Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенських дітей вчили поводитись з безпритульними собаками

12:32 19.02.2019
1182

У Рожищі провели інформаційну кампанію щодо правильного поводження з безпритульними собаками.

Про це інформують на сайті Рожищенської міської ради.

Проблема з безпритульними собаками у нашому місті не нова. На жаль, з року в рік, попри заклики не викидати тварин на вулицю, з’являються нові й нові безхатченки. Нікому не секрет, що за кожною безпритульною собакою стоїть безвідповідальний господар. Та, хай там як, проблема є і ми маємо знаходити шляхи її вирішення.

Рожищенська міська рада вже кілька років поспіль співпрацює з КП «Ласка», які на замовлення приїжджають у наше місто, виловлюють собак, лікують, стерилізують та повертають назад. Тобто, собаки – залишаються в Рожищі.

На щастя, жорстокі радянські підходи відійшли у минуле: завдяки зусиллям зоозахисників, вбивства тварин заборонені українським законодавством. На жаль, маємо зрозуміти й те, що можливості збудувати притулок для тварин на території міста у нас немає. Тому ми повинні навчитися жити поруч – люди і тварини – не травмуючи і не вбиваючи одне одного.

У Рожищенську міську раду звернулися волонтери ГО «Порятунок чотирилапих». Разом із ними було вирішено розпочати на території міста навчально-просвітницьку діяльність, що включає роздачу інформаційних брошурок та книжечок про правильне поводження з тваринами. Оскільки, саме діти виявляють найбільший інтерес до тварин і є найбільш вразливою категорією, інформаційну кампанію провели в усіх школах та ДНЗ міста.

А саме, заступник міського голови Сергій Лясковський зустрівся з директорами шкіл та завідуючими ДНЗ, де розповів про важливість розповідати дітям та їх батькам про те, як правильно поводитися з собаками, які зустрічаються на вулиці, допомогти розуміти природу тварини та прищепити любов до братів наших менших уже змалку.

Мабуть, серед усіх тварин, люди, а особливо діти, люблять собаку. Тому часто хочуть її погладити, тим самим засвідчити свої добрі наміри та почуття. Але нерідко такі дії є причиною протилежної реакції пса: він не сприймає нашої ласки. А коли намагаємося силоміць її нав’язати, то вчиняє опір, який може закінчитися тим, що собака покусає людину, навіть свого господаря. Є випадки, коли діти самі вчиняють стосовно тварин агресивні дії: б’ють палками, кидають камінням.

Причини нападу собаки на людину не завжди зрозумілі. Вони можуть зненацька проявляти агресію майже без видимих на те причин. Спровокувати її може все, що завгодно: раптовий гучний звук, жестикуляція, відчуття страху, невпевнена хода, навіть природне явище. Тому, аби вберегти дітей від загрози, варто навчати їх правильно поводитися з тваринами.

Сергій Юрійович розповів про основні правила поведінки з тваринами, а також роздав інформаційні брошури. Також він наголосив, що інформацію про те, як варто поводитися із собаками треба роз’яснювати не тільки учням, але й батькам на шкільних зборах. Бо, насправді, не всі дорослі знають, як поводитися з тою ж безпритульною собакою.

Загрузка...
Коментарі

Місцева

15:35 19.02.2019

Ці собаки є дуже небезпечні. Їх потрібно всіх безпритульних собак усипити...

Читач

21:49 19.02.2019

Я йшов одного разу на роботу, було сніжно і стояв лід. Проходячи повз собак прослизнувся, собаки на мене кинулись, мало що не вкусили. Тепер коли йду завжди на мене гавкають хоча нічого їм не роблю. Одні і ті ж собаки і на тому ж самому місці. Собацюри здоровенні, кидаються на багатьох прохожих, спеціально за ними спостерігаю.
Яку брошуру мені порадите прочитати пане заммера щоб собаки на мене не кидались.

15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин