, народ має в своїй країні відстоювати інтереси своєї держави , а не захищати країну, яка щодня вбиває наших хлопців... молодці тристеньці, вітаю Вашу громаду! Були б попи МП розумніші, то б ішли разом з громадами, а так будуть вигнанцями. Треба думати головою- кому ти потрібний будеш зі своім МП... хіба на расєї....
18 Березня 2019, 07:34
Сором!!які ви віряни,якщо обливаєте брудом . сором,іще раз сором!
18 Березня 2019, 08:20
Особисто я, дуже багато не хочу. Хочу після виборів Президента, прокинутися нарешті в Україні, без двох криків…. «Росія-агресор» і «Американці ВЕЛИКІ благодійники». Робіть ВСЕ без крику і гнилого піару ! Нагадаю всім у кого КОРОТКА пам’ять, що практично п’ять років, Президент і ВСЯ його команда, грубо не порушували Конституцію, не бігали з томосом, не вступали в Нато, тому що…. ВСЕ правильно в Конституції ! А ТЕПЕР, напередодні виборів, стали ГРУБО порушувати Конституцію України, бігати з томосом, вступати в Нато і т.п., тому що все це, ТІЛЬКИ передвиборча кампанія ! Нагадаю ВСІМ, що Америка, а не Росія скидала атомні бомби на Японію, що Нато розбомбило Югославію. Народ давно і правильно сказав – «Хрін, редьки не солодший» Воєнні злочинці є по всьому світу. ТРЕБА ЖИТИ СВОЇМ розумом, справами і ні на кого не надіятися. Яке благо створила Америка для України ??? Надала В КРЕДИТ ПІД ВІДСОТКИ мільярди надрукованих на друкарському станку, ПАПЕРОВИХ і відповідно нічого не вартих Американських доларів, за які тепер хоче відібрати ВСЮ Українську Землю, за багатомільярдні борги З ВІДСОТКАМИ, які НІХТО І НІКОЛИ не зможе віддати, ОКРІМ ЯК ЗЕМЛЕЮ, і кожні півроку МВФ через наш Уряд, піднімає ВСІМ НАМ ціни на газ і комуналку ??? НЕ БАЧУ В ЦЬОМУ НІЯКОГО БЛАГА !!! Це «благо», а точніше фінансова війна, за 27 років,ВЖЕ скоротила, тобто фактично вбила, двадцять мільйонів людей України і це ще не кінець. По факту виходить що Америка ще більший агресор, і не треба НІЧОГО перекручувати ! Скільки можна ВСІХ підряд, ОГУЛЬНО називати «Московськими попами» і агентами Кремля ??? Скажіть будь-ласка, якщо людина народилася в Україні, має Український паспорт і служить Богу і людям, у Львові, Луцьку, Вінниці, бачила Москву і Патріарха тільки на фото, то на яких ЗАКОННИХ підставах ВСІХ цих людей називають «Московськими попами» і агентами Кремля ??? Це називається НАКЛЕП і незаконна поведінка, за що передбачена відповідальність, і за що потрібно відповідати !!! Але…відповідати не хочеться…а хочеться з когось зробити дурнів. Тож НЕ ТРЕБА НІ З КОГО робити дурнів, бо будуть масові позови в суди про відповідальність за наклеп, захист честі і гідності, тому що така поведінка НЕЗАКОННА ! Виходить так, що Церква, яка має ДУХОВНЕ єднання з БАГАТЬМА помісними Православними Церквами світу, НЕ тільки з Російською – це «Московські попи і агенти Кремля», а церква яка НЕ МАЄ духовного єднання з Церквами світу, це… «прекрасні Київські попи і не агенти банкової». Є люди, яким краще нічого не розповідати. Ці люди переконані , що до томосу не було Бога в Україні, і тільки завдяки теперішньому президенту, аж в 2018 році від Різдва Христового, Бога нарешті привезли в Україну. А 2018 років, Україна жила без Бога….І Бог…чекав 2018 років, щоб нарешті не з Віфлеєму, не з Назарету не з Єрусалиму, а зі Стамбулу прийти в Україну… Може пора покласти край цьому абсурду ? Чиї Ви всі агенти, часто без фото ??? Американські провокатори ??? Не подобаються Українські закони ??? Чемодан, вокзал, Туреччина, Америка і весь світ ! Покажіть мені табличку, на якій написано &quot;Вселенський патріархат&quot; ? Покажіть табличку на якій написано – місто Константинополь ? Офіційно, юридично і політично існує місто Стамбул,«Вселенський,Константинополь» існує лише В УЯВІ людей ! ОФІЦІЙНО, нема такого титулу «Вселенський Патріарх», як нема «Вселенського Президента» ! Це, УЯВА, БАЖАННЯ і ВИГАДКА людей. Є титул «Патріарх». ВСІ ПатрІархи,РІВНІ між собою. З таким же успіхом, ПРИ БАЖАННІ, Вселенським можна назвати ЛЮБОГО Патріарха. І НЕ ТРЕБА ЛУКАВИТИ І ВВОДИТИ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ !!! Взагалі, можна нарешті трохи ВСІМ помовчати. Наприклад я, ніде не кричу ! Просто написав ці слова, НІКОГО не заставляю їх читати, і тим паче давати відповідь. Спробуйте ОСОБИСТО повернути хоча б мільярд доларів з відсотками, потім скажете, хто БІЛЬШИЙ агресор, добре ??? Україна – Слов’янська Земля ! Так судив Господь Бог ! До кого ЦЕ не доходить – МВФ, ГОУ ХОУМ !!!
18 Березня 2019, 08:21
Всім «КРИЧАЩИМ» про РПЦ, ЄС, Нато і Томос в Україні, нагадую, люди Ви не судді і не Божий суд. ОФІЦІЙНО В УКРАЇНІ НІХТО НЕ ПЕРЕЙМЕНУВАВ УПЦ в РПЦ !!! Ніхто не прийняв Україну в ЄС і НАТО і навіть не запрошував туди. Рішення Верховної Ради про перейменування знаходиться на оскарженні в суді. Та й влада вже мовчить про перейменування, тому, що, як назвати дитину вирішують батьки, а не Верховна Рада, не Президент і тим паче не Мінкульт…те саме стосується Церкви. ЦЕРКВА ЦЕ ЖИВИЙ ОРГАНІЗМ, а не вулиця, чи проспект. НЕ МОЖНА перейменувати людину, без бажання і без згоди людини, так і Церкву НЕ МОЖНА перейменувати без бажання і згоди Церкви. Тому, РПЦ в Україні, існує ЛИШЕ В УЯВІ людей з нездоровими мізками, які намагаються ПОСТІЙНО порушувати закони. Чорнобильці і ветерани виграли справи в Конституційному суді, але влада не спішить виконувати ці рішення. То може справа у владі, а не у перейменуванні ??? НАТО і томос це одного поля плоди ! В Біблії сказано, по плодам їх пізнаєте їх. Плоди сучасної влади – СУЦІЛЬНЕ І ПОСТІЙНЕ БЕЗЗАКОННЯ, тобто, ГНИЛІ плоди. І НАТО і томос це ПРЯМІ ПОРУШЕННЯ Конституції України !!! І це НЕ все що потрібно знати про сучасну владу ! По Конституції, Україна, ПОЗАБЛОКОВА Держава, а НАТО відповідно воєнний БЛОК. ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ДОВОДИТИ ??? Скажіть будь-ласка, де в Біблії сказано,що Іісус Христос, Апостоли, Євангелісти, перші Церкви надавали кому-небудь ТОМОС ? Який ТОМОС, І КОМУ надав Святий Апостол Андрій ПЕРВОЗВАННИЙ, коли сказав, що на пагорбах Київських Господь Воздвигне БАГАТО Церков ? Якщо САМ Господь призвав когось служити Богу і людям,то і Томос не потрібний, а якщо ти безБожник, або ідеш ПРОТИ Бога і людей, то і Томос не допоможе і не спасе! Сучасні політики, всупереч ДІЮЧІЙ Конституції України, по якій Церква відділена від Держави, відповідно Державні діячі не можуть втручатися у справи Церкви, хочуть відібрати Лаври в Українців і віддати їх Турецькому Варфоломію ! Де ж тут Любов до України ? Гроші, височайший ЦИНІЗМ, узаконене БЕЗЗАКОННЯ, і НІЯКОЇ любові ! Ні до БОГА, ні до ЛЮДЕЙ, ні до законів, ні до України ! Ще не все продали,все МАЛО,посягнули на СВЯТЕ ? Дивіться не вдавіться як Іуда ! БОГ ВСЕ БАЧИТЬ І ТАКЕ НЕ проБАЧИТЬ ! Слава Ісусу Христу ! Навіки Слава ! Я за ЗАКОН, І ПОРЯДОК ! А не за анархію, яку творять сучасні &quot;ДІЯЧІ&quot;. Написано в Конституції, що Церква відділена від держави, значить відділена і нічого політикам, які в цьому АБСОЛЮТНО НІЧОГО не розуміють туди лізти ! Хай Церковники САМІ розбираються ! Нехай ЛЮДИ, як це в Усьому світі, а не політики вирішують, яка їм потрібна Церква. Врешті, проводьте референдум, яка Церква потрібна Україні. Нехай ті, хто обікрав всю Україну, повертаються в Україну, повертають всі гроші в Україну, вкладають ці кошти в обороноздатність країни, а не нав язують нам популістські заклики, тоді НАРОД може буде про щось балакати ! А ПУСТЕ базікання НІКОГО не цікавить ! Гарматним м ясом для політиків, Український народ не буде ! Хтось МУДРИЙ, давно написав, що не так страшні Московські воші, як Українські гниди ! І це ГЛИБОКО символічно ! Тому, що вошей небагато, а гнид, з яких потім з являться воші-набагато більше ! Україна сьогодні, від України 1937 року, відрізняється тільки тим, що поки що людей не розстрілюють, БЕЗ СУДА і слідства, тільки за те, що у людей є інші думки і погляди ! Погляд з Америки, Європи, з інших країн, він інший, чим погляд з Києва, тому, що в УСЬОМУ світі, ВСЕ вирішує ЗАКОН і СУД, а у нас все вирішує ЗГРАЙКА політиків, які посіяли анархію ! Згідно Конституції України, ЄДИНИМ джерелом влади в Україні Є НАРОД ! НЕ політики, не Президент, не СБУ, не гроші, а НАРОД ! Тим хто про це забув–БОГ ОБОВ ЯЗКОВО напам ятає! ЧИТАЙТЕ БІБЛІЮ ! ГОСПОДЬ і не казав, що буде одна &quot;Церква&quot; ! Господь сказав, що ВІН створив Церкву, і ворота пекла не здолають ЇЇ, Якщо ЛЮДИ створюють інші церкви, то вони протирічать словам ГОСПОДА і вважають, що ворота пекла здолали Церкву ХРИСТОВУ, а не людську, от КОЖНОМУ і треба розібратися, в якій Церкві Господь ? МАЛО хто хоче це робити ! А всі інші по словам Господа, які перелазять через паркан Церкви, а не входять воротами, суть злодії і розбійники. Конституція України, ст35 ч3, Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від Держави,гарант Конституції Президент, СУЧАСНІ політики і ПСЕВДОцерковники, нічого не порушили ? Ганьба порушникам Конституції України, ОСНОВНОГО закону УКРАЇНИ з нормами ПРЯМОЇ ДІЇ ! І винна Україна - МВФ, а не Росії.
18 Березня 2019, 08:49
Спасиби розумний людини
18 Березня 2019, 09:08
Треба ж було так довго і такий БРЄД писати?
18 Березня 2019, 09:26
Брєд пишу ті хто цього не знає, а вам аби по перекручувати, все це є правда, шкода що тільки більшість &quot;грамотних&quot; людей настільки мають завишену самооцінку що незнають цього, бо якщо вже на Українську Греко-Католицьку цекрву кажуть що вона православна(так нібито на табличці пишуть) то про що можна говорити?
18 Березня 2019, 09:36
Ого, я тобі співчуваю, ти - хвора людина! Росія вбиває наших хлопців, окупувала нашу територію, а винна в всьому МВФ? В нас війна в країні, а ти розповідаєш про ціни на газ? Як погано живемо? Захищаєш російське в країні де те російське кожного дня когось вбиває чи калічить? Слов’яни? І поляки словяни, і чехи, і словенці, і словаки, краще з ними брататися ніж з рашкою.
18 Березня 2019, 10:08
Тристень так тримати, молодці.<br/>А пишуть коментарі про лікаря і про голову безграмотні тупоголові недоумки.
18 Березня 2019, 10:10
Всім хто так мене щиро висилає в Московію))Шановні,змушена вас засмутити,немає в моїх планах такої думки як виїзжати зі своєї рідної землі.Вчіться жити з думкою що хтось має право на інакшу точку зору ніж ви і прийміть це.Неможуть всі жити стадним інстинктом.
18 Березня 2019, 10:28
неходіть до московскьких попів у них борода лайном смердить бо дуже сильно кацапам дупу лижуть...)))
18 Березня 2019, 10:32
Московські собаки гавкають караван іде))
18 Березня 2019, 10:35
Тут про очищення церкви йшлося ))Все вірно церква обєднається в єдину Канонічну Апостольску Церкву Залишиться купка адептів русского міра..Вони побудують собі якусь капличку то нехай там і моляться
18 Березня 2019, 10:36
Буду за Пороха голосувати, нехай ще пять років всіх трахає.
18 Березня 2019, 10:38
Дибілізм майданутих схожий з дибілізмом Поліграфа Поліграфовича Шарикова)))
18 Березня 2019, 10:55
Цепкву, яку ти відстоюєш, створила Росія, яка відібрала кусок території в України , воює проти нас і робить усе, щоб Україна як держава не відбулася. Ми живемо в іншу епоху, ніж та, в яку виникло християнстао. Кожна держава має себе боронити, &quot;цесарю цесапеве, Боге боговея&quot;, як сказано в Єванглії. Тому ти тут мозги людям не пудр, бо зрозуміла твоя заківавленість, оскільки ти є московським попом. Ми живемо в Україні і маємо мати свою церкву, яку ми колись мали і яку Росія ліквідувала. Сьогодні історична справедливість торжествує - Україна має свою церкву.
18 Березня 2019, 10:57
МОЛОДЦІ, громада села Тристень і всі інші громади, які не побоялись висловити свою думку!!! Згодом всі перейдуть УПЦ і прихильникам Росії не вдастся зробити Російську Православну Церкву! Можете навіть не старатися!!!
18 Березня 2019, 11:57
ОГО-це сраний троль.Він і на фейсбуці кругом пише свою маячню про МВФ, НАТО ,Томос та ін.
18 Березня 2019, 12:03
З коментів розумію, що Щуринці б вийшли як на сході танки зупиняти яби кгбшний попяра сказав. Вата
18 Березня 2019, 13:10
Люди, ви подумайте, як в селі, де є хлопці, які воювали в АТО, церква може бути російською??? Та з поваги до них ми повинні зробити цей крок. Звісно, всі розуміють, що це політичний хід Порошенка і що не треба церкву змішувати з політикою, але ми стали просто заручниками ситуації. То давайте хоч тут покажемо свою згуртованість, так як стояли на Майдані! ПІСЛЯ ЦЬОГО ВЕЛИКОГО КРОКУ нас не зможе здолати ніяка Росія!!!
18 Березня 2019, 13:16
Який сором,ви всі віруючі в Бога люди,а один одного обливаєте брудом.адже зараз піст і ви не можете схаменутися.
18 Березня 2019, 13:27
Отож повинні проявити любов до СВОГО НАРОДУ ане окупанта!
18 Березня 2019, 13:30
Підіть і присоромте московського попа з Щурина, бо саме такі як він бунтують людей, провокуючи на спротив переходу до ПЦУ. Якби такі попи вели себе відповідно до християнської віри, то не було б таких випадків, як у Щурині.
18 Березня 2019, 13:45
Ти вже з Олександр перейшов на православний??))))) Дігалевич не стидайся))))
18 Березня 2019, 13:50
Церква є Христова, а не російська чи українська. Вас послухати, то і Бог не наш, бо родився в Вифлиємі. Стидалися б ви!!!!!! Не треба пхати носи в Церкву через дурну владу кремля, бо і на банковій сидять такі ж самі. Схаменіться!!! Небозь цукерки рошенівські дітям купляєте? То і цього не можна робити. Подуріли всі!!! Треба бути патріотом, а не націоналістом!!!
18 Березня 2019, 14:58
Люди добрі схаменіться. Чому створюєте ворожнечу між людьми у великий піст Ходіть і моліться. Не ображайте священників. Ви будете мати великий гріх. Патріоти нехай підуть на схід де були наші дітм і є до цих пір. Гинуть, голодують, втрачають здоров'я. На передову підіть. Батюшок не ображайте. Буде все зареєстровано офіційно, тоді буде видно. На даний момент моліться.
18 Березня 2019, 15:10
Молитися, звичайно, треба, і молитися щиро. Але й роботу треба робити, в тому числі й роботу щодо відсічі російським агресорам, з вини яких гинуть наші люди на сході і з вини яких Україна втратила свої території. Священників ніхто не ображає, але московським попам треба давати рішучу відсіч, бо саме вони творять колотнечу, брешуть людям і намагаються маніпулювати нашою свідомістю, підтасовуючи історичні факти. Ось цю роботу маємо виконувати ми, кожен з нас, хто хоче захищати майбутнє нашої держави, майбутнє наших дітей і онуків. Цю роботу маємо виконати ми, бо в Бога, як відомо, рук нема.
18 Березня 2019, 15:13
Ти хоч сам зрозумів , що написав?
18 Березня 2019, 15:25
Стільки бруду а правди мало. Я також вчора був на службі в Доросинях. Постараюсь подати короткий репортаж, як кажуть з місця події. Про ціни на церковні треби , на свічки і т.д. (думаю до вечора буде на сайті.) Хоча один факт хочу оприлюднити зараз. Рішенням двадцятки, людина яка має фінансові труднощі прийшовши на службу може отримати дві свічки безкоштовно, найдорожчі по 6грн. . А щодо підрахунку, дійсно рахують члени двадцятки. До цього касир і піп і нічого років шість не робилось ні ремонту, ні покраски храму. Все ховалось в глибоких кишенях ряси.. .
18 Березня 2019, 15:38
Це все боротьба за гроші, у церкві побори ростуть , без грошей і з хати не виходь, батюшки будуть триматись за російський патріархат, бо там добре платять, а ми давайте будемо іх в цьому підтримувати. Якби в Москву гроші не возили, (винаймали вагони)то не дуже ми ім були б потрібні, хіба , що для пропоганди, що батюшки дуже вдало роблять.
18 Березня 2019, 17:59
Тристенці молодці ,так повинно бути по всій державі щоб слова про російській потріархат не було чути,і про кіріла і гроші прихожан не тратилися на патрони російської армії яка знищує нашу Україну і вбиває наших солдат
18 Березня 2019, 18:21
Вітання Вам
18 Березня 2019, 21:42
Вітаю і Божої<br/>Вам благодаті
18 Березня 2019, 22:35
Перш ніж розповсюджувати неправдиву інформацію впевніться у її достовірності, а краще сходіть до церкви і самі послухайте!
18 Березня 2019, 23:53
По церковних законах ПЦУ є законна так як отримала томос.А РПЦ на чолі Гундяя взагалі розірвала стосунки зі Вселенським Патріархом і ніякого томосу в них немає.Так що хто тут розкольники.Коли священники РПЦ відмовляються молитися за здоров я воїнів АТО це нормально? І я не думаю що хтось з прихожан ПЦУ не впускають в церкву людей з іншими поглядами.Прихожан після переходу до ПЦУ дійсно побільшало почали ходити ті хто в церкву ходив раз на кілька років.А тепер подивіться про що ви говорите &quot;чи довго вони находять&quot;.Замість того щоб порадіти за цих людей і підтримати ви навпаки невірите вних і будете зловтішатися якщо хтось дійсно потім перестане ходити в церкву.На рахунок 200 гр це нісенітниці несуть хто скільки може навіть якщо ви прийдете зовсім без грошей ніхто вас не прожене і не осудить.Люди схаменіться.Скільки можна молитися за Гундяєва замість молитви за нашу Україну наших воїнів наших людей.
19 Березня 2019, 01:36
Вчителько у відпустці до корів у Ворончин
19 Березня 2019, 13:43
Уявіть собі, що якраз був і бачив, інакше б звідки мені це знати.
19 Березня 2019, 13:51
Ви як ті попугаї!!! Почули і вивчили нове слово і давай: томос томос томос томос!! Аж смішно!!
19 Березня 2019, 20:07
І чим же він ображав?
19 Березня 2019, 22:41
не кидайте бісер свиням всеодно нічого не зрозуміють
19 Березня 2019, 22:50
Так наші священники вже міліонерами стали, бо ми всі по 1000 як мінімум походу несемо до церкви, ти про що говориш??? Прийде 5 бабусь у церкву принесуть по гривні, і ми що купимо патронів нашим солдатам в голову, та нема слів ви придурки включіть свої мозги, якщо вони у вас є, як можна в москву гроші пересилати??
20 Березня 2019, 00:09
А порахуйте скільки цукерок в Росії з'їдають, то це не куля в солдата?
20 Березня 2019, 00:31
То це ці 5 бабусь такі коменти строчать? А те що в москву гроші ідуть це гріх заперечувати. Хоча не в грошах діло. Хватить пропаганду російську розводити, підтримувати агресора, коли хлопці на фронті гинуть вас захищаючи. А московські попи на малозабезпеченості від України не відрікаються, доказуючи що 5 бабок принесло по гривні.
20 Березня 2019, 00:44
Напевно, 5 бабок ведуть таку боротьбу за московію і за попів,
20 Березня 2019, 00:46
,,Розкаянні''???
20 Березня 2019, 13:44
Якщо попи такі багачі, то чого ви ними не стаєте? Пару років повчитеся і будете міліонерами. А тепер ще в пцу більше будуть платити, то взагалі рай. Не втрачайте можливості
20 Березня 2019, 15:47
Щиро радію за громаду с. Тристень!<br/>Вітаю! Тішуся за земляків!
20 Березня 2019, 18:21
,,Яка ціна''!❓<br/>Уже нічого не спинити,<br/>Нажаль, далеко все зайшло,<br/>Змиритись,й просто далі жити,<br/>ніби нічого не було???<br/>Та ні..не можу..і не вийде,<br/>Бо точно знаю час прийде,<br/>Що відповідь за все дамо,<br/>Як зараз просто змовчимо!<br/>,,Торнадо'', вже не зупинити,<br/>Загрався д'явол із людьми,<br/>Я дякую що можу розрізнити,<br/>Ще за життя, а не лише з пітьми.<br/>Нічого вже не доказати,<br/>Де ,,Мачуха'' де ,,рідна Мати'',<br/>Або ви з Господом відверті,<br/>Або, та ,,пелена'' до смерті.<br/>Не має мабуть гірше, люди,<br/>Як сліпить ,,вона'' всіх і всюди,<br/>Та ні...ще є..коли прозрієш,<br/>А ти у пеклі уже виєш!<br/>Ціна помилки, величезна,<br/>Тому я мушу бути чесна,<br/>Ціна такого ,,переходу'',<br/>Скорботи для усього роду!<br/>Плата життя...і вічні муки..<br/>В Хрестовій крові, будуть руки!<br/>Пишу для тих, хто ще не знає,<br/>Чи в ,,нову''перейти бажає,<br/>Для тих, кого щось не пускає,<br/>Це Ангел на плечі благає!<br/>А тим, хто вибір вже зробив,<br/>Отця Святого замінив,<br/>Знайшов собі вже Церкву-матір,<br/>Прошу одне не забувати!<br/>Та справжня матір- що зростила,<br/>Що дітками вас охрестила,<br/>Вона ж була до цього рідна,<br/>Тепер від вас страждає бідна!<br/>Ідіть...вона вас не тримає,<br/>І вибір ваш всеж поважає,<br/>Тому, не виливайте бруду,<br/>і не влаштовуйте їй ,,суду''!<br/>Хто вірності не зберігає,<br/>Той зради точно не пізнає,<br/>І більш нема що говорити,<br/>Давайте будем мирно жити!!!
20 Березня 2019, 20:22
Вчителько з свекрухою! Чоловіків до війська а не на заробітки! А тоді лайкайте...
21 Березня 2019, 00:09
Мій дідусь, Іларіон Іванов, починав будівництво цієї церкви. Багато разів поїздив поки підібрав проект будівлі, затверджував документи, мріяв, що буде українська церква. Селяни йому допомагали, але коли дійшло до завершення будівництва храму, то дідуся підсунули і сказали, що хочуть церкву Московського патріархату в Тристені. Прикро було бачити його переживання. Бо не дозволили представникам Київського патріархату навіть почергово молитися у храмі. Але не здався. Разом із однодумцями-односельцями, свідомими громадянами, збиралися в недобудованому клубі, де й молилися разом зі священиком Київського патріархату. Вже 20 років немає дідуся, старенького коваля Іларіона, а церква нарешті стала нашою, українською, а не чужинською. Ні дідусь, ні його діти та внуки вже не проживають у цьому селі. Зате тут тепер живуть прекрасні, свідомі люди, громаядни незалежної і суверенної України. Щиро вітаю тристенців з великим святом. Адже тепер Ви, Ваші діти, онуки, молитимуться рідною мовою, прославляючи Бога і Український Народ.
21 Березня 2019, 00:09
Мій дідусь, Іларіон Іванов, починав будівництво цієї церкви. Багато разів поїздив поки підібрав проект будівлі, затверджував документи, мріяв, що буде українська церква. Селяни йому допомагали, але коли дійшло до завершення будівництва храму, то дідуся підсунули і сказали, що хочуть церкву Московського патріархату в Тристені. Прикро було бачити його переживання. Бо не дозволили представникам Київського патріархату навіть почергово молитися у храмі. Але не здався. Разом із однодумцями-односельцями, свідомими громадянами, збиралися в недобудованому клубі, де й молилися разом зі священиком Київського патріархату. Вже 20 років немає дідуся, старенького коваля Іларіона, а церква нарешті стала нашою, українською, а не чужинською. Ні дідусь, ні його діти та внуки вже не проживають у цьому селі. Зате тут тепер живуть прекрасні, свідомі люди, громаядни незалежної і суверенної України. Щиро вітаю тристенців з великим святом. Адже тепер Ви, Ваші діти, онуки, молитимуться рідною мовою, прославляючи Бога і Український Народ.
21 Березня 2019, 00:17
Зоображаете із себе патріотів і навіть не червоніете ...<br/>Справжні патріоти не сидять по хатах,справжні патріоти не їздять по заробітках,не розважаються і не воюють зі старими жінками які ходять в храм Божий.<br/>Якби ви були справжніми патріотами то давно були б на передовій!<br/>Ви самі справжні-іуди!. а не патріоти.<br/>Ви ні Богу помолитися ні захищати Вітчизну- просто не здатні!<br/>Зате насадили на себе маску&quot;справжніх патріотів&quot; і думаете що хтось вас поважае як &quot;справжніх патротів&quot;<br/>Та ціею брехнею тішетесь,бідні.<br/>Людей можна якийсь час дурити ,та Бога не обдуриш.<br/>Рано чи піздно ця маска спаде і всі побачать хто ви е насправді.<br/>Ціна тоді кожному буда сладена справжня,а не по масці..
21 Березня 2019, 00:20
Богу треба віруючих та богобоязненних людей,а не &quot;свідомих&quot; які тільки те і можуть шо на майдані скакати та храми забирати.<br/>А самим щось побудувати &quot;свідомим&quot;-слабо!
21 Березня 2019, 13:06
,,У кожного, своя правда''!!!<br/>Є між нами, різні люди,<br/>Та є, патріоти...
23 Березня 2019, 08:00
Побачимо як ви будете в пцу церкву ходити,як помрете,чи не будете УПЦ просити щоб похоронити,бо вашого не буде.Час покаже.Поки не пізно покайтеся і вертайтеся в канонічну церкву.
23 Березня 2019, 12:37
Ну,що наситились писати дурницю про нашу УПЦ церкву,закрились вже.Слава Богу.Чи ждете голосування в Переспі?
23 Березня 2019, 18:17
Ніякого УПЦ вже офіційно немає, є Російська православна церква. Бажаєте в ній лишатися і помагати Росії своїми копійками - ваше право. Тільки як потім називати себе українцем і отримувати пільги та соціальні виплати від народу України - її платників податків. Росія вам пришле хіба зелених чоловічків чи танки.
23 Березня 2019, 20:52
Що ви ,вибачте,як зазомбвані постійно всі повтряете:&quot;гроші йдуть в Москву..гроші йдуть в Москву..&quot;<br/>Цим ви шановні тільки позорите наше СБУ,бо коли Служба Безпеки здатна професійно виконувати свою роботу, їм би простіше простого було б предявити всім докази ,що гроші дійсно йдуть в Москву і як кажуть вивести на чисту воду.<br/>Та чомусь окрім пустих слів ніхто ніяких доказів за стільки часу так і не предьявив.<br/>А чому так??Чи це слабо?<br/>Тож якщо гроші дійсно йдуть в Москву то ж не відносяться вони пташками чи ще якось не помітно обминаючи кородони .<br/>Чи не так?<br/>Так само запросто можна розповсюджувати слухи що сцу шле гроші в Америку чи ще кудись.<br/>А от що їм дійсно треба буде відсилати дань до Стамбулу,то вже не слухи а дійсно правда.<br/>Вже активісти ходять по хатах і збирають гроші на свою сцу.І то ж буде не один раз ,а лише початок.<br/>Бо ж їм крім того що треба платити &quot;достойну&quot;зарплату своїм &quot;найманим пастирам&quot; так ще відсилати гроші до Стамбулу.<br/>А що ж ви думали,Фавор просто так переступив через Апостолькі правила та канони Православної Церкви і узаконив розкольників?<br/>За все треба платити ,шановні..<br/>Богу теж,прийде час,заплатите,навіть не сумнівайтесь.<br/>Бідні ви..