У селі Тристень голосуватимуть за перехід у ПЦУ

17 Березня 2019, 09:45
Свято-Різдво-Богородичний храм села Тристень 4539
Свято-Різдво-Богородичний храм села Тристень

Збори релігійної громади проведуть у будинку культури.

Захід запланували на 15:00 у неділю, 17 березня.

Головне питання порядку денного – перехід до Православної церкви України.

Коментарі
17 Березня 2019, 14:33
Буде те саме, що й в Щурині.
17 Березня 2019, 14:50
Випадок, який трапився нещодавно. Для тих, хто ще має сумніви.<br/>&quot; Браття і сестри! Розказують очевидці, що буквально недавно один священник з Могилів - Подільського перейшов в роскольники і весь приход за собою повів в розкол. І коли він почав служити свою першу службу, вже будучи розкольником, піднявши Євангеліє і сказавши: &quot;Благословенно Царство, во Імя Отця і Сина і Святого Духа&quot;. І в ту мить він застиг на місті. Що йому люди не робили, ніяк немогли привести його до памяті і навіть після того як визвали швидку допомогу. Аж через якиїсь час він прийшов до себе, поклавши Євангеліє з рук і впавши на коліна начав плакати і просити прощення. І сказав такі слова: &quot;Я тільки що побував в аду. Після того, як я підняв Євангеліє і сказав возглас. До мене Ангел небесний зійшов взявши мене за руку, повів мене в ад і показав, що мене чекає, і всіх вас! &quot;. Він глибоко розкаявся, попросив прощення в людей і перейшов назад в канонічну церкву.<br/>Господь поругаємим не буває!!!&quot;
17 Березня 2019, 15:11
Аяяяяяй та ти шо ото видение як в кіно до лику святих його. Треба буде зателефонувати до попа розпитати шо там він ше побачив
17 Березня 2019, 15:23
а може будуть голосувати щоб залишитися у тій самі цервкві що молилися раніше
17 Березня 2019, 15:32
Шняк, високо не взлітай, відповідь страшна буде з тебе, хочеш в пекло, так іди туди сам, а не людей за собою засліплених тягнеш!
17 Березня 2019, 15:39
Яку траву ви там кадило пхаїте що так вставляє?
17 Березня 2019, 15:41
А слабо писати свої справжні імена і фамілії ?
17 Березня 2019, 15:42
Брехня не може бути Істиною, якою ви йдете
17 Березня 2019, 16:59
І чого далеко ходити? Он у Квітневому і автобуси з людьми з Луцька попригнали і по 100 гр-н давали і ікона над входо м поч орніл а і ...що би то ще придумати? бо злість груди розпирає і слина з рота скаче.
17 Березня 2019, 17:27
Сексоти рулять як в Щурині так і в Тристені.Люди з часом зрозуміють хто є хто.Потрібно було вчасно відкрити архіви КГБ,і цього що зараз відбувається небулоб.
17 Березня 2019, 17:27
Сексоти рулять як в Щурині так і в Тристені.Люди з часом зрозуміють хто є хто.Потрібно було вчасно відкрити архіви КГБ,і цього що зараз відбувається небулоб.
17 Березня 2019, 17:45
....Отож бо й воно на Страшному Суді, всі ми перед Богом відповідь дамо, і правда восторжествує, сатана буде попраний, як і ваше ПЦУ, таке враження, що ви вірите не в Бога, а в якісь націоналістичні ідеї, зло розпирає, приклад тому Шняк, на одне лице глянь, і все ясно, таке враження, що людині дай автомат в руки і всіх перестріляє, хто не такої думки як він.Їздить як той чорт в подобі людській і людей бунтує.Філарет справжній КГБіст і по сьогоднішній день являється агентом, вивчіть його біографію.
17 Березня 2019, 17:46
....дай Бог щоб і ви прозріли і стали добрим а не злим)
17 Березня 2019, 18:06
Прихожани с.Тристень тримайтеся своєї віри,не піддавайтесь розкольникам!Бог вас не залишить,ми молимося за вас!
17 Березня 2019, 18:22
Про який розкол йдеться?Хіба у ваших головах.ПЦУ визнана Вселенським патріархом!Вона є канонічна !Побрехенька про нібито ніким не визнану церкву вже не діє.
17 Березня 2019, 18:22
Хай Вас благословить Бог Тристенці. Будьте З Богом І Україною. А москалі чують свій кінець от і &quot;бісяться&quot;.
17 Березня 2019, 18:42
Голова в тебе розколиться а не Україна і Українська православна церква.....
17 Березня 2019, 19:33
Раби! московіі ГРЯЗЬ !
17 Березня 2019, 19:37
Без покаяння ніяке визнання недійсне .<br/>Розкольники були і розкольниками осталися,згідно правил Святих Вселенських соборів.<br/><br/>Апостол Павел пише в Галатах 1: 8-9:<br/>&quot;Але якби навіть ми, або Ангел з неба став благовістити вам не те, що ми благовістили вам, нехай буде анафема. Як ми сказали, так і тепер кажу: хто би проповідував вам не те, що ви прийняли, нехай буде анафема&quot;.<br/><br/>Висновки такі:<br/>1) навіть Ангел з неба не є авторитетом, якого слід слухати, якщо вчить не так, як вчив Павло. Тим більше теперішні лжевчителі, яких повно тепер, і які вимагають покірливого послуху собі;<br/>2) Будь-хто, хто вчить &quot;іншому благовістю&quot;, тобто, &quot;іншому євангелію&quot;, якому не вчив Апостол Павло, автоматично потрапляє під анафему, тобто, відлучення і прокляття.<br/><br/>Таким чином, якщо ви бачите, що хтось додає щось від себе до вчення, яке проповідував серед язичників Апостол Павло, наприклад, заявляє, що потрібно дотримуватися Мойсеїв закон або суботу, давати &quot;десятину&quot; або &quot;жертви подяки&quot;, не хоче працювати, проповідує &quot;євангеліє процвітання&quot;, то знайте, що це не авторитети для вас, тому що Павло сказав, що навіть він сам або Ангел з неба не є достатнім авторитетом, щоб ви їх слухали, якщо навіть Ангел з неба почне вчити іншому.<br/>Ніхто не є таким важливим авторитетом, що може вам проповідувати лжевчення під виглядом &quot;одкровення&quot;. Якщо Апостол Павло не вчив нічого подібного, то знайте, що ви маєте справу з лжеучителями, яким Павло оголосив анафему, і ви не зобов'язані їх слухати, навіть якщо вони заявляють, що їх поставив Бог<br/><br/>Так що анафемстовання патраха Варфоломея-ритання часу.<br/>Хіба що кара Божа його настигне раніше.<br/>Про що навіть е пророцтво в грецького старця іеромонаха Елпідія.
17 Березня 2019, 19:43
Що ви плетете!!! Хватить лякати, лякані!!
17 Березня 2019, 20:17
Є православна церква московська, є теж православна сербська і польська і румунська.. Україна прийняла хрещення від Константинополя , факт -так!! Чому не може бути українська православна автокефальна в єдності з тим хто від кого прийняли хрещення???!!! А хто хоче перебувати в єдності з російською православною, може, тільки треба правильно себе називати!! Правда одне але --- не забуваймо, що війна і хто агресор.... і часто бачимо поруч і Путіна і патріарха Кирила... коментар зайвий...
17 Березня 2019, 20:32
А хіба усі канони писані АПОСТОЛАМИ? вони писані ВСЕЛЕНСЬКИМИ СОБОРАМИ на яких головував КОНСТАНТИНОПОЛЬСЬКИЙ ПАТРІАРХ від якого ви відреклись а значить і від канонів. ЯКсин від матері буває відрікається так і ви від МАТЕРІ ЦЕРКВИяка вас охрестила і вела до спасіння цілих 700 років.Дала ВОЛЮ ави влізли в ярмо до мачухи і кажете що мати не мати бо бідна патафій то мало має!
17 Березня 2019, 20:33
Який ти недалекий, почитай Біблію, послання апостолів, житіє святих, отоді може зрозумієш, а то тільки рожище.район читаєш і ТСН дивишся
17 Березня 2019, 20:39
Ні в Бібліі ні в посланнях ап.ів канонах про мп. і згадки немає.Погано читаєш або не те!
17 Березня 2019, 20:46
А з Щурином ще не ваша перемога!....
17 Березня 2019, 21:10
Не треба ображати священника Подивись на своїх зарослих хвостатих - . пашу мерс онуфрія і деяких <br/>місцевих - такими тільки дітей лякати <br/> А зброю для знищення українців вже давно кирило дав вам . Кров на ваших руках.
17 Березня 2019, 22:18
Молодці Тристенці!!!
18 Березня 2019, 01:38
Ну ти й тупий!!!...., що ти верзеш?!!!! Аж гидко читати, які не освітчені люди, а строять з себе всезнаючих. Сором!!
18 Березня 2019, 01:42
46 людей тристенців, ви молодці!! Не переживайте. Ви з Богом!! Останні будуть першими..... А от тим 104 то я співчуваю.
18 Березня 2019, 09:33
Співчуваю таким тупим як ти....за бутилку горілки грішиної то продасиш все і матеру і дітей...
18 Березня 2019, 16:30
З автоматів чи з рушниць тільки ваші московські попи стріляють.Жидичин підтвердить.Тож не плюйтеся жовчю,бо вже й самі не знаєте,що придумати.
21 Березня 2019, 20:42
Хай Бог дасть мудрості і терпіння нашим священникам УПЦ слухати такі образи.Скільки лукавих людей є в світі.Нові збори роблять в Переспі,бач не по їхньому,не зганьбили ще церкву,не по їхньому вийшло.Раз так давайте ще раз зробим збори в Тристені і прийдем не п'яними і не будемо кричати.Чесно голосуєм.