У Рожищі – страшна ДТП

21 Лютого 2019, 19:10
18081

Страшна ДТП трапилась сьогодні, 21 лютого, на вулиці Гагаріна. 

Близько 18 години на великій швидкості водій в'їхав у огорожу. Про це з місця події повідомляє кореспондент Район.Рожище.

Машина перекинулась. Небайдужі викликали поліцію та швидку. Постраждалого водія забрали до лікарні.

На місці події працює поліція та рятувальники.




4

2



1

Передрук заборонено.

Коментарі
21 Лютого 2019, 21:32
Мені змалку казали, що те місце не добре і щоб дуже обережно на ровері там їздив. Раніше аварій там було дуже багато.
21 Лютого 2019, 21:51
Якщо маєш авто, то не значить що треба "літати". При обмежені в 50 км/год не було б таких пошкоджень, навіть якби і не справився з керуванням.
21 Лютого 2019, 22:34
Хто перекіновся?саме!
22 Лютого 2019, 01:44
Малий Сегеда,летів аж свистало, швидкість була дуже велика, мотор відлетів з машини на кілька метрів.
22 Лютого 2019, 01:54
Місто маленьке,думаю його знайдуть і перевиховають певні добродії,які нухильно дотримуються ПДР.
22 Лютого 2019, 01:56
А що його шукати? Він в лікарні
22 Лютого 2019, 02:07
Добре що людей не було на тротуарі!!!
22 Лютого 2019, 10:18
Це предурок,з великої букви...
22 Лютого 2019, 11:15
....
22 Лютого 2019, 13:26
нічого дивного, що так сталось, ніхто не хоче дотримуватись ПДР, всі завжди поспішають, обжене і за 10 метрів зверне в сторону, бо йому треба швидше...
22 Лютого 2019, 14:58
Пані редактор, а є дані хто був за кермом?<br/>Стан водія?<br/>З якою швидкістю їхав?<br/>І був він в алкогольному спянінні чи наркотичному спянінні?<br/>Адекватна людина в такому місці і в такий час не їхала б з такею швидкістю(судячи з того, що сталося з автомобіля напевно не менше 100км/год).<br/>А до речі, як думаєте вже &quot;ПАРЄШАЛИ&quot;?
22 Лютого 2019, 16:24
На іншому сайті читав що &quot;волій&quot; готовий був. Ще віз неповнолітнього, якого відпустили вже додом.
22 Лютого 2019, 16:50
Наша поліція нас береже. ..Нехай трохи по городі порядок наведе.<br/>А не по селах їздять і каву по магазинам п'ють.
22 Лютого 2019, 17:02
Сьогодні ішов по Квітневій. Пролетіло якесь бидло бехою на бляхаха. Випадок не вчить....
22 Лютого 2019, 17:05
Наскільки відомо. То їхав дибілоїд - це самий менший Сигида (готовізний ледь на ногах тримався зі швидкістю 130) недавно тільки батька поховали. Як був дибілоїдом так і лишився.
22 Лютого 2019, 17:07
Батьки права купили,авто купила,а правилам не навчили,а тепер наслідки.Жах.
22 Лютого 2019, 17:49
Добре що нікого з пішоходів не було.
23 Лютого 2019, 09:36
Казала мама не бухай на халяву