Побили депутата Рожищенської районної ради

07 Вересня 2016, 16:40
3474 Джерело: mukachevo.net

В одному із розважальних закладів міста Рожище побили депутата райради. Про це повідомляє Волинське Агенство Розслідувань посилаючись на прес-службу волинської поліції.

Учора, 6 вересня, до Рожищенського відділення поліції із заявою звернувся 31-річний депутат районної ради.

Посадовець розповів, що ввечері, 4 вересня, під час конфлікту в місцевому розважальному закладі його побив 45-річний рожищенець.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Коментарі
07 Вересня 2016, 19:43
УРААААА!!!!!
07 Вересня 2016, 19:46
Шо, Потапчуку морду наклепали?)))
07 Вересня 2016, 21:00
кажуть він вже не потап а настя
07 Вересня 2016, 21:52
Якого милого соватись по барах? Нехай ділом займається.
07 Вересня 2016, 22:43
якщо попі то красава!!!!!!!!!!!!!!!!
07 Вересня 2016, 23:41
Скотиняки)))
07 Вересня 2016, 23:52
та цеж _____________ вчителю фызкультури та його другу вклепали з мыськради
07 Вересня 2016, 23:56
кажуть піарив його чемпіон європи на заказ міяма та чеченців - булатів
08 Вересня 2016, 00:26
Мадло дали Потапчуку, вже ціле рожище замучив.
08 Вересня 2016, 13:37
Депутат мав би показувати власний приклад, не "лазити" по смердючих розпусних барах, а ходити в театр, бібліотеку, на стадіон. Ми критикуємо депутатів верховної ради, а таких самих обираємо на місцях. Десятки побитих шмаровозів в свій час привозили з "торнадо" в лікарню, Слава Богу, закрили. А ще десятки працюють. І ті (депутати), які б мали ініціювати їхнє закриття, або обмеження,- самі лазять туди. Ганьба!
08 Вересня 2016, 14:02
Що це за новина, коли не вказуєте назви розважального закладу і імені нападаючого і постраждалого?
08 Вересня 2016, 14:25
На жаль, це все, що за словами поліції, можна вказувати доки йде слідство.
08 Вересня 2016, 15:19
Тій жирній свині давно пора було всипати! Ще такий придур Бурий бігає. Теж доскачеться.
08 Вересня 2016, 16:35
Давайте організуємо бої із числа мера, депутатів, замів і вибиремо смотрщого
08 Вересня 2016, 17:36
Якщо то потапу дали люлєй, то це не вперше він біжить в лікарню. 2 роки тому коли він браконьєрив біля Стиру, тоже в шнобель получив, то зразу ж побіг в лікарню, щоб збивати бабло. Але тоді його послали н...й!!! як сказав колись один мент, який ту справу вів, воно своєю смертю не здохне.
08 Вересня 2016, 19:37
Так це Потапчука побили ....... 100% ........ він зразу почав прикриватись що він депутат........ ганьба......як таку людину ще хтось в серйоз може сприймати......
08 Вересня 2016, 19:41
Так це Потапчука побили ....... 100% ........ він зразу почав прикриватись що він депутат........ ганьба......як таку людину ще хтось в серйоз може сприймати......
08 Вересня 2016, 20:30
Він ж перший провокував, а ця група ще таке пише і те що він наконечніка з 4 школи вдарив ні за що то нічого не пишуть<br/>Він не депутат, а потенційний клієнт &quot;дурки&quot;
09 Вересня 2016, 12:57
Шановні працівники редакції! Побили не депутата,побили громадянина ,і видно не за просто так,і в неробочий час коли він не займавсяґ вирішенням питань громади і населення.Ганьба такому депутату-таким необхідно вручати - &quot;ЧЕРНУЮ МЕТКУ&quot;.
09 Вересня 2016, 14:49
все вірно говорите! стосовно &quot;ЧОРНОЇ МІТКИ&quot;, то він вже мічений! в нього серйозні проблеми з психічним здоров'ям. Говорити можна багато, але факти є фактами. Наводжу деякі: він останнім часом часто почав їздити по лікарнях, виробляти різні довідки, що він адекватний, проте це не так. Подивіться в реєстр досудових розслідувань (думаю журналісти мають можливість) скільки в нього там записів!!! він не одну людину розводив на гроші таким способом. На чужій біді щастя не побудуєш, от його життя по трошки наказує. Особисто з такими людьми (якщо його можна назвати людиною) не хотів би ніколи в житті пересікатись, Це ГНИЛА ТУШОНКА!!!
09 Вересня 2016, 18:11
віконний цар не палися, твої коменти всі вже знають
09 Вересня 2016, 18:41
шо означає віконний цар?<br/>я думаю ти попав мімо каси!
10 Вересня 2016, 01:33
давно пора було гівнюка провчити. МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Вересня 2016, 01:49
Зараз знов підключить &quot;связі &quot;і все замнеться. жму руку тому хто дав в морду системі. хай знають що нормальні хлопці не будуть терпіти бидло, що &quot;бєзпрєдєльнічає&quot; в Рожищах. Люди, ви що осліпли? Огляніться. Такі як цей &quot;потерпілий&quot;вас мають не за що. Ви знайте, що цей випадок має навчити рожищенських &quot;божків&quot; подумати про те що є нормальні хлопці, які не дивляться на регалії. ТАК ТРИМАТИ!
10 Вересня 2016, 17:23
Та то його бурий з долюком заказали а грішка козакевич бабло палиці дав, ского вибори вот і вибивають скотиняк
11 Вересня 2016, 12:39
Мало дали ,мало ,добре хоч мягкий попався!
11 Вересня 2016, 19:42
а героя як звати, ато все за депутата опуси
14 Жовтня 2016, 14:51
пОДУМАЕШ.ДЕПУТУТУ ПОБИЛИ! а В НЬОГО ЩО-НЕДОТОРКАНЫСТЬ? тА В ТЫЙ РАЙОННЫЙ РАДЫ-ПЕРЕВАЖНА БЫЛЬШЫСТЬ ПОМИЛКОВО ОБРАНИХ...хАЙ ЧОВПУТЬ ТАК 1М 1 треба!