Рожищенська музична школа дала звітний концерт

12 Березня 2019, 14:20
5417

У районному домі «Просвіта» відбувся звітний концерт учнів та викладачів Рожищенської районної дитячої музичної школи.

Про це інформує сайт Рожищенської РДА.

«За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури в районі. В музичній школі навчають дітей розуміти музику, виховувати в собі естетичний смак, вміння відокремлювати високе мистецтво від недосконалого виконавства», – йдеться у матеріалі.

Цього року культурно-мистецький захід присвятили Року сім'ї в Україні, який оголошено Всеукраїнською Радою Церков.

Програма концерту складалася з яскравих вокальних, інструментальних творів у виконанні вчителів, учнів та творчих колективів школи.

На завершення свята до вітального слова запросили голову райдержадміністрації Інну Гайворонську та міського голову В'ячеслава Поліщука.

Вони дякували викладачам за те, що виховують таких талантів, дітям – за те, що дарують ці таланти глядачам, батькам – за те, що приводять дітей у музичну школу, і директору школи, завдяки якому заклад розвивається.







Коментарі
12 Березня 2019, 17:30
А більше фото не можна було зробити,щоб батьки побачили своїх дітей.Чи головне,що Гайворонську з Поліщуком показали????
12 Березня 2019, 17:56
Ну ,а як ви хотіли?Головне це Гайвороонська з Поліщуком,а не ваші діти.
12 Березня 2019, 19:55
Самого себе тоже виставив підлабузник старий.
12 Березня 2019, 21:03
З сайту РДА. Де висвітлюється робота РДА. От нехай би журналіст сходив на свято, поіотографував і мали б тоді. А так...
12 Березня 2019, 23:07
Концерт був справді дуже хорошим. Діти і викладачі грали чудово. Добре, що маємо таку школу у себе в місті. Шкода мало фото.
12 Березня 2019, 23:18
А звук був непрофесійний як у сільському клубі.
13 Березня 2019, 10:57
Де фото діток? Було ж стільки журналістів,аж на сцену залазили,що родителями не як можна було своіх діток зняти,а фото нема?
13 Березня 2019, 12:17
В травні відзначають день сімї, а звіт треба було присвятити до 205 річниці Т.Г.Шевченка. Так багато музичних творів є на слова Великого Кобзаря. До 8 березня аж ніяк . Живе совковим життям .... Співає і надалі в цекркві Московського патріархату?
13 Березня 2019, 15:44
Фото є багато...якщо не всі висвітлено то стаття не гумова...було виконано багато репертуару різного...а тим хто, заздрить моя Вам порада гризіть лікті
14 Березня 2019, 01:33
А навіщо тоді фографувати наших дітей,якщо ми їх не можемо подивитися?Тоді не лізе на сцену і не фотографуйте нашіх дітей,дайте змогу родітелям спокійно сфоткати свою дитину,а не ваші дупи.
15 Березня 2019, 09:54
Ще піонерські галстуки причепити дітям в хорі залишилось і совок. Зараз навіть і хор можна зробити сучасним.