Парафія села Студині переходить у ПЦУ, але без настоятеля

17 Лютого 2019, 12:36
Церква у Студинях, 2018 рік 8153
Церква у Студинях, 2018 рік

Прихожани храму святої рівноапостольної княгині Ольги. прийняли історичне рішення на зборах 16 лютого.

Настоятель парафії протоієрей Федір Сігнаєвський не захотів разом з людьми приднатися до Православної церкви України.

Нагадаємо, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл освятив храмовий престол та будівлю храму святої рівноапостольної княгині Ольги у  селі Студині Рожищенського благочиння  3 травня 2018. Настоятеля Федора Сігнаєвського Нафанаїл тоді нагородив правом носіння хреста з прикрасами.


2

 

Коментарі
17 Лютого 2019, 14:53
Вітаю прихожан с. Студині із переходом до Канонічної Автокефальної Православної Церкви України!!! Нехай береже вас Бог. Слава Ісусу Христу! Слава України!!!
17 Лютого 2019, 14:54
ВІТАЮ З ДОЛУЧЕННЯМ ДО ОБЕДНАНОЇ пРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОЛОДЦІ..
17 Лютого 2019, 15:01
ЩИРО ВІТАЮ ПРИХОЖАН с.СТУДИНІ З такою подією! ВИ МОЛОДЦІ ,ВИ ПАТРІОТИ ,ВИ ПРОСТО РОЗУМНІ ЛЮДИ!!!!!
17 Лютого 2019, 15:05
Гарний початок в Рожищенському районі.Тепер все піде легше.Може і благочинний о.Петро набереться сміливості,АБО усвідомить нарешті, що він українець,а не москаль.Але в церкві керує баба Воїнська,на жаль.
17 Лютого 2019, 15:10
Та вистачить писати ахінєю, ти вже показав свою компетенцію і склад розуму. Балабол...
17 Лютого 2019, 15:43
А де зареєстрована і коли ПЦУ, ніде, А УПЦ зареєстрована.
17 Лютого 2019, 15:59
Рожище не перейде, маєте 2 церкви ходіть, а ми віруючі люди де маємо подітися, зрадити віру??
17 Лютого 2019, 16:03
Молодці!!!
17 Лютого 2019, 16:05
А коли не переможе на виборах ПОП, в яку церкву будуть бігти "патріоти"?
17 Лютого 2019, 16:22
Шкода людей свідомо йдуть у пекло((
17 Лютого 2019, 16:37
55, чому йдуть?
17 Лютого 2019, 16:52
Самі собі спиляли гілку, на якій сиділи...
17 Лютого 2019, 16:55
Скільки Філарет уже душ загубив.
17 Лютого 2019, 17:12
«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані,— там Я серед них»<br/>Я так розумію Ісусу все одно в якій церкві в його імя моляться.
17 Лютого 2019, 17:20
Слава Богу!Рожищенська парафія теж перейде,як би “рускаміровци”тут не пижились.
17 Лютого 2019, 18:12
Тому що з самосвятами куди ще веде їхня дорога
17 Лютого 2019, 18:28
Йшли собі прямою дорогою, і отак взяти на фінішній прямій зіскочити. Капєц.
17 Лютого 2019, 18:36
Рожищенська Вата пригоряє, тільки вивчили старослов'янську а тут прийдеться слухати проповіді на іностранном нєпонятном язикє
17 Лютого 2019, 19:54
.Як Вам усім не соромно писати різну маячню,УПЦ наш духовний дім,а ПЦУ-це політика.<br/>.
17 Лютого 2019, 20:22
пожарки беріть поиклад
17 Лютого 2019, 20:25
До прихожанка. Віру зраджує Кіріл-розкольник.
17 Лютого 2019, 20:36
молодіі,с.Студині.А решта церков теж скоро перейдуть,як би московські попи цього не хотіли.В Україні повинна бути одна церква.
17 Лютого 2019, 20:54
Скажіть будь ласка чому вас так смущає Московський патріархат? В нас багато різних конфесій і до них у вас притензій немає,а Михайлівський храм вас бентежить,чому? Ми живемо у вільній країні і кожен має право вибирати в яку йому церкву ходити. Як часто ви ходите в храм,на Пасху та ще пару велих свят? Є люди які ходять що недількі і моляться в храмі які самі собі вибрали. Ніхто не забороняє ходити в церкву українську,тому й ви не забороняєте нам молитися в храмі який ми вибрали. Не всі ваші українські церкви зареєстровані в новій царкві так чому ви лізите до нас? Ви хочете відібрати в нас храм,так ми тоді підемо відберемо ваш храм. Подумайте над спасінням своєї душі,дорогі мої,найдіть спокій та любов в серцях своїх.
17 Лютого 2019, 21:03
Я теж думаю що кожен має право на свій вибір і кожен вибирає в яку церкву ходити. Я хожу в Михайлівський храм, я і надалі буду туди ходити,якщо сьогодні відберуть мій храм,завтра ми підемо і відберемо ваш храм.
17 Лютого 2019, 21:25
Втвоїй душі морок.Що ви вже можете забрати?! ви це робили починаючи з 1917 року ,а тепер прийшов час розплати .
18 Лютого 2019, 00:32
Московськиий патріархат нас не смущає. Назвіться Російською православною церквою і ходіть собі далі. А то придумали УПЦ. Сили і духу вам бракує, а нам ні, тому ПЦУ переможе. Звивайтесь скільки влізе, обзивайтесь, ображайте, це у стилі москалів.
18 Лютого 2019, 19:19
Яка політика??? Нарешті дочекалась наша незалежна країна свою церкву а ви пишете- політика. Який би не був політик добрий чи поганий, але все ж таки один Порох добився того що весь народ хотів мати ще в 90х, але наші президенти були всі рускі маріонетки. Є церква- об‘єднуйтесь в своїй державі, нащо служити рашці
18 Лютого 2019, 21:57
А ви теж назвіться турецькою,якщо вже на те пішло і щоб бути чесними..)<br/>Бідні люди,проміняли Церкву в якій стільки наших святих Угодників прославили Христа- на турецьке підданство ! та ще й радіють..<br/>Церкву яка признана абсолютно всіма Помістним Церквами світу-на політичну організацію яка за стільки часу так і визнана Жодною із Пмістних Церков.<br/>Приедналися до розкольників і самі стали розкольниками,та й радіють з того..<br/>Вас можна лише пожаліти ,що вам Бог розум забрав.Ви думаете о це те саме о партію поміняти.Та то не так.Ви відмовилися від Церкви в якій Дух Святий на безлагодатну бутафорію..підробку..Та з часом думаю Бог очі відкрие..
18 Лютого 2019, 22:06
А ви схоже на те,взагалі сектант і до Церкви Христової не маете відношення,інакше б знали що Христос е сказав про Свою Церкву-однозначному числі ,а не в багатозначному.Церква Христова-лише одна!=всі інші то вже не церква,а бурян диявольский.<br/>Знаете може ,о Христос сказав-Мене гнали і вас будуть гнати.<br/>Тож і не дивно шо якраз на ту Церкву що і е Його Церквою(УПЦ-УКРАЇНСЬКА Православна Церква) і раніше були гоніння і тепер знову сатана ополчився,підбуруючи не вірючих та безбожників.<br/>От вам і ознака хто з Христом,а хто стае на протлежну сторону.Все ясно як білий день.Так що потім не плачте..
18 Лютого 2019, 22:33
Від церкви ніхто не відмовився відмовилися від російської навали
18 Лютого 2019, 22:35
А яка різниця в яку церкву ходити .я наприклад хрещена в московській церкві і буду туди ходить а перехід до сраки ви зрадили релігію
18 Лютого 2019, 22:51
Претензій немає до віруючих і до інших вони не є церквою агресора завдяки якому гинуть наші захисники.-українці збудували своїми силами церкву яку обгаджуєте по сьогодніншій день і вас не чіпляємо але люди прозріли і хочуть щоб в Україні небуло російських церков бо в Росії нема українських а українців в Росії багато
18 Лютого 2019, 23:11
то вам так здаеться не відмовилися..Чм ви думаете о Святі Антоній ,Феодосій.. Отці Киевопечерскі..Лаврентій Чернігівський..Іов та АмфілохійПочаевский...та безліч- безліч інших Угодників Божих які пребували в Церкві, що була Единою з Росіею та Білорусіею( і тепер це УПЦ) що вони були дурніші за вас о не хотіли розривати цього звязку і перебуваючи саме в цій Церкві вони досяглим свяості і угодили Богу..??<br/>Ну тоді вам дійсно Бог,з вашою &quot;свідомістю&quot;, розум відібрав,і вас треба лише пошкодувати..
18 Лютого 2019, 23:22
Ні невідібрав бо довідки з дурному не маю а навпаки дав щоб розмовляти українською і слухати розуміти свою рідну мову
18 Лютого 2019, 23:28
Ми з Туреччиною воюємо чи з Росією? У вас там в УПЦ МП всі такі зомбовані?
18 Лютого 2019, 23:29
Ну це просто вершина премудрості
19 Лютого 2019, 12:32
А хіба вам хтось боронить говорити рідною мовою.Ми говоримо про те якою повинна бути мова в храмі Божім.А це велика різниця.<br/>Все таки наші малосвідомі та малоосвідченіші предки були МУДРІШІ..бо їм і вголову бо вони ЦЕРКОВНО-словянську мову шанували і розуміли..А знаете чому вони розуміли і шанували?<br/>Бо вни не мудрували своїм гріховним розумом,а знали-раз зі Святим Преданням нам дана ця мова ,то значить так і мае бути!-для нашого ж спасіння.В Бога нічого просто так немае і все з великим змістом.<br/>І наші далекі предки відвідували церкви регулярно,причащалися та сповідалися теж регулярно,Новий заповіт теж читали регулярно.<br/>Вони мали Страх Божий вдуші,кінець кінців .От тому їм Бог відкривав луховні очі і і ця Свята мова не була їм чужа,а зрозусіла та красива.<br/>А тим&quot; православним&quot; кому ця мова не зрозуміла,чужа,,навіть не приемна то ,зауважте,саме ті які в храм добре якщо хоч кілька раз на рік навідаються,їм ніхто не указ,навіть Святі Угодники,та що Святі,навіть до слів Самого Христа вони не дуже то прислухуються.<br/>Бо тепер всі освідчені і свідомі.От вам і результат.Освідчені длясвіту та &quot;не мідрі &quot;в чужідля Бога і його церкви.Так о то не церквно славянська мова &quot;не така&quot; як треба,алюди тепер спорчені і &quot;не такі як треба&quot;.Повірте.Та Бог ще поки нас терпить ,як тих вредних дітей.Та то до якогось часу.Бо без покарання пусті діти не схаменутся і стануть е гірші.Помяніть мое слово=що цим беззаконням яке творять багато сучасних українці проти Церкви Христової,вони накликають на себе великий гнів Божий.<br/>Все вже було в нашій історіі,та хіба вредні діти хочуть учитися..<br/>Вже було в 60 роках що буквально за кілька днів після того як забрали від нас Киво- печерськулавру та закрили то прорвало Куренівску дамбу.Напишіть в пошуковій системі-&quot;Курінівська трагедія кара Божа&quot; а можете і тут прочитати http://2010.orthodoxy.org.ua/node/19946<br/>Так і нам старці предсказують що КОЛИ ВІДБЕРУТЬ КИЕВО ПЕЧЕРСЬКУ ЛАВРУ ТА ВИЖЕНУТЬ З НЕЇ ОСТАТНЬОГО МОНАХА (а до цього,похоже вже в наші дні)-ТО ЧЕРЕЗ 3-3.5 МІСЯЦІ В КИЕВІ ПРОРВЕ ДАМБУ.<br/>То я вам не розказую,щоб залякати,а попердити,о коли це станеться то щоб згадали і знали ЗА ЩО це Бог попускае і то тільки початок Його Кари. <br/>З Богом.
19 Лютого 2019, 12:46
Андрію,ви навіть не бачите ,що озлоблючись на Святу Апостольську Церкву Христову,яка в нашій Україні вже більше як 2 000 років! ви з самим Богом воюете..<br/>А вам добра не принесе. <br/>Ця Церква стояла і буде стояти до скінчення,а цю що вам підсунули то довго не пробуде,бо то не церква Христова ,а масонський политчний проект<br/>.Все це вже було в історіі 100 років тому.Тоді цей проект називався &quot;Жива церква&quot;.<br/>Прочитайте скільки вона проіснувала і хто тепер в Бога -ТІ хто не проміняв Святу Церкву на ту &quot;Живу..&quot;.<br/>Тих кого гнали..клеветали..,мучили ..вбивали за те що вони не зрікалися Апостольскої Церкви. <br/>Вони тепер прославлені серед Святих і прославляють Бога.<br/>А ті які піддалися брехні,маловірю,сатанинській злобі і гнали віриних-ті тепер в пеклі-з тим кого слухали.Тож дуже добре задумайтесь щоб не дай Боже вас не постаили зліва від Христа і не піти в ад кромешний..<br/>Спаси вас Господи ..
20 Лютого 2019, 01:11
Михайлівській церква буде в підпорядкуванні пцу а коло неї велика територія так що є де будувати руську і в вас кошти є менше нерухомості ваш настоятель скупить
20 Лютого 2019, 02:17
Ото як о. Петро і решта перейдуть, що ті « віруючі» будуть робити?? Коси на голові собі повиривають)).. давно ходити до церкви почали, спитайте їх, де вони були за совєтів- партії сраку лизали! А до совєтів, які прийшли на Волинь пізно, була - Українська церква! Читали на старословянській, а молились- українською.. нехай баби поскачуть, молодь все одно все змінить!
20 Лютого 2019, 11:16
Ще ніколи молодість не була мудріша за зрілість.<br/>Посмійтеся поки ваш час,бо то не надовго .Потім гірко заплачете.<br/>Кажете що тільки тепер стаи ходити до церкви.<br/>А ті шо кричать за перміну( й та сама молодь) не ходить і не ходитиме! і стоятимуть храми Божі пустокою.<br/>То ви тільки зарас знадали за церкву,і зацікавиись нею,а зробите свою паскудну справу і знову забудете.<br/>То ФАКТ.<br/>БОГ ВАМ СУДДЯ.
20 Лютого 2019, 11:18
досмітеся ,що накличите на Україну Гнів Божий..
21 Лютого 2019, 02:17
А от цікаво якщо через кілька років не дай Бог звичайно в Україні завяжеться війна з Туреччиною, що тоді нову церкву будем створювати??
21 Лютого 2019, 10:04
Нарешті московські затички сходять з трону село студині молодці першими відважились ще одноголосно таких жителів сіл рожищенського району треба пошукати НЕХАЙ БОГ ОБЕРІГАЄ ВАС
21 Лютого 2019, 18:06
дочекайтеся літечка. перші показники гніву відчуете по погоді і врожаю а там час покаже дорогі моі украінці Ой не гнівіть БОГА.
03 Березня 2019, 18:07
(ну)- точно не православний з такими висловами ,а слуга лукавого. І не одноголосно перейшли. Раніш ніж щось написати необхідно знати правду, як те, що дехто платить за віровідступництво.