Вітер поламав дерева у рожищенському парку

11 Березня 2019, 11:19
4921

Останніми днями погода у Рожищі погіршилася. Поряд з дощем – сильні пориви вітру. Синоптики прогнозували шквальний вітер до 30 метрів за секунду.

Негода погосподарювала у дворах рожищан, поперекидавши предмети побуту. Подекуди з покрівель позривало листки шиферу.

Постраждали й дерева у рожищенському парку. Фотокореспондент Район.Рожище зафіксував наслідки негоди.









Коментарі
11 Березня 2019, 14:10
Парком це назвати дуже тяжко, так собі захаращена територія(((
11 Березня 2019, 14:18
та таки правда - не парк а так собі - залишки від стхійного сміттєзвалища...
11 Березня 2019, 14:23
алея понад ліцеєм( 4 школа) то не компетенція міської ради<br/>а оце парк теж не ваше?
11 Березня 2019, 14:43
Підтримую Анатолія та Леоніда,та й інших читачів.Цей колись парк -ганьба місцевої влади!
11 Березня 2019, 14:44
Шкода дивитись на ці хворі дерева уражені омелою!((((
11 Березня 2019, 14:46
Меліораційні канали,таке враження, нечистились десятками років.
11 Березня 2019, 14:59
Площу за кілька років зробили.... Може де правнуки і по парку нормальному погуляти зможуть. В нас все ж робиться зі швидкістю меланхолічного равлика в затяжній депресії.
11 Березня 2019, 17:22
Золоті слова про бютівську владу і влучний діагноз для мера.
11 Березня 2019, 17:24
Це як дом прівєдєній
11 Березня 2019, 22:26
Питання з парком доручили вирішити Шинкаруку скоро не буде ні парку ні лишніх питань .
11 Березня 2019, 23:28
Красава
11 Березня 2019, 23:42
Вздовж вул. Макаренка зі сторони спец.школи стоять старі сухі дерева з поламаними обвислими гілками, страшно йти. Таких дерев цілий ряд, теж до пори, до часу, поки не станеться якась біда...На Як вони встояли сьогодні - чудо-просто щастя, що нікого не прибило, хоча обломки гілок лежали на дорозі.
12 Березня 2019, 01:16
Ще б міська влада звернула увагу на жахливий стан тротуарів по всьому місту. Фактично єдина вулиця де є тротуар - Незалежності. На решті жалюгідні покриті болотом і трощеним асфальтом. Зокрема Гагаріна і Грушевського. Люди змушені ходити по проїзджій частині - де можуть стати жертвами неуважних водіїв.
12 Березня 2019, 11:41
Цілком можлива і у нас ситуація як у Вінниці. Не доведи Господи!<br/><br/>Пропонуємо адміну створити опитування на сайті &quot;Чи задовільняє вас діяльність чинного мера?&quot;. Тоді він сам бачитиме свою підтримку серед виборців і оцінку своєї роботи і можливо уже зайвий раз балатуватись не буде.