Рожищенські гітаристи перемогли на обласному конкурсі

20 Лютого 2019, 17:09
Ансамбль гітаристів «Ad libitum» 5402
Ансамбль гітаристів «Ad libitum»

Ансамбль гітаристів «Ad libitum» КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості» під керівницвом Ірини Сіробаби здобув перемогу в обласному конкурсі ансамблів, оркестрів народної музики «Золоті зернинки Волинського краю».

Про це повідомляють на офіційній сторінці закладу у Facebook. 

«Класичні твори, попурі, джазові композиції завжди зачаровують слухачів, особливо коли виконавці – Віталій Герасимяк, Юрій Герасимяк, Володимир Шпак, Сергій Якимук, Роман Соловей, Лаура Каліаніді та Анастасія Чухрай. В них навіть буденні репетиції перетворюються у яскраве і оригінальне дійство. Майстерність виконання, злагодженість, сценічна культура принесли перемогу нашим віртуозам», – пишуть працівники БДТ.

Окрім того колектив отримав цінний подарунок. «Щоро вітаємо наших юних музикантів із заслуженим першим місцем та бажаємо нових творчих звершень та злетів», – додають педагоги.

Коментарі
20 Лютого 2019, 20:15
Тепер підкорювати світ у Фінляндію на чемпіонаті світу у конкурсі "гітаристи без гітар".
20 Лютого 2019, 21:26
Такі віртуози можуть і на гітарах, і без гітар, І на шести струнах, і на одній. Бо вони цікавий та злагоджений колектив. А ти ? Що можеш ти , крім того, що строчити хтозна-що?
21 Лютого 2019, 14:40
Молодець Іра ьБудинок дитячої творчості показує результати. А де перемога бандуристів з музичної школи на нещодавному конкурсі? Немає. В ДМШ працюють і далі по совковому.
21 Лютого 2019, 16:34
А старий і далі буде сидіти і корупцію очолювати.
21 Лютого 2019, 18:28
Переглядав всі ваші виступи... Я сам з Києва та я професійний гітарист... Таких професійних виступів навіть в Києві мало... хочу подякувати керівнику та вихованцям за сумлінну працю
21 Лютого 2019, 22:03
профукали такого керівника.був би чудовий директор муз. школи з сучасним підходом. хай це залишиться на совісті депутатів
22 Лютого 2019, 00:51
А хіба усі, хто займає місця має бути директором? То в бдт таких директорів багато...кожен має займатися своєю справою
22 Лютого 2019, 11:30
Свою кандидатуру Ірина подавала на конкурс директора ДМШ . Старий комусь певно позолотив ручку. Програми не презентував відповідно до Закону. Свідчить про це відео. Києвляни оціність ще в котрий раз.