У Рожищі судили продавця фальсифікованого алкоголю

11 Березня 2019, 14:32
3975

Рожищенський районний суд притягнув до адміністративної відповідальності та покарав продавців фальсифікованого алкоголю штрафом у 3200 гривень.

Про це повідомляє поліція району.

Правопорушення виявили дільничні офіцери поліції Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП. Фальсифікат продавали у Рожищі на вулиці Заньковецької. Працівники поліції задокументували факт реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

На винну особу склали протокол про адміністративне правоапорушення за ст. 164 – 16 КУпАП (Зайняття забороненими видами господарської діяльності).

Передрук заборонено.

Коментарі
11 Березня 2019, 21:33
хто це на заньковецької
12 Березня 2019, 12:16
Лариса
12 Березня 2019, 19:14
Краще увагу звернули б на матерів які пропивають кошти які платять на дітей а самі діти ходять голодні і холодні. Страх дивитись. Міліція до них приіде подивиться на це все і на цьому кінець. Ну некуплять вони в тих що на хаті продають. Та вони куплять де інде. Такі сімі... Матерів забрати гроші то і діти ім нетреба. Одна Альона живе біля вокзалу і іі,, падружка,, біля 1 оі школи. Діти мучяться в такіх сімях. Майбутнього в них нема. Забрали б. В них краще дітям було б. Коли я в поліції говорила про них. Вони кажуть ми знаемо, але що ми зробимо. Що?? Тоді хто. Коли соціальна приходила і теж нічого....
12 Березня 2019, 19:51
Служба у справах дітей чим займається? Підіть до дітей подивіться .Сидить на двох кріслах і керує .
12 Березня 2019, 20:03
Служба у справах дітей були у них вдома. Прийшли побачили пішли. Все. І далі батьки получають кошти.
12 Березня 2019, 23:22
то треба дзвонити на 102 тоді буде толк, а так тільки приїдуть і поїдуть...