Замість «Колібріса» в Рожищі буде інший магазин

22 Лютого 2019, 13:03
15149

Супермаркет «Колібріс» більше не працюватиме у Рожищі.

На місці магазину відкриють новий – київської мережі «ЕКО-маркет». Про це у коментарі Район.Рожище розповіла директорка магазину «Колібріс» Світлана Присяжнюк.

21 та 22 лютого у магазині переходять на нове програмне забезпечення. Сьогодні, у п'ятницю, магазин не працює у зв'язку з технічною перервою.

2

Магазин «Колібріс» працював у Рожищі з 2003 року, це був перший супермаркет у місті.

Довідково: «ЕКО-маркет» – українська мережа супермаркетів, що нараховує більше ста торговельних об'єктів у 14 регіонах. В мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, побутові товари першої необхідності. Також є своє виробництво – кулінарія та пекарні, в деяких магазинах є власні кондитерські цехи.

Передрук заборонено.

Коментарі
22 Лютого 2019, 15:30
Буде той де магазин тільки назва інша от і все
22 Лютого 2019, 15:57
А хто власник "Еко-маркет?
22 Лютого 2019, 15:58
Ну ще може трохи перестановку зроблять)
22 Лютого 2019, 16:07
ура пора вже міняти!!
22 Лютого 2019, 16:24
Ні , необхідно переходити на нові рівні ,я за
22 Лютого 2019, 16:39
Капіталісти з киева по скуповують все
22 Лютого 2019, 17:03
Може якість продукції буде краща,пора щось поміняти.
22 Лютого 2019, 17:23
потрібно міняти не назву магазина а все начальтер починаючи з директора який вже засидівся на своєму місці.
22 Лютого 2019, 17:28
мо хоть трохи подумають тепер про благоустрій біля приміщення.. ато 1 копійку виділити жлобляться!
22 Лютого 2019, 17:34
Ніякого "нового" магазину не буде. Компанія "ЕКО" викупила мережу магазинів "Колібріс" ще в липні 2018 року. Вже в листопаді 2018 перший магазин "Колібріс" (Луцьк, п-т Грушевського 1) змінив вивіску на "Еко-маркет", разом з тим було значно скорочено асортимен, виведено бренди місцевого значення (уподібнено з мережею АТБ). Керівництво ЕКО планувало "оновити" всі магазини до Нового року (а це 46 торгових точок!). Однак мережі на заході України працюють по дещо іншому принципу, порівняно з рештою регіонов
22 Лютого 2019, 17:57
Чому стираєте коментарі правда в очі колить.
22 Лютого 2019, 17:58
ЯБ ВЗАГАЛІ ЗАКРИВ ЦЕЙ ПРІТОН....
22 Лютого 2019, 18:07
Аби ремонт був нормальний і продукти свіжі,а не гнилі і обрізані.
22 Лютого 2019, 19:21
Я за
22 Лютого 2019, 20:02
Шило на мило
22 Лютого 2019, 21:18
Часто неякісні продукти,ніколи там нічого не купляю.
22 Лютого 2019, 21:45
Управляючого там ще треба толкового...
22 Лютого 2019, 23:30
Продукти в цьому супермаркеті - то як лотерея. Купуєш молоко наприклад, і думаєш, цікаво нормальне буде чи знов кисле. Я, ососбисто тричі купувала там молоко - і тричі воно було зіпсоване! Спочатку брала дорожче, потім дешевше, на акціях і без - то все не важливо ! Бо дата завжди буда нормальна а молоко. - Ні!!! Ніколи раніше такого в мене не було. Складається враження , що всі продукти третього сорту ! Дуже прикро за людей! Я не зверталась ні разу до адміністараторів - бо це просто зайві нерви , а змін все одно не очікується! Я ЩИРО ХОЧУ ВІРИТИ, що на місце цього помийного відра - Колібріса - з`явиться хороший супермаркет зі свіжими продуктами!
22 Лютого 2019, 23:51
Краще б Biedronku відкрили б!
23 Лютого 2019, 12:42
Від того що купив зіпсоване і мовчите бо нічого не зміниться , воно нічого і ніколи не зміниться бо всі мовчать.
23 Лютого 2019, 16:07
Завжди купую продукти в Колібрісі, і ніколи не траплялися гнилі чи зіпсовані, а вам шановні покупці уважніше потрібно дивитися на термін придатності, чи ви думаєте вам на ринку все саме свіже дають?
23 Лютого 2019, 19:59
Зате продавці там хороші))
23 Лютого 2019, 20:16
І мені продавці хороші. І на касі теж привітні.
23 Лютого 2019, 22:17
Кому подобається не ходіть!
23 Лютого 2019, 22:32
Ви пишете про прокисше молоко в "Колібрісі" В магазині корів не доять. І молоко не розфасовують. А ті хто пише про зіпсовані продукти. То чому ви досі ходите в "Колібріс" і скуповуєте зіпсовані продукти??? Вирішили зайнятися благодійництво скупивши найгірші продукти?) Магазин цього не потребує. А "Колібріс" не єдиний магазин у місті. Підіть, знайдіть краще, і там купуйте
24 Лютого 2019, 02:26
Цікаво а бонусні гроші накрились?
24 Лютого 2019, 02:38
В першу чергу потрібно змінити директора з її шавками тоді можливо буде порядок. .
24 Лютого 2019, 02:38
В першу чергу потрібно змінити директора з її шавками тоді можливо буде порядок. .
24 Лютого 2019, 02:42
Чому залишають коментарі де виспівують хвалебні оди А де пишуть правду про бардак в супермаркеті видаляють
25 Лютого 2019, 04:50
То ж нам проплатили, як тільки пишуть правду - видаляємо!!!!
27 Лютого 2019, 14:34
Люди, зверніть увагу на ціни, особливо м'ясні та власне виробництво готові страви, все стало майже вдвічі дорожче.((((
04 Березня 2019, 02:19
після зміни власника ,наразі, ходжу на екскурсію. Ціни київські . хоча зарплати в нас рожищенські ! Раніше постійно там купував продукти.