У Копачівці скаржаться на роботу голови ОТГ

05 Березня 2019, 09:21
Голова Копачівської ОТГ Олександр Совтис. 6715
Голова Копачівської ОТГ Олександр Совтис.

На сторінці Копачівської громади у Facebook скаржаться на роботу голови ОТГ Олександра Совтиса.

«На жаль, нинішня влада Копачівської громади проводить свою діяльність кулуарно та непрозоро. Громада не знає про те, коли відбуваються сесії. Спроби громадян вияснити циклічність сесій та порядки денні не увінчалися успіхом. Працівники ради заявляють про те, що лише голова про це знає. Виявилося, що самі депутати взнають про засідання сесії лише за день до її проведення всупереч регламенту. Порядки денні стають відомі депутатам лише на сесії», – йдеться у дописі.

Також автори сторінки пишуть про запізнення публікування рішень.

«Проекти питань сесій та засідань виконавчого комітету не відомі та на сайтах не висвітлюються. Рішення публікуються із значним запізненням. Так, на сайті Копачіської ОТГ 1 березня ми можемо бачити лише рішення за грудень 2018 року», – скаржаться жителі ОТГ.

Не бачила громада й бюджету. 

«Ця інформація не оприлюдена і носить таємний характер», – скаржаться вони.

1
Скрін зі сторінки.
Скрін зі сторінки.

Коментарі
05 Березня 2019, 11:45
А чому ж ви не поцікавилися хто ж веде цю сторінку? Це легко зробити лише глянувши на обкладинку... Це не позиція громади, а лише однієї людини. Не опускайтеся до рівня Аверсу. Робота робиться і це видно, тому не треба підігрівати провокаційні дурниці отакими публікаціями.
05 Березня 2019, 11:52
Це не сторінка громади. Той клон сторінки веде Савчук особисто!
05 Березня 2019, 11:57
Яка різниця хто веде. Суть в тому чи це правда, чи ні.
05 Березня 2019, 12:00
А що ж ви хотіли. Там де голова і більшість має Укроп, там скрізь так. Тільки на Луцьк гляньте. Все вирішується лише за партійною потребою.
05 Березня 2019, 12:09
Громада бюджету не бачила? Цікаво-цікаво. Він окуляри протирав? Чи то китайська грамота?<br/>https://kopachivska-gromada.gov.ua/docs/141073/
05 Березня 2019, 12:19
Чому редакція підтримує всіляки плітки?Якщо це написала одна людина, і три лайкнули, то це ще не означає скандалу. Не роздувайте того, що не підтверджено. За наклеп можуть і до суду подати.
05 Березня 2019, 12:22
Чого голова ОТГ не одного разу не прозвітував перед громадою про свою роботу фінанси інше
05 Березня 2019, 12:29
Євгеновича знаю ,як порядну і відповідальну людину,,не один рік.. На посаді голови ОТГ він намагається дійсно зробити все для громади села, цьому є безліч доказів ,незважаючи на недостатнє фінансування держави і все інше..Тому зрохуміло ,хто розпускає такі слухи..
05 Березня 2019, 12:51
А хто конкретно скаржиться? Друзі, та це ж типова анонімка, написана з однією метою,- дискредитувати ім`я голови. Про авторство мохна здогадуватися - хто хоче бути центром впливу, а йому не вдається?
05 Березня 2019, 12:51
Де звіт перед громадою збори громади коли проведе що зроблено на що пішли кошти .
05 Березня 2019, 12:57
Порядна людина? Нехай відповідні органи, перевірять рахунки його сестри і звісно запитають у її, де вона заробила такі кошти.
05 Березня 2019, 13:12
Сторінку Копачівська громада веде Савчук. <br/>А озлобився тому що сесія Гайворонській не дозволили прихватизувати гектар землі.
05 Березня 2019, 13:38
Ви тільки в школу гляньте. Усі люди переводять дітей з Копачівки у Рожище та Маяки. Бо рівень навчання нижче плінтуса. А голова сільради не міняє генерального директора шкіл Косміна, бо горілку разом п'ють.
05 Березня 2019, 13:45
Якщо горілку не будуть пити, то не дадуть в школі сесії проводить. )) Позорище. Нащо було взагалі то отг робити.
05 Березня 2019, 13:52
Те,що нічого не робиться,це правда і розвалюється все те,що зробилося за попередньої влади...
05 Березня 2019, 14:01
Слова Циніка в точку!Школу назвати закладом навчання,то себе дурити....
05 Березня 2019, 14:18
Тут вже повинні, керівники кожного закладу взятися до роботи,а голова ОТГ взяти над ними контроль,бо все розвалиться до ручки!!!
05 Березня 2019, 14:20
Народ правду каже!
05 Березня 2019, 14:28
Ви ж розумієте, якого ви собі депутата нажили в образі Савчука?
05 Березня 2019, 14:32
Чому голова ОТГ не звітує?Так роблять голови інших громад,наприклад:Княгининівська...Мабуть Савчукові більше &quot;болить&quot;все,що діється і твориться на території Копачівської ОТГ
05 Березня 2019, 14:44
Про попередню владу взагалі мовчіть, вони ніфіга не робили, а дєрєбанили все шо можна.
05 Березня 2019, 14:45
Тупий висер, анонімка мейд-ін Савчук. Його суб'єктивна гівняна позиція, це не позиція всіх людей в громаді, баба яга чи дід Савчук завжди проти і палки в колеса
05 Березня 2019, 15:57
А коли Савчук набереться з гайворонсько. Скільки їм теї землі треба
05 Березня 2019, 15:58
Питання хто «усі люди» переводять дітей у інші школи? По вашому у школі зовсім не залишилося дітей? І ще одне. У маяки їздять діти із Луцька, Рожищ. Тоді виходить, що і там школи і вчителі нікудишні? Як вам таке?
05 Березня 2019, 16:01
Саме цікаве те, що почали за &quot;здравіє&quot; а кінчили за &quot;упокой&quot;. Один пост в фейсбуці настроїв людей не на добрі діла а на революцію. Те погано, се погано. Говорити можуть а щось змінити то палець об палець не вдарять. ЛЮДИ ЗГУРТУЙТЕСЯ ТА НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ТУПІ ПРОВОКАЦІЇ
05 Березня 2019, 16:25
Не отг а опг )))
05 Березня 2019, 16:29
Копачівка це такий мухосранськ і заслуговує токого ж голову. Їм кажуть про порушення регламенту, а вони про хороший хлопець. Примати...
05 Березня 2019, 16:58
Не бачу нічого доброго в ОТГ. До прикладу. За медицину не дбає. Культура на нулю, завклуби на місцях зовсім не працюють, клуби закриті постійно. Тільки й знають, що їздити на іменини і піаритись потім в інтернеті .Зробіть в себе в клубі для своїх людей захід, бо ви там працюєте за що зарплати їм платять. Бюджет не наповнюється, тільки й ждуть від Еріка грошей. За освіту теж нема що говорити. От вам і ОТГ.
05 Березня 2019, 17:20
Житель громади описав все внятно і правдиво!
05 Березня 2019, 17:23
Ти стань на місце голови а тоді громада пабачить чи ти в змозі справитися з тими обов'язками а не сидіти писати всяку хр,,нь
05 Березня 2019, 17:28
Тут ніхто не ображає того Євгеновича,те,що він добрий там порядний то діло одне,а те,що він має бути &quot;хазяїном &quot;то зовсім друге...а з того,що бачимо кругом,так ним і не &quot;пахне'
05 Березня 2019, 17:30
Савчук, не пались. А шодо культури, ти коли в клубі останій раз був? А стільки всяких концертів як зараз, то ше ніколи по селах не проводили.
05 Березня 2019, 17:34
А на рахунок Савчука з Гайворонською:мають голови,то беруть!Завадьте,якщо це не законно!
05 Березня 2019, 17:57
Савчук нехай розбереться з Новосадихою. Вона навчила не ходити на роботу завклубам
05 Березня 2019, 18:19
ой не кажіть за клуби башова рулить!!!!!!!!!!!
05 Березня 2019, 18:55
Не знаю за башову. А в підгірнлму та й уберезолуках теж клубизавжди закриті. Концерти були може восени то на що живиться влада. А якби вчитель не прийшов би на урок. Чи продавець не відкрив би магазин. Чи медик не прийшла б на виклик. То ж людям за те зарплату не малу платять.. Все через те. Що не має господаря і контролю.
05 Березня 2019, 19:35
Ні в будинках культури,ні в школах ,ні на дорогах і т.далі немає порядку,толку... то,про які звіти мова?Що звітуватиме голова ОТГ?
05 Березня 2019, 20:37
Дайте людині працювати. Ще не один керівник вмить все не виправив. Час потрібен. Ганити сидячи дома всі можуть. Напиши план, найди фінансування на реалізацію не з коштів отг, згортуй людей та підбери команду яка б з тобою працювала. Побачиш скільки часу це займе. А от тоді писка откривайте і підарась.......е керівників. Порядок і реформа починається в головах людей а потім реалізується в життя.
05 Березня 2019, 20:39
Що зробили для своєї громади???? Не голова робить,А люди свідомим повинні бути!@@!!Прикро,на хохолський підхід дивитись!!!!!
05 Березня 2019, 21:04
Чому голова отг боїться звітувати перед громадою млже після звіту люди поміняли свою думку і пітримали його.Треба радитись ділитись.
05 Березня 2019, 21:26
Сумніваюся. &quot;отг&quot; - собі дай звіт. Отаким писакам всім би підозру влупив за сепаратизм. Піз....ти тільки можете. Ідеї свої викладайте та пропозиції а не критику. Дебіли слів нема і злості. Ви блін святі там дома сидите і пишите ху....ю.
05 Березня 2019, 23:30
Всюди рука миє руку, і ніхто не має сміливості сказати: &quot;Досить керувати школою дідові за 70&quot;.В отг не всі &quot;специ&quot; відповідають своїй посаді; жителі села займають пасивну позицію- моя хата скраю, поки мене не чіпають і маємо те, що маємо.
05 Березня 2019, 23:46
Якщо голова -або комусь чимось не вгодив,або перед кимось не прогнувся як правило заказна стаття.Незрозуміло чому зараз всі стали такі розумні,а де ж були усі ті роки,коли небуло ніякого отг,чому тоді не вимагали у чиновників району звітування чи якогось там контролю чиновників чи працівників.&quot;Москва не зразу збудувалась&quot; прийде час і все наладиться, просто не потрібно заважати і безпідставно звинувачувати голову,він сьогодні на свому місці,хтоб сьогодні не був би головою легко не було б.
05 Березня 2019, 23:57
Голова най професійний від всіх які керували до
06 Березня 2019, 00:05
Зразу видно де сраколизи
06 Березня 2019, 00:19
Ми сьогодні живемо в краіні де поки що можна вирішувати всі питання більш цивілізованіше,ніж писати різні дурні дописи та наклепи.Ніхто нікому не забороняе організовуватися ,вимагати,пропонувати радити,контролювати.Тільки е одне но.Всі хочуть ,знають як все мае бути,тільки ніхто не хоче нічого робити.Освідомте реальність і почніть з себе.
06 Березня 2019, 00:32
А Андронович ще і дальше їздить бухати до Косьміна?
06 Березня 2019, 00:48
Якщо на голову Копачівці скаржаться,що нам казати,прилеглим селам,всьому капут,ніякого здвигу в кращу сторону,ніхто не бачить, шкода!
06 Березня 2019, 00:52
Скрізь потрібен керівник-господар у всьому,а те шобло,що його оточує,допомога йому,та видно з них там толку як з козла молока!
06 Березня 2019, 09:19
Могли б хоч організувати якесь прибирання на вулицях а то сидять в конторі і нічого не роблять а ви ще хочете щоб вони про якісь там звіти нам говорили а за що вони будуть собі премії виписувати
06 Березня 2019, 09:55
Тримати сраку на дивані і хавала відкривати легко. А ви підіте, зробіте, попроюуйте побуту головою. Думаєте легко? Церша громада в районі, і поки єдина, робить перший рік. зроблено мало? Хто то з папірєдніків Совтиса зробив більше? Клуб в Копачівці був на ладан дихав. Від його одна коробка стояла все розікрали тепір ту махіну ремонтують ні один голова за клуба не брався. Систра живе в Кременці каже садіка зробили дітям на голову тикло дитину водити не страшно. П..ти легко, а робити ніхто нихоче
06 Березня 2019, 10:19
До селянина.Не потрібно і неправильно ходити і тикати що на вулицях бардак.Ви де живете?Беріть тай організовуйтесь і наводьте лад там де живете, і сусідів запрошуйте.Почніть з себе ,якщо ви знаете як воно все мае бути.До дописувача.Цікаво ,а які то вже такі важливі питання вирішуються чи може вирішувалися на сесіях,що для громади моглиб принести якийсь результат?Можливо ті рішення носили зовсім інший характер,наприклад нормативно- правовий чи ще якийсь там.,що можна безпосередньо приймати рішення і на сесіі.Для важливих питань е ще мабудь профільні комісіі де все можна обговорювати.Чи не так?А може все навпаки.Хтось або не відвідуе сесіі чи там профільні коміссі і, тому можливо не знае нічого ,що робиться в громаі,а можливо хтось просто ходить тільки ради своіх власних інтересів щоб вібгребсти комусь чи собі якийсь участок чи шмат землі, (це те що було при сільських радах).А сьогодні все інакше ,тому що отг не так все просто, тому і бісяться і пишуть всяку х...ь,хоча із присмаком -не настільки важливоі так званоі правди.Що до голови, то він не з тих хто буде збирати людей щоб розказувати про те, що особливо немае прощо,прийде час і відзвітуе.Як говорять&quot; нема піньонзи, нема кохання&quot;.Те що зовсім нічого неробиться-повна брехня.В кожному селі по трошки,-невидно нічого, а ось в маштабі громади з тих коштів які е в розпоряджені громади(це проплачені подати,та виділені державою кошти) щось все таки робиться.Просто цікавтеся.,
06 Березня 2019, 11:13
Кожен хто там(голова,депутати...)свідомо йшли туди...для чого???щоб робити,що небуть і по трошки?То хай і піднімають свої &quot;сраки&quot;,відкривають свої &quot;хавала&quot;де треба,а не коментують тут в свій захист ,маячню і візьмуться до роботи,щоб її бачили всі,а не самі собі під носом!
06 Березня 2019, 11:40
А дійсно - бюджет на сайті тільки за 2018 рік!!!! То ж хто брехун?
06 Березня 2019, 11:45
Голову обрали люди і крапка. Той, один з депутатів нехай вкуситься за одне місце. А що до клубу с. Підгірне то правда вона не ходить на роботу, возить самогонку в просвіту і все покривається.
06 Березня 2019, 11:46
Стид і сором:30 писак в коментах ллють бруд на Совтиса,депутатів:все погано,нічого не робиться...а хто з вас,не шановні,щось зробив для покращення свого села???коли монтували конструкції для автобусних зупинок\накриття\,хто з вас приніс відро води для розчину???хто привіз піску???&quot;Режисьор&quot;дав підключитися до електромережі,,то витребував 50 грн за годину користування --- міксером замішали розчин...виходячи з магазину,ви викидаєте обгортку з цукерки в смітник??? ні,на землю...за організований вивіз сміття від своїх будинків платите чи вивозите в кар&quot;єр в соснину??? а винуватий Совтис???територію ставка засрали-загадили,а винуватий Совтис??? і гріх вам від Бога,коли ви не бачите результатів роботи ОТГ!!!
06 Березня 2019, 11:51
Зате про гроші собі не забули: &quot;Копачівському сільському голові встановити надбавку за високі<br/>досягнення в розмірі 100%&quot; https://kopachivska-gromada.gov.ua/docs/141057/
06 Березня 2019, 11:55
Таки справді: https://kopachivska-gromada.gov.ua/docs/140950/ - &quot;Преміювати сільського голову з у межах фонду оплати праці в розмірі двох посадових окладів&quot;. А ви люди валіть по бездоріжжю на роботу з дітьми
06 Березня 2019, 12:02
Ти такий зрячий,шо п..ц сайт лінь полистати на очі протри https://kopachivska-gromada.gov.ua/docs/141073/
06 Березня 2019, 12:04
А це що: https://kopachivska-gromada.gov.ua/docs/141073/ чи повилазило від заздрощів?)
06 Березня 2019, 13:15
Ото показники: сміття вивозять,мабуть за дарма?чи може зупинки за не людські гроші поставили?чи може депутати воду носили і монтувальні роботи проводили?Дивіться правді в очі,підлабузники!Кругом один безлад і срач....Є стільки депутатів,а люди ще мають за них справи виконувати та проблеми різні?Встид,для чого вони?<br/>Депутат ,то і є людина від вулиці,яка повинна доносити людям інформацію,прибирання тих же вулиць,слідкування за світлом (фанарі) ііі...там роботи не так багато, та не один з них цього не виконує!
06 Березня 2019, 13:35
Кожен повинен відповідати своєму статусу, посаді,а не спитхати на людей,в тому плані:&quot;що кожен з них зробив&quot;?А багато,що!Обрав голову,та депутата!Тож працюйте!
06 Березня 2019, 13:40
А що , за всі роки до обеднання щось багато наробилося по селах?Кругом одна розруха та знищена інфраструктура.І це все за керівництва району, як минулого так і теперешнього.А сьогодні в Копачівчі ОТГ,прийде час і люди оцінять ,не все одразу.Що до медицини то це до керівників влади , міністерства медицини -пані Супрун, що до освіти- то це до керівників держави -,до міністерства освітти , які виділяють кошти на фінансування освіти,то хай і питають чи там проводять екзамени освітянам за якість освіти,керівництво громади немае права втручатися в освітній процес.Що до клубів ,то люди які там працюють не повинні просто відсижуватися до закінчення робочого часу,що вони і роблять.Тому щоб підготувати якийсь захід ,вони згуртовуються десь в одному місці і готують якусь програму,І саме головне те, що вони працюють тоді коли всі відпочивають у вихідні та святкові дні,така вже у них специфіка роботи.Ерік платить податки, які визначені законодавством і з яких утримуються заклади освіти, садочки,освітлення доріг і все таке інше, так що побережіть своі сили і використовуйте свій скептицизм там де він потрібний. Навпаки потрібно дякувати тим людям ,що хоть щось намагаються зробити для громади за ті мізерні мінімальні зарплати.Незабаром будуть нові вибори до ОТГ - Вперед!<br/>Якось так.
06 Березня 2019, 14:06
Ото да!То тут оказується міністри у всьому винні,а не місцева влада і керівники установ, керівники держави мають навести лад в Копачівській ОТГ,а ці ,хай далі бекають,мекають і чекають допомоги,бо ж самі (а їх так багато ,за мізерну зарплату сидить і чекає манни з неба)ні в зуб ногою.
06 Березня 2019, 14:15
Людоньки! Шо ви мелете? Яка б..ть медицина??? В країні РЕФОРМА! РЕФОРМА УЛЯНИ СУПРУН. Смерть патлата знищує медицину на селі вона закриває ФАПИ викидає сільських медичок. ОТГ тут ні до чого взагалі. Освіта - друга справа, но щоб там порядкі навести не один день треба питання часу.
06 Березня 2019, 14:27
Все що може громада ОТГ -.щодо освіти,це тільки утримувати.Заробітна плата вчителів -це поза межами компентенцій ОТГ,хіба що тількии нараховують кошти які виділяе держава,згідно законодавства.
06 Березня 2019, 14:44
Це виходить ще депутат має мусор збирати, який ви викидаєте. А може ще вам гланди варенням помазати.
06 Березня 2019, 17:44
Стид і сором:30 писак в коментах ллють бруд на Совтиса,депутатів:все погано,нічого не робиться...а хто з вас,не шановні,щось зробив для покращення свого села???коли монтували конструкції для автобусних зупинок\накриття\,хто з вас приніс відро води для розчину???хто привіз піску???&quot;Режисьор&quot;дав підключитися до електромережі,,то витребував 50 грн за годину користування --- міксером замішали розчин...виходячи з магазину,ви викидаєте обгортку з цукерки в смітник??? ні,на землю...за організований вивіз сміття від своїх будинків платите чи вивозите в кар&quot;єр в соснину??? а винуватий Совтис???територію ставка засрали-загадили,а винуватий Совтис??? і гріх вам від Бога,коли ви не бачите результатів роботи ОТГ!!!
06 Березня 2019, 18:13
Цю сторінку веде Савчук.
06 Березня 2019, 18:24
до &quot;Селянина&quot;:ви здавали гроші на конструкції автозупинок???чи здавали на їх монтаж???то нех...мандіти!!! а депутат має вам світло включати-виключати??? ну,ви й обнагліли!!!!!сто років жили без освітлення вулиць,а коли з&quot;явилося,то депутат має стояти біля стовпа і регулювати,капець!!!! а ви будете пити пиво біля &quot;АВС&quot;,смітити і чекати,коли прийде депутат і прибере після вас!!!! в Копачівці взагалі переселенський контингент жде,щоб йому положили в рот розжоване!!!засучіть рукави і працюйте!!!! 30 депутатів не дасть ради впорядкувати 11 сіл,якщо населення не буде їх підтримувати!!! не торчинські ж цигани їх обирали,а ви самі,а тепер нарікаєте!!!
06 Березня 2019, 18:26
Саме смішно що вона разом і з дамою одинокою з культури його пробувала. А напевне спостерігаючи пасивність голови Рда їй краще щоб хтось інший постарався.
06 Березня 2019, 18:28
Пишіит коректно кривоножка
06 Березня 2019, 18:32
Всі сміються з тих романсів....
06 Березня 2019, 18:56
ту одиноку з культури давно було гнати. Вона багато кого попробувала в житті, як мало пройдено доріг а як багато зроблено помилок.
06 Березня 2019, 19:51
Ось і депутат обізвався,пересрався бідний,жаль тебе(вас)...Приклад подай,організуй щось,а не мусор прибирати будеш та біля фанаря стоятимеш...тормоз чи що?А як не взмозі,організувати то так і роби(робіть)!
06 Березня 2019, 20:02
до В ШОЦІ:Я не депутат,а тормоз --- ти!!! як тобі організовувати і що???чєво,сударь,ізволітє??? сміття за тебе прибрати??? сєй мінут!!! чим ти задоволений і чим не задоволений в управлінні ОТГ???
06 Березня 2019, 20:23
Підводимо підсумок!Зі слів Саши з Копачівки:в ОТГ порядку і толку з цієї влади нам не бачити...щоб господарем бути у громаді,замало 30ть(уявіть люди!) депутатів, щоб голові в чомусь допомогти,а сам він звичайно,не потягне!Бо гуртом і батька...Команда &quot;ніяка&quot; по словах Депутата!
06 Березня 2019, 20:37
Савченко,теж не побачив тут господаря)жесть!
06 Березня 2019, 20:53
А,що поганого в тому,що Савчук(якщо це так,зі слів в коментарях)веде цю сторінку?То хоч,щось знаємо,що на території створеної ОТГ робиться.Це цікаво і актуально в наш час!Молодець,він депутат,хоть щось ,серед них усіх,а їх там не мало.Чому така агресія в його сторону,бо не такий як усі?!
06 Березня 2019, 21:23
У коменті Саши з Копачівки, питання:що не влаштовує і влаштовує в управлінні ОТГ?<br/>Наприклад:багато хто їздить дорогою Ковель-Луцьк,та проїздом через Княгининівську територію їдеш і радієш,що так може бути,як люди там відкликаються про владу,яка зараз там господарює,ааа проїзджаєш Копачівку,це пііі...Ужас,круглі сутки, доречі!
06 Березня 2019, 21:36
Ой, людоньки, сьогодні кременецька РУСЛАНКА бігала вздовж по вулицях і розказувала про цю статтю. А якби обрали Хвичака то був би вже комунізм в ОТГ.
06 Березня 2019, 22:18
до Громади: 30 депутатів це не на Копачівку ,а на всю ОТГ. до ЗІ сторони:ОТГ в Маяках \Княгининок\ створена раніше,та й бюджет набагато більший.2.В чому полягає піі... в Копачівці???
06 Березня 2019, 22:31
Тут один Саша з Копачівки по ходу і пише...немає,що читати! Сміття......якого по всій отг до хіра,у всіх смислах цього слова....бо він знов,зараз питати буде: якого сміття?
06 Березня 2019, 22:37
Ого,як усе Достало і Допекло люд у громаді!
06 Березня 2019, 22:46
Привик Савчук завжди бути на виду,а тут за рік депутатства потух,депутати громади не такими вже й тупими виявились, не дали йому розвернутись,тобто прихватизувати те ,що невдалося за минулого депутаства ,тому і зявилася та вся заказуха &quot;жовтоі преси&quot; щоб пропіаритись.Напевне підготовка до майбутніх виборів в отг.
06 Березня 2019, 23:05
Сьогодні в 18.15 год ( район Бендарівка ) по трасі зупинялиля автомобілі бо за димом не було видно дороги. Сміття палила сімейка Лесі Кіндратівни . Про який ПОРЯДОК і ТОЛК ще можна говорити )))))
06 Березня 2019, 23:15
Як соромно читати вихвалянки,зробленої роботи,на всій території,керівництвом створеної ОТГ:пальців на двох руках забагато,там зверху Депутат перечислив ту роботу,і людей брудом ,тобто варенням гланди мазавби..та такі як він,то тільки на словах,то їхня така робота у житті!
07 Березня 2019, 09:55
до ДО Читача:повністю підтримую!!! а савчук завжди воду каламутив і в ній встигав рибку зловити!!! а тут ситуація змінилася,статус понизився,от і пхає палки в колеса від безсилля!!! частування на Горалях пройшли,однодумців не залишилось у нього..
07 Березня 2019, 10:37
Підтримую повністю. Чого Савчук - негатив, вчепився до голови отг? Йому тут, і в районі вже нічого не світить.Заспокійливу йому таблетку дайте.
07 Березня 2019, 10:50
Він мітив на місце голови ОТГ,але його розкусили ще коли був райдержадміністрації...
07 Березня 2019, 12:00
ДО ВСІХ ЖИТЕЛІВ КОПАЧІВСЬКОІ ГРОМАДИ! Незабаром вибори ПРЕЗИДЕНТА.Замість того щоб писати одним, читати другим цей весь-Бред у суботу16 березня давайте зббиремося у кожному селі біля клубу або у центрі села , і проведемо всегромадську ТОЛОКУ (суботник) з наведення прибирання всіх вядповядних вулиць та територій.Місцева влада повинна забезпечити цей захід у кожному старостинському окрузі за безпосередньоі участі старости, підпримки та контролю депутатів кожного села,там і заодно поспілкуемось та висловимо своі думки стосовно того що коіться в громаді,обговоримо те чи інше питання за працею, зробимо висновки та надамо пропозиціі.Станьте ближчими один до одного,наближаеться велике свято-ВЕЛИКДЕНЬ.Конкретну дату проведення такого заходу може встановити і місцева влада,а найактивнішого учасника заходу нагородити призом-наприклад тортом.І все буде добре.Миру всім,та нехай усіх береже БОГ!
07 Березня 2019, 19:30
Той хто працює там,біг у депутати, беріть свої сімї,щи- хто там кого має і приберайте на благо ,ви там працюєте,отримуєте зарплати!А кожен і так прибере біля свого дому,і кругом нього....там з ваших нікого не треба)А Не хочете,Савчука попросіть,він організує!Доведенно не одноразово!
07 Березня 2019, 20:06
до ???,як до великого умніка:ЗА ДЕПУТАТСТВО В ОТГ НЕ ПЛАТЯТЬ!!!
08 Березня 2019, 14:55
Ось вам і відповідь як у нас хочуть щоб щось робилося і щось змінювалося.Всі всього хочуть ,тільки самі такі як??? І ім подібні&quot;украінці&quot; ,все що можуть це бити по клавішам і писати всяку несинітницю в інтернеті, а як стосуеться якоісь справи то вони , як щурі ховаються.,і хочуть щоб за них хтось все робив А звідти і відповідь-хто і як скаржиться на роботу в Копачівській отг.Хочете змін починайте з себе,і не рахуйте чужі гроші,хочете грошей -до роботи,хочете працювати в омс - на вибори,хочете змін -покажіть приклад,все тільки починаеться і непотрібно звинувачувати та скаржитись, як що самі нічого не можете.
18 Березня 2019, 18:17
Курви !!! робіть щось з дорогою до Підгірного- бо ліс крадете дорогі лісовозами розбили як місцевим людям іздити?за той ліс вже можна було дорогу доларами викласти ...