У Рожищі помер учасник АТО

18 Лютого 2019, 16:55
Юрій Жога 18525
Юрій Жога

Сьогодні помер учасник АТО з міста Рожище Юрій Жога.

З власних джерел Район.Рожище стало відомо, що чоловік прийшов з високою темепературою до сімейного лікаря у Рожищі, звідти його направили до приймального відділення, де він і помер. Інформацію підтвердив також головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні Віктор Редзій.

Причину смерті встановлюють. 

Юрій Жога народився у 1977 році, пішов воювати у 2014. 

Передрук заборонено.

Коментарі
18 Лютого 2019, 19:01
О така в нас сімейна медицина!!! Жах. В нашій Рожищенській лікарні легше померти чим щось вилікувати
18 Лютого 2019, 19:14
Сьогодні теж була в нашій лікарні.. Медсестра з 22 кабінету так нахамила що моя дитина розплакалася... бо тьотя кричить що я до неї прийшла..це не медичні працівники ...в морзі напевно так не кричать як до живих людей та ще й дітей....хотілося би комусь поскаржитися .. але кому??
18 Лютого 2019, 19:19
Такі сімейні лікарі в нас скрізь, ніхто нізащо не відтовідає
18 Лютого 2019, 19:26
Нехай спочиває з миром і нехай земля йому буде пухом... Співчуваємо родині...
18 Лютого 2019, 19:29
Я теж вчора зателефонувала до свого дитячого сімейного лікаря,сказала що в моєї маленької дитини температура під сорок, що мені робити на що він мені відповів нічим не можу допомогти,їдьте на приймальне.от вам і сімейний врач.розстрілювати треба.
18 Лютого 2019, 19:31
я в шоці юра був веселий душа компаній ...хай спочиває з богом!!
18 Лютого 2019, 19:33
Співчуваю рідним.
18 Лютого 2019, 19:34
Ось вам і медицина!Поки хвора людина дочекається черги до сімейного лікаря,щоб вони направили туди ,куди потрібно-можна сім разів померти.
18 Лютого 2019, 19:35
так так ті сімейні лікарі як гемерой тільки бумажної волокіти багато ! жоги дуже шкода класний був чоловяга!!!!!!
18 Лютого 2019, 19:53
Сімейні лікарі кажете? Менше дома сидіти треба і тягнути до останнього. Писаки вище ви коли аналізи здавали останній раз? <br/>Чого сидите, ідіть вчитись на лікарів.<br/>Самі про своє здоров'я не турбуєтесь так чому лікарі мають за вас думати?
18 Лютого 2019, 20:05
Я з вами згідний. Половина цих писак, це тільки так - одна назва. Самі нічого не знаючи, відразу когось винять. Мені соромно, що у нас такі люди, які тільки в інтернеті можуть писати гидоту, а в ділі - 0. <br/>Юрій, спочивай з миром!
18 Лютого 2019, 20:16
В нашу лікарню лягати тільки в одному випадку - коли збираєшся померти. Може справді закрити її нахєр.
18 Лютого 2019, 20:35
Золоті слова
18 Лютого 2019, 20:48
Коли зібрались вмирати то нівіщо ще іти в лікарню
18 Лютого 2019, 20:49
Не врачі а кати!!! Звернулась з частими головними болями та поганим сном. Вони мені таблетки від серця приписали на цілий місяць. Людині яка некурить не п'є. Добре що я в Луцьк звернулась, була б біда. Ідіоти тупі.
18 Лютого 2019, 20:49
Не врачі а кати!!! Звернулась з частими головними болями та поганим сном. Вони мені таблетки від серця приписали на цілий місяць. Людині яка некурить не п'є. Добре що я в Луцьк звернулась, була б біда. Ідіоти тупі.
18 Лютого 2019, 21:18
Щирі співчуття родині. А Юрію царство небесне.
18 Лютого 2019, 21:47
Винуватий завідувач Кметюк,бо від нього залежить робота його медперсоналу,а сьогодні я був в лікарні і бачив ,як людині було погано на коридорі біля Кметюка кабінету,і ніхто не допоміг ,бидло бездушне ,не гідні називатися медпрцівниками!!!!Ганьба!!!!
18 Лютого 2019, 21:51
Зрозумійте люди,якби не учасники АТО,які захищають ваші задниці,то Вам не потрібні були б ні гроші,ні будинки,нічого....тільки просили б Бога лишитися живими.
18 Лютого 2019, 21:54
На тій приймальній вже неодного на той світ відправили.Поки напишуть,поки лікар прийде.....
18 Лютого 2019, 21:57
Якраз сиділа у черзі коли його привели робити рентген. Його мама просила щоб він пройшов без черги, бо в нього температура і його мали положити на стаціонар і неодразу, але їх пропустили і вони собі пішли... ніхто б не подумав що він помре...
18 Лютого 2019, 22:04
Точно вам кажу. Винен Московський патріархат. Московські попи в усьому в цій країні винні)))<br/>Померлому Вічна пам'ять.
18 Лютого 2019, 22:07
Вічна память юра.
18 Лютого 2019, 22:44
Слава героям. Земля пухом. А сімейних лікарів чекає кара і не божа. В цьому світі все мінливе, буває зима буває і весна.
18 Лютого 2019, 23:17
а не спеть ли мне песню.. о любви........
18 Лютого 2019, 23:58
Вічна пам'ять
19 Лютого 2019, 00:01
Так в чому вині сімейні лікарі, він помер на приймальному, сімейний направив правильно
19 Лютого 2019, 00:03
Так, лікарі в нас не найкращі((( хочеться бажати кращого,але така воля Божа. Значитьр така доля Юри. Шкода. Дуже шкода,зай спочиває з миром...співчуття рідним...
19 Лютого 2019, 00:09
Нема слів про рожищенську лікарню,сама втратила найрідніших мені людей.Це просто нелюди вони за свої гріхи будуть покарані а Юрі царство небесне нехай спочиває з Богом
19 Лютого 2019, 00:50
Та в ту лікарню всі - санітарки,медсестри і лікарі ходять , аби відбути. Людей за людей не мають. Там треба поміняти всіх. Бо вони думають що в себе вдома.там жахливе відношення до людей.
19 Лютого 2019, 00:57
Мабуть пневмонія затяжна форма,тут питання часу грає роль
19 Лютого 2019, 01:04
Щоб попасти на прийом до лікаря потрібно бути щасливчиком.Біля кабінету можна просидіти по пів дня так і не дочикавшись що пебе поиймуть.Наші лікарі як не каву пють то обідають.А Горисиха якщо не даси пару гривень то і говорити з тобою не буде бо вважає себе великим профі .в якої можна купити лікарняне правда за кожен день прийдеться заплатити по 30 гривень.А без грошей вас ніхто не буде лікувати
19 Лютого 2019, 01:13
Не потрібно міряти усіх лікарів і медсестер одним мірилом!!!!! Не всі однакові! А ЮРІ ,Царство Небесне,земля пухом,пам,яті від рідних і людей!!!! Батькам щирі співчуття і вдяка за героя!!
19 Лютого 2019, 01:54
Яка &quot;Горисиха&quot;? Вона вже років п'ять як не працює. Щось ви переплутали
19 Лютого 2019, 01:55
Назвіть хоть одного з чесних лікарів які не беруть гроші
19 Лютого 2019, 01:59
Прошу вибачення у лікаря Горось. Написала помилково Це лікар Кулючка
19 Лютого 2019, 02:01
Ви не знаєте причини смерті а винуєте всіх,в обл лік жах,черги без блату нуль,а самі біжите лишень промежини запече,згідна в роже лік немає спеців був Назарук один лікар
19 Лютого 2019, 02:41
О правда вона лише за гроші, і ставлення жахливе, на пенції давно але сидить там. <br/>Царство небесне хлопцю.
19 Лютого 2019, 02:41
О правда вона лише за гроші, і ставлення жахливе, на пенції давно але сидить там. <br/>Царство небесне хлопцю.
19 Лютого 2019, 02:41
О правда вона лише за гроші, і ставлення жахливе, на пенції давно але сидить там. <br/>Царство небесне хлопцю.
19 Лютого 2019, 03:43
Вічна пам‘ять Герою!<br/>А лікарня нікому не заважає, є різні люди і лікарі. В якій сфері і професії немає некомпетентних і невихованих людей?! <br/>Я дуже вдячна нашим лікарям гінекологам, які врятували мою дитину при пологах! Дякувала і дякую як тільки бачу їх. Все швидко, професійно, спокійно.
19 Лютого 2019, 09:28
То нащо декларації з Колюк підписуєте?
19 Лютого 2019, 11:00
Кулюк Н.В.- хороший лікар , має досвід .Встановлює діагнози хворим без УЗД і повірте , правильні .Щастя і здоровя їй .
19 Лютого 2019, 11:03
Не потрібно всіх лікарів обзивати В нас в лікарні є дужехороші спеціалісти. Хірурги, генікологи, терапевти невропатологи.
19 Лютого 2019, 11:17
А СКІЛЬКИ ВІН ПРОСМДІВ БІЛЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ. ЛЮДЕЙ ПОНАБИРАЛИ БО ПЛАТЯТЬ НЕМАЛІ ГРОШІ, А ОТ ЧИ СПРАВЛЯТЬСЯ НЕДУМАЛИ. ПОЗАЖИРАЛИСЬ З МАЛОЮ ДИТИНОЮ ПРИЙДЕШ НА ПРИВИВКУ ТО БІЛЯ КАБІНЕТІВ СИДЯТЬ І ХВОРІ І ЗДОРОВІ, АЛЕ ЩЕ ПІВ ДНЯ ТРЕБА ПРОСТОВБИЧИТИ ПОКИ НАПЮТЬСЯ КАВИ. НІЧОГО В НАС ТОЛКОВОГО ЗРОБИТИ НЕМОЖНА.
19 Лютого 2019, 13:15
Царство небесне для Юрія. Рідним покійного найщиріші співчуття і дай Бог витримати таке непоправне горе.
19 Лютого 2019, 15:56
Вибачте,але є хороші лікарі,які мають серце ,співчуття,розум і відношення поваги до людського сімейного становища!!! Вони не змушують вас ім давати гроші,а це особисте ваше бажання ! На особистому досвіді,можу назвати ,наприклад, невропатолог (зав.відділенням) Кучмук С.!! Вона розуміє,бо і сама зазнала не мало болю у житті ( втрата батька і чоловіка,а зараз і мама хвора на іі руках)! Не має вона і великих будинків-віл,бо поступає по- людськи!!! А от таку ,як Мазун Т,іі колегу невропатолога,дійсно треба гнати з лікарні,бо знання на ,,3&quot;, а гребе ніби міністр здоров' я!!! Якщо звернешся за консультацією, то оглядатиме з перекошеним лицем і як небудь,поки не побачить гроші,а про те,щоб описати карги і назначене лікування у мед.карту,то мова не йдеться,або проси і плати,то тоді вона зробить це. А загалом,скажу так! Ми всі маємо право вибирати лікаря і чи платити йому ,вирішувати самим!!! То ж,якщо щось не влаштовує по відношенню до нього,то можна помінняти на іншого!!!!
19 Лютого 2019, 20:20
з 9 год ранку до 13год ----поки не помер---відправляли з одного кабінету в інший...бідолаха---з дебальцево вийшов......азлочинці в білих халатах доконали!!!!!хто за це відповість....
19 Лютого 2019, 23:08
Хто був сімейний лікар юри.???
20 Лютого 2019, 00:33
Наскільки відомо лікуючий лікар Муц зробив все правильно :оцінив стан хворого як дуже тяжкий і скерував в стаціонар щоб прокапали і прокололи,а не відпустив ж його додому помирати.В чому його вина? <br/> Прийшла до нього смерть так несподівано і раптово,ніхто не чекав ні батьки ні друзі ні лікар,точно.Мало хто знає,але Лікарі за всіх своїх пацієнтів думають,переживають,вболівають.Шкода померлого і лікаря також шкода,він в цій ситуації зробив краще шо міг зробити в цьому випадку .Не пишемо шо нібудь на сайті бо плюнути легко а треба ставити себе на місце інших людей це вже розсудливо.
20 Лютого 2019, 01:16
Люди.. Майте совість, щоб всіх так ср@ти....Для чого це писати, як завтра вам той чи інший лікар може спасти життя.... Ви сім'ю свою куда ведете як щось болить, не до них,, Висказуйте в лице як такі розумні, а не на публіку.... ЗЕМЛЯ ПУХОМ ГЕРОЮ......
20 Лютого 2019, 02:09
&quot;Кулюк Н.В.- хороший лікар , має досвід .Встановлює діагнози хворим без УЗД і повірте , правильні .Щастя і здоровя їй .&quot; ото вже самі про себе відгук писали. бо кулюк тільки заглядає щоб в карман ложили, бо інакше тобі і лікування ніяке.
20 Лютого 2019, 02:20
Я не з рожище і не Волинської обл . Лікувалась виключно у Львові чи Луцьку оскільки упереджено ставились до Рожищенської лікарні та три рази попадала і сама і з дитиною то в Луцьку діагноз пів року ставили а в Рожищах за тиждень на ноги дитину поставили і мені дуже сильно допомогли, незаплатила нікопійки ... Люди різні бувають є лікарі що люблять свою професію і в Рожищах ....