Сміття рожищан не вивозитимуть без предоплати

04 Березня 2019, 15:27
3499

Комунальне підприємство «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» нагадує, що тверді побутові відходи вивозять виключно після здійсненої передоплати за послугу.

Про це підприємство інформує на своїй сторінці Facebook.

Споживачі, яким призначена субсидія, отримуватимуть її з 1 березня 2019 року особисто. Тому послугу по вивезенню сміття просять оплатити, і тоді вона буде надана.

Згідно з укладеним зі споживачем договором, послуга по вивезенню сміття надається виключно за передоплатою і згідно норми – одна 35-літрова сміттєва торбина в тиждень на одного мешканця, за якого було здійснено оплату.

В контейнери, які знаходяться біля багатоповерхівок, мають право викидати сміття лише мешканці цих будинків. Мешканці приватного сектору, за умовами договору, повинні винести сміття до проїзджої частини навпроти свого помешкання керуючись графіком вивозу.

Коментарі
04 Березня 2019, 18:10
Цікаво, а більше 1 торбини на тиждень де дівати? З'їдати?
04 Березня 2019, 18:19
А що буде з тими хто підкидає в чужі контейнери? Чи нехай краще викидають без договору, бо не будуть викидати на стихійні звалища? Як міська рада, жек будуть боротись з такими?
04 Березня 2019, 18:46
1 торбина на 1 особу в тиждень це досить таки багато (+/- 52 торби на рік), Якщо вас проживає 4 то і платити повинні за 4 торби в тиждень. А якщо хтось не вписується у ці норми, то можливо проблема у вас, можливо Ви купуєте забагато речей чи харчів, які потім викидаєте???
04 Березня 2019, 20:48
Шановні рожищани весь мусор приносьте до 99буд гірше не буде,там срач,таргани скоро щури підуть але влада не зважає
04 Березня 2019, 20:51
А хто з жалобівцями договір укладений де вони сміття дівають
04 Березня 2019, 22:31
нам договір не потрібний, ми носимо своє сміття в контейнери будинку №16
04 Березня 2019, 23:04
Якщо багато сміття і не вкладаєтесь в ліміти то платіть більше, і це справедливо. В цьому і суть - стимулювати до роздільного збору сміття, зменшити кількість відходів і не засмічувати і так брудну нашу державу. Все що можна переробити не викидайте. Пластик, папір, скло, метал, органіку на машину не кидайте. А те що не назвав багато місця не забере і вкладетесь в норму.
05 Березня 2019, 08:06
треба жорсткіше з тими ,зозулями,,
05 Березня 2019, 08:26
Більше наглих ніж жалобівці людей немає дай волю вони сміття принесуть кожному в квартири
05 Березня 2019, 09:17
Обясніть мені як 35л.пакет зі сміттям входить в просте 10л. відро
05 Березня 2019, 14:39
Почалося. Хватить того, що Українці між собою виясняють, а ти "Западнік" ти "Східняк " і т. д. Тих Рожище жменя вже починають ділитися,сваритися, обзиватися . Вам РПЦ і ПЦУ мало?