У Рожищі водій перегородив заїзд у вулицю

08 Березня 2019, 14:10
6453

Неправильно припаркувався водій автомобіля «Skoda» на вулиці Незалежності.

Машина перекрила заїзд до прилеглої вулиці. Про це повідомляє кореспондент Район.Рожище.

На зауваження водій реагував грубо. Мовляв, яке кому діло, де хочу, там і паркуюся.

1

Коментарі
08 Березня 2019, 17:36
Скотиняка!!!
08 Березня 2019, 17:44
покажіть номер машини того бичари
08 Березня 2019, 19:59
Чому номер замалювали? хай знають шо це за гівно
08 Березня 2019, 20:41
А де "славна" поліція ....
08 Березня 2019, 21:05
і де ж наша славна поліція чи тільки бабок на базарі розганяти вміють
08 Березня 2019, 21:14
Бо немає стоянки в Рожищах .Булаб стоянка не ставали де попало
08 Березня 2019, 21:40
Водій ДИБІЛ!!!
08 Березня 2019, 22:01
А де поліція як завжди
09 Березня 2019, 00:01
Треба зразу викликати поліцію і хай оформляють, а не гиркатись з бидлотою. Ним все до одного місця, так що тільки 102. Але цікаво чи постфактум можна покарати порушника, докази ж є. Свідків теж можна знайти.
09 Березня 2019, 02:18
Певно то Коля -Сотка-був з малою.
09 Березня 2019, 02:33
Це не реформа поліції, а повний бардак. <br/>Біля &quot;сім 23&quot; постійно паркуються авто і ніхто нікого не штрафує.<br/>Дуже шкода, що немає Миколи Кропиви, який б навів порядок за три дні.<br/>Аваковський хаос.
09 Березня 2019, 06:21
Там знак стоїть що зупинятися неможна але поліція нічого небачить бо вона зайнята бабками на базарі
09 Березня 2019, 09:51
малий не чуди
09 Березня 2019, 09:55
Ніхто нікого не боїться.
09 Березня 2019, 10:37
Так вечері там одні дибіли так паркуються, а це якийсь приїхав і став як стає вечері. Нічого дивного
09 Березня 2019, 12:00
А в душі він лишився бляхарем! Бляхи можна вцепити українські, але бляхарську натуру людини змінити не вдасця. Бидло є бидлом.
09 Березня 2019, 14:35
Ви подивіться самі на себе. А не судіть інших. Там Бус білий на фото взагалі стоїть на вулиці перекривши проїзд взагалі
09 Березня 2019, 23:14
той бус не міг заїхати в вуличку для вигрузки товару в магазин &quot;Кіт Пес&quot;. нічого не порушивши вигрузив товар і поїхав
10 Березня 2019, 02:07
Де там знак стоїть, що зупинятися неможна? За переходом з тієї сторони де зупинилось чи запаркувалось авто. Хоть воно кажись і припарковане не по правилах саме в тому місці і мордою не в ту сторону. В автора даної статті притензії до відстані від виїзду?
10 Березня 2019, 03:27
А то нічого, що бус може товар привіз і саме через це чмо не може виїхати??? <br/>Тим паче водію шкоди зробили зауваження на, що той відраегував не досить адекватно.
28 Березня 2019, 00:41
Коля Кропива і Саша Мельничук навелиб жах на таких водіїв за лічені години.