Рожищенський колектив розважав волинян у сиропусну неділю

11 Березня 2019, 10:33
4471

У сиропусну неділю, яку ще називають прощеною, на площі перед кафедральним собором Святої Трійці у Луцьку відбувся захід під гаслом «Збирайся, родочку, на колодочку».

Люди залишились після Божественної Літургії 10 березня, повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Запусти на Чотиридесятницю пройшли із благословіння та за участі митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Вперше такий захід провели за підтримки Управління культури з питань релігій та національностей облдержадміністрації.

На початку дійства архієрей звернувся до всіх, хто зібрався на це свято, із побажанням сили і наснаги достойно провести Великий піст.

Виступили архієрейський хор «Оранта», оркестр Національної гвардії України, фольклорні колективи сіл Куснища Любомльського району і Заставне Іваничівського. Рожищенський район представив місцевий колектив «Писанка».

Читати також: Рожищенський колектив «Писанка» заспівав в ефірі ранкового телешоу

Гостей частували різною смакотою.

2






1


1

Коментарі
11 Березня 2019, 13:08
Внанували би пам"ять Великого Кобзаря у Ржищах в Просвіті. Сімейка патріотів агов де ви ? Зять , теща і дочка
11 Березня 2019, 14:00
яка убогість......
11 Березня 2019, 14:21
а вам все не так - в Рожищі були святкові концерти - 7 і 8 березня<br/><br/>скільки людей на них прийшли?
11 Березня 2019, 15:03
Ви провокатори і збирачі лайна. Ви не сайт новин, ви гімносайт. Ви не висвітлюєте події. Ви збираєте бруд. І як вам, приємно читати, як троє-четверо покидьків обливають брудом людей? Так не можна, рано чи пізно ви цим покриєтеся з головою. Або вас почнуть пи-ти ті, кого ви тут з таким задоволенням дозволяєте паплюжити. І не видайте! Якщо можна тут поливати священників, вчителів, культуру, посадовців, лікарів, то будьте готові, читати «радості» і про себе. І хай всі читають!
11 Березня 2019, 15:03
Ше за советів 8 березня так не шанували , як чогось зараз. Звітувала до цього дня і ДМШ. Краще було б до Т.Г.Шевченка. Патріоти на майдані помирали і читали Кобзаря. Як скоро всі забули живеться добре, добрі зарплати,спимо спокійно , гулянки п&quot;янки і т д. Ганьба. На що дивляться координатори гумонітарної сфери?
11 Березня 2019, 16:14
Таки правда, нема ні одного районного сайту, де б лили стільки бруду в коментарях і ті коменти не модерувалися. Тільки Рожище, але ж читайте публікацію вище- рейтинг найбільший)) знають що роблять. Але все вертається бумерангом, запам'ятайте &quot;шановні журналісти&quot;
11 Березня 2019, 17:09
а шуба яка гарна в м михаїла
11 Березня 2019, 18:42
Барин при мехах))